Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Timezone

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Timezone

  Nóż

  Raczej wątpię w te 2,5 k USD:) Na innej stronie wstępnie wycenili podobny na 500 USD. Sprzedawać nie będę, zostawię na pamiątkę. Jeśli chodzi o produkcję to nie były robione pod celą, tylko w warsztatach więziennych. Potem były sprzedawane. Swoją drogą to chyba jedyny kraj w którym w więzieniu takie rzeczy wykonuje się legalnie, ale co kraj to obyczaj????
 2. Timezone

  Nóż

  Szkoda, że nie do końca sprawny. Może uda się jakoś naprawić.
 3. Timezone

  Nóż

  Znaleziony jakieś 20 lat temu na parkingu przed blokiem rodziców, gdzie grzebałem przy samochodzie. Ma uszkodzoną blokadę ostrza po otwarciu - ułamany trzpień zabezpieczający. Brakuje też bolca do odblokowania ostrza, kiedy chcemy złożyć nóż. Mechanizm otwierania działa bez zarzutu. Leżał razem z narzędziami na zasadzie przyda się.W końcu stwierdziłem, że go wyczyszczę i przywrócę jako taki wygląd. Próbowałem naprawić blokadę, ale to robota dla ślusarza. Spróbowałem też ustalić co ot za nóż. Na Polskich stronach cisza (na jakimś portalu był podobny, ale bez żadnego opisu). Spróbowałem na zagranicznych i okazało się, że jest to produkcja więźniów Radzieckich zakładów karnych - to była jakaś tradycja, że więźniowie produkowali noże. Rok produkcji jakiś 1960. Ten typ nazywa się AK-47 (od karabinu Kałasznikowa). Największe zdziwienie było jak znalazłem takie na jakieś aukcji zagranicznej po 2 500 USD. https://autoknife.com/index.php?l=product_detail&p=5451
 4. Timezone

  Nóż

  A ja mam taki zabytkowy?
 5. Podobny, ale na bransolecie.
 6. Witam, Chciałem kupić Delbanę 41601.662.6.101, ale nie ma już w sprzedaży (może ktoś wie gdzie jest?). Może ktoś doradzi coś podobnego. Założenia: cena do 2 000 PLN pasek skórzany koperta srebrna tarcza białą lub brązowa (ewentualnie inna, ale nie czarna) data stoper
 7. Bedę sprawdzał na Allegro i Olx, ale nie liczę na wiele. Ciekawi mnie ile ubezpieczyciel kasy odda. Składki chętnie biorą, gorzej z odszkodowaniem. Trzeba będzie kolekcję odbudować
 8. Nie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 9. Poprawione, dzięki. Kradli tylko biżuterię, gotówkę i zegarki. Mieli mało czasu do przyjazdu ochrony. Zegarki były na wierzchu. Wzięli też biżuterię. Warszawa.
 10. Dzięki za wsparcie. Raczej nie liczę, że ich złapią, chyba że przez przypadek. Szczęście w nieszczęściu, że najcenniejszy miałem na ręku i jeden został w rotomacie nietknięty.
 11. Wczoraj wieczorem miałem włamanie do domu i skradziono mi zegarki. Wszystkie zegarki zostały skradzione bez papierów i pudełek. Poniżej lista, że nikt nie naciął się na jakiejś aukcji. TISSOT Tradition Perpetual Calendar: REF. T0636371603700 Zamiast oryginalnego brązowego paska był czarny. 2. Bulova Gents UHF Precisionist: Ref. 98B212 3. Seiko Solar: Ref. SSC293P2 Zamiast orygnalnego paska miał brązowy skórzany. 4.Seiko Ref. SNDA11P1, Nr. Seryjny 700605 Zamiast oryginalnego paska miał granatowy.
 12. Mój Tag Heuer Formula 1. Zdjęcie kiepskie, ale zegarek fajny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.