Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

agnieszkax19x13

mam mała reke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Moj problem polega na tym ze chce kupic swojego pierwszego G i najlepiej podobaja mi sie G-skock ,problem polega na tym ze mam maly nadgarstek bo niespełna 15 cm i nie chce zeby pasek mi odstawal ,nie mam jak przymierzyc przed kupnem gdyz nie mam czasu na to ,licze na wasza pomoc ,kolory preferowane to biel i czerń ,kwota do 450, jesli jakas dziewczyna czy chlopak maja taki maly nadgarstek to prosze o przesalanie zdjecia ze swoim G ,prosze o rozniez jakies propozycje kupna za co z gory dziekuje ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

A może coś z  serii Casio BG-5600, są różne wersje kolorystyczne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmniejsze G-Shocki, jakie znam:

- DW-5600 / GW-5600

- G-7700 / G-7710

- AW-590

- G-9100

 

Ja, jak na faceta, też mam chudy nadgarstek i na początku przejmowałem się, że większy G będzie wyglądał źle, ale w końcu stwierdziłem "chrzanić to, podobają mi się średnio-duże modele i taki sobie kupię". Jak powiedziałem, tak zrobiłem. Nie żałuję. Więc nie przejmuj się za dużo - G-Shock z natury nie ma być mały.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek, przy odrobinie zdolności i chęci, można całkiem ładnie skrócić - obszlifować krawędź i wygładzić. Jak się postarasz, nie powinno wyglądać źle. Gdzieś widziałem nawet post na ten temat. Zapamiętałem go, bo opisane w nim było końcowe wygładzanie obciętej krawędzi o spodnie jeansowe.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dw5600 dobrze wyglada na małym nadgarstku i posiada kilka wersji kolorystycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na tym 

Casio GMA-S110F-1A?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do małych to on raczej nie należy  ;)  Ale tak to jest, każdy na początku szuka małego G-Shocka, a kończy się jak zawsze...  :D


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.