Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

aspirant

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

Community Reputation

4 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

88 profile views
 1. Proszę o pomoc. Jaki będzie pasował mechanizm do tarczy Atlantic Prima 21 Jewels średnica 33,5 odległość między mocowaniem 16,17 mm. Dziękuję i pozdrawiam.
 2. Szukaj w Świat zegarków: https://www.swiatzegarkow24.pl/121-ga-110-
 3. aspirant

  Kurtka M65

  Jak coś to służę pomocą.
 4. aspirant

  Kurtka M65

  Kontraktowa to kurtka szyta dla USArmy. Można kupić na znanych portalach aukcyjnych lub od kolekcjonerów. Dokładnie, Alpha Industries. Zanim zamówisz polecam lekturę, też od tego zaczynałem moją przygodę z M65. http://m65.org.pl/forum/categories/atykuy-i-informacje-o-m65
 5. aspirant

  Kurtka M65

  M65 tylko kontraktowa, chyba, że cywilna Alpha.
 6. Mors et vita duello conflixere mirando: dux vitae mortuus regnat vivus. Szanowni Koledzy, z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które od dwudziestu wieków niosą nam wszystkim w równym stopniu wielką radość, jak i wielkie zobowiązanie, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wielu Łask Bożych i płynącej z nich radości, a także zdrowia, pogody ducha i ludzkiej życzliwości.
 7. Zgadza się jest super i dbam o niego. Zakładam go tylko w niedziele i największe święta.
 8. Ten zegarek to podróba:(
 9. U mnie już minęły 3 miesiące od przyjęcia zamówienia przez ZIBI. Chyba pierwszy i ostatni raz zamawiam tam cokolwiek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.