Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michail85

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Początkujący

Recent Profile Visitors

223 profile views
 1. Myśle, ze TH Aquaracer bo bardzo dobry wybór. Sam posiadam wersje quartz. W tym przedziale cenowym automat będzie ciężko znaleźć w dobrym stanie, dlatego zastanów się nad wersja quartz, jeśli bateria Cię nie odstrasza.
 2. Dzwoniłem dziś do kraff, w celu sprawdzenia dostępności tego modelu, w przyszłym tygodniu mam dostać informacje czy będzie jeszcze możliwość ściągnięcia..
 3. Tez się wcześniej zastanawiałem nad Orisem Aquis, ale bardziej podoba mi się Tag noi myśle, ze jest lepiej wykonany..
 4. https://kraff.pl/zegarki-tag-heuer/5448-tag-heuer-aquaracer-calibre5-automatic-41mm-way211aba0928.html Planuje zakup tego zegarka, co sądzicie o tym modelu i samym sprzedającym?
 5. Ginault Ocean Rover 2 spełnia wszystkie wymagania, pod warunkiem ze Ci się nie spieszy
 6. Jest jeszcze możliwość zamowienia na przedsprzedaży za niższa cenę bez dodatkowych opłat typu cło wiec spokojnie mieści się w budżecie
 7. Jeżeli nie zależy Ci na czasie to proponuje zapoznać się z Ginault Ocean Rover 2. Zegarek świetnie wykonany i mieści się w budżecie. Link do najnowszej recenzji:
 8. Mam nadzieje ze jeszcze na niego nie zapłaciłeś, jeśli tak radzę to szybko odkręcić. Szkoda ze wcześniej nie wszedłeś na moj post odnośnie tego zegarka... ogłoszenie zniknęło z olx, myślałem ze po tym jak zgłosiłem sprawę, a nie ze ktoś się zdecydował na zakup..
 9. Pierwszym i najważniejszym aspektem wobec którego można domniemywać, ze jest to fake to niska cena. Wystarczy spojrzeć na inne aukcje, w których cena jest dwukrotnie wyższa za urzywane modele, a to jest nowy egzemplarz!! Jedyne co można zrobić to zgłosić ogłoloszenie w serwisie olx
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.