Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michail85

Użytkownik
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Recent Profile Visitors

129 profile views
 1. Dzwoniłem dziś do kraff, w celu sprawdzenia dostępności tego modelu, w przyszłym tygodniu mam dostać informacje czy będzie jeszcze możliwość ściągnięcia..
 2. Tez się wcześniej zastanawiałem nad Orisem Aquis, ale bardziej podoba mi się Tag noi myśle, ze jest lepiej wykonany..
 3. https://kraff.pl/zegarki-tag-heuer/5448-tag-heuer-aquaracer-calibre5-automatic-41mm-way211aba0928.html Planuje zakup tego zegarka, co sądzicie o tym modelu i samym sprzedającym?
 4. Ocean Rover 2 👌👌
 5. Ginault Ocean Rover 2 spełnia wszystkie wymagania, pod warunkiem ze Ci się nie spieszy
 6. Jest jeszcze możliwość zamowienia na przedsprzedaży za niższa cenę bez dodatkowych opłat typu cło wiec spokojnie mieści się w budżecie
 7. Jeżeli nie zależy Ci na czasie to proponuje zapoznać się z Ginault Ocean Rover 2. Zegarek świetnie wykonany i mieści się w budżecie. Link do najnowszej recenzji:
 8. Mam nadzieje ze jeszcze na niego nie zapłaciłeś, jeśli tak radzę to szybko odkręcić. Szkoda ze wcześniej nie wszedłeś na moj post odnośnie tego zegarka... ogłoszenie zniknęło z olx, myślałem ze po tym jak zgłosiłem sprawę, a nie ze ktoś się zdecydował na zakup..
 9. Pierwszym i najważniejszym aspektem wobec którego można domniemywać, ze jest to fake to niska cena. Wystarczy spojrzeć na inne aukcje, w których cena jest dwukrotnie wyższa za urzywane modele, a to jest nowy egzemplarz!! Jedyne co można zrobić to zgłosić ogłoloszenie w serwisie olx
 10. Teraz sprzedaje inny model bo dostałem wczoraj zdjęcie dekla i jest tam inny numer referencyjny.
 11. Np. To że cena powinna być 2/3 krotnie wyższa za ten model, a poza tym ten urzytkownik już kiedyś próbował sprzedać Aquaracera w Quartz i oczywiście tez było to podróbka..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.