Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak,

jajko nie daje dobrego efektu?

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiejś zmiany potrzebowałem do czasu aż pasek nowy przyjdzie,poza tym zobaczymy raz jeszcze jak natura zadziała;)

Edytowane przez willek777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o zestawieniu?post-6254-0-28669800-1519765396_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi, żółty fotel zdecydowanie nie pasuje do brązowej eterny;)) Za to park super! Co to za firma zrobiła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie wiem... Ja ogólnie nie lubię nato, kojarzą mi się z plastikowymi skarpetkami z czasów zamierzchłych. Dla mnie to taki Ersatz, bieda pasek. Eterna warta jest czegoś lepszego. Ogólnie jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię nato, szczególnie nie rozumiem pozawijanych końcówek. Tu eksperymentuję. A pasek mimo, że przyleciał z dalekiego wschodu to jest b. dobrej jakości, ma genialnie pasujący do brązu kolor i szlufki oraz sprzączkę w kolorze niemal w pełni zgodnym z kolorem zegarka. Jakoś tak komponuje mi się dobrze wizualnie. Co do wygody, prze tego typu zegarki żaden nato nie ma startu do dobrej skóry.

 

2a95wdz.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi, na bazar z nim.

 

Albo nie, zostaw Eternę na tym okropnym pasku, będzie mi łatwiej znosić Twoje zdjęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla niezdecydowanych - dziś ostatnia szansa na makarę za niską cenę. jutro będzie trochę drożej


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... no żaba to mistrzostwo

 

Przecież te Gerlachy to takie złe i w ogóle zegarków nie odsyłają ani kasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przecież te Gerlachy to takie złe i w ogóle zegarków nie odsyłają ani kasy ;)

Oj tam, nie ma co generalizować  ;) Jak to mówią, tylko ten co nic nie robi się nie myli  :) Rzecz w tym, żeby w takich przypadkach szybko i bezproblemowo temat załatwiać, a w sytuacji opisanej ostatnio przez jednego z Kolegów tego chyba po prostu zabrakło. I tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te Gerlachy to takie złe i w ogóle zegarków nie odsyłają ani kasy ;)

 

design a że "złe i w ogóle zegarków nie odsyłają ani kasy"    to 2 różne sprawy no i to czyjeś opinie J

Edytowane przez moogio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mnie podoba się Marine Chrono Bronze Stenka, ale obawiam się tego brązu, że ze szmatką co kilka miesięcy będę go musiał czyścic z zielonego, co o nim sądzicie - myślałem jeszcze o chrono w stali na bransolecie b-uhr.. Poza tym czy warto dopłacać to   "Steinhart ST-1 Premium, bazowy mechanizm to Unitas 6497-1 modyfikowany przez Steinhart Timepieces" w porównaniu do zwykłego Unitasa oraz jak ma się ten werk do w/w Valjoux 7750, dokładność itp. poza tym że nakręcany ręcznie. I jeszcze jedno pytanko w Valjoux nie ma stop sekundy w przypadku nastawiania czasu ?. Pozdrawiam fanów Stenka ( dużo tych pytań).  :rolleyes:


P. s . Może  ktoś jakąś recke chrono stenka na youtube wrzucić (mało tego). Jak na razie widziałem po rosyjsku, no i recke na zegarki i pasja chrono marine w stali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować zegarek z brązu , jak z góry zakładasz że będziesz go musiał co jakiś czas czyścić z tego zielonego ? Kup w stali , będziesz miał spokój i błyszczący zegarek

Chłopaki nabywają brąz , właśnie dla tej patyny...jak i ja

 

e43720bbf54e5bed37e61cb6d39de2d7.jpgfadc5bd5d17dd343959ac256f0ffbb09.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek

Brawo , w Polsce byłem to od czasów wojska oddawałem. Tu chciałem lecz mojej nie chcą jestem dzieckiem Czarnobyla

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.