Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

piątek, tygodnia koniec i początek .... jak śpiewał śpiewak z Galicji

jes łyk..end, jes łyk..end 🍺🥃

 

1698597533890.thumb.jpeg.bb6a906765ec6d7813f7bac63f069b45.jpeg

 

1698597533885.thumb.jpeg.2925d00e0421f7ac5fa138e3b80440f5.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAEIcL7.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

 

1699464000582.thumb.jpeg.da78c233afd4ce4b0010cce999e661a5.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z kolegów ma albo miał aquatico sea star w brązie? Jakieś wrażenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Artur74 napisał(-a):

A ktoś z kolegów ma albo miał aquatico sea star w brązie? Jakieś wrażenia? 

 

Aquatico w ogóle rzadko na forum gości. Nie pamiętam żeby się jakiś regularnie pojawiał.

Ceny z obecnej promocji są atrakcyjne bo wersja w brązie na mechaniźmie Seiko będzie kosztować po opłatach importowych jakieś 1100-1200 PLN. To zresztą nie pierwsza taka duża obniżka u nich. Co jakiś czas się powtarza.

To dobra cena. To poziom dobrych chińczyków w brązie z Alliexpres typu San Martin. I właśnie jakieś San Martiny lub Steeldive'y z Alliexpres stawiałbym tu jako główną konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie miałem. nie akceptuję wskazówek "tudor". nie wiem czy @traczu nie miał kiedyś przelotnej przygody z tym zegarkiem


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, też wolałbym wersję z prostymi wskazówkami, bez "inspiracji" tudorem. Wiem, że są, czekam teraz na informację że sklepu Czasuprzestrzen.pl, w jakiej wersji są dostępne. Nie ma ich na sklepie (ale są) 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Artur74 napisał(-a):

Ok dzięki, też wolałbym wersję z prostymi wskazówkami, bez "inspiracji" tudorem. Wiem, że są, czekam teraz na informację że sklepu Czasuprzestrzen.pl, w jakiej wersji są dostępne. Nie ma ich na sklepie (ale są) 🙂

 

Nie wiem jakiej dokładnie wersji szukasz, ale chyba są. Z upustem 40% do niedzieli 12 listopada. Tutaj:

 

https://www.aquaticowatch.com/collections/bronze-sea-star

 

obraz.png.c5a77062fd2d0f1fa27657f5a844995a.pngobraz.png.35cb2fb3095c6d358acc71bc2db7a4cb.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, abir napisał(-a):

osobiście nie miałem. nie akceptuję wskazówek "tudor". nie wiem czy @traczu nie miał kiedyś przelotnej przygody z tym zegarkiem

Masz rację, miałem Aquatico :)Ogólnie jakość wykonania jak na ten budżet bardzo spoko, nie ma się za bardzo do czego doczepić. Jak podoba się wizualnie to nie ma się co zastanowić tylko brać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, traczu napisał(-a):

Masz rację, miałem Aquatico :)Ogólnie jakość wykonania jak na ten budżet bardzo spoko, nie ma się za bardzo do czego doczepić. Jak podoba się wizualnie to nie ma się co zastanowić tylko brać. 

Na sklepie jest jeszcze Phoibos Proteus ale tylko w wersji z tarczą w kolorze łososiowym, co nie do końca mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Artur74 napisał(-a):

Na sklepie jest jeszcze Phoibos Proteus ale tylko w wersji z tarczą w kolorze łososiowym, co nie do końca mi odpowiada.

Tak jak kolega Perpetuum Mobile pisał alternatywa może być też jakiś San Martin, oni też robią fajne zegarki i stosunek jakość/cena jest bardzo dobry. Jeśli Aquatico odpowiada Ci wizualnie to się nie zastanawiaj tylko bierz, będziesz zadowolony :)

Znalazłem nawet zdjęcie archiwalne :)461a53e817262b1f993b3f6de6cb681f.jpg

W innym temacie, widzieliście nowe brązy od Gruppo Gamma?

Trochę mnie kuszą, ale z drugiej strony zbyt podobne do tego co już mam.

Tutaj można składać preorder:

https://gruppogammawatches.com/collections/peacemaker5fb2d65961ba2b2bc79a7ae1f6f69fca.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1699728716163.thumb.jpeg.96147568ac64c7bde1c2d00511e375e2.jpeg

 

1699728716158.thumb.jpeg.448891732bee34004ac9893481fc4933.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brąz na ręku i brąz w szklance🥃, witamy poniedziałek 🥴

 

1700417228732.thumb.jpeg.18f6f5f059f9ebef2c60b0234cdc3277.jpeg

 

1700417228744.thumb.jpeg.c010e996b079c37de56e571e7fe8e2c6.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

8f1c6376f7f9da1b622c95012d3f4b81.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

świetny zegarek, a tarcza miażdży 💪


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.