Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

traczu

Użytkownik
 • Content Count

  2,958
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

traczu last won the day on October 19 2018

traczu had the most liked content!

Community Reputation

1,203 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

2,787 profile views
 1. Fajne nabytki, gratuluję. U mnie dzisiaj powrót do Zelosa.
 2. Też uważam że warto dołożyć. Poprzednio jak go piłem to miałem okazję tylko delikatnie zdegustować, więc tym razem mam w planach się nacieszyć całą butelką.
 3. Wszystkie w alkooutlet, to już moje 5 zamówienie u nich i naprawdę polecam. Zawsze paczka bardzo dobrze spakowana, poza okresem przedświątecznym też bardzo szybka realizacja zamówienia.
 4. U mnie takie dzisiaj dojechały. Benromach 15 i Longbranch w ramach powtórki bo bardzo mi smakowały jak miałem okazję degustować, natomiast Port Charlotte i WD po raz pierwszy. Co ciekawe tydzień temu tego Benromacha otrzymałem w zupełnie innym kartonie i butelce. Mam nadzieję że ten będzie tak samo dobry
 5. Na jednej z grup facebookowych jeden z kolegów zakupił właśnie niedawno wersję z niebieską tarczą. Można pooglądać trochę fotek, zegarek pierwsza klasa wykonania.
 6. Longbrancha degustowałem, bardzo mi podszedł. Niestety lepsza połowa wraz z siostrą przejęły większość butelki
 7. Spontaniczny zakup, na żywo tarcza robi świetne wrażenie.
 8. Dla mnie oryginalny Finlaggan biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena nie jest wcale taki zły (w Winnicy Lidla byl do wyrwania na roznych promo za okolo 85zł). Wyczuwalny torf, dobre whisky do poczęstowania ludzi którzy na co dzień piją Jacka z colą w celu otworzenia im oczu Oczywiście jeśli ktoś nie lubi torfów to zdecydowanie nie whisky dla niego i nie ma powodu żeby się męczył.
 9. Degustacja przy piątku, anCnoc stack, lekki torf pod brązowy zegarek Początkowo nie powala, ale może się rozkręci przy drugim kieliszku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.