Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

traczu

Użytkownik
 • Content Count

  2,867
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

traczu last won the day on October 19 2018

traczu had the most liked content!

Community Reputation

892 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

2,657 profile views
 1. Dzięki. Może tak być, bo mam wystawione w złotówkach ale przelicza z euro. Tutaj niby Holandia,ale imię i nazwisko jakby rosyjskie/bułgarskie.
 2. Mam pytanie, czy będąc stroną sprzedającą na chrono24 jest jakieś ryzyko przekrętu wykonanego przez kupującego? Jeśli tak to jak można się przed nim uchronić? Pytam, ponieważ mam tam wystawiony jeden zegarek i dzisiaj niespodziewanie otrzymałem od kupującego ofertę sprzedaży wyższa od mojej ceny. Nie jest to duża nadwyżka, około 5%, ale i tak mnie to zdziwiło. Ma ktoś z Kolegów większe doświadczenie na tej stronie i spotkał się z czymś takim?
 3. Super, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Myślę właśnie o czymś w brązie od nich. Jedyny minus, że SF Express nie jest dostępny dla Polski
 4. Tak sobie dzisiaj zacząłem patrzeć na ich zegarki i mam pytanie do szczęśliwych użytkowników. Jak wygląda kwestia jakości w porównaniu do Borealisa czy Zelosa? Albo jakiś innych znanych microbrandow. Myślę o kupnie któregoś modelu z brązu i postanowiłem że warto zapytac o wrażenia z pierwszej ręki.
 5. A ja doradzę spojrzeć w stronę serii spb143-149 Seiko. Bardzo udane modele.
 6. Dzięki strasznie go lubię. Ciągle myślę o dołożeniu do kolekcji 1000m ale 300m super leży na moim nadgarstku
 7. U mnie drugi Oak do kolekcji. Bardziej mi się widzi niż cały czarny.
 8. U mnie nie ma z tym problemu, bardzo dobrze pracuje i brak luzów.
 9. Też sądzę że Oris to ta sama półka co Tag czy Longines a wykonaniem spokojnie im dorównuje, jeśli nie przebija. Hamilton to w moim odczuciu jednak szczebel niżej. Tak się też składa że Aquisa też mam akurat na bazarku na sprzedaż i później twojego założonego budżetu.
 10. Ja polecę swojego Longinesa 44mm budżet trochę ponad 6tys, ale myślę że się dogadamy w razie czego.
 11. Tak jak piszesz, tam nie ma żadnego logo Casio. Nie ma takiego produktu oryginalnego i ten mod nie ma żadnego oryginału udawać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.