Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

traczu

Użytkownik
 • Content Count

  3,049
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

traczu last won the day on October 19 2018

traczu had the most liked content!

Community Reputation

1,449 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

2,880 profile views
 1. Fajna para widzę że brąz Ci podpasował.
 2. Świetny jest. Aż żal w duszy zagrał ze swojego sprzedałem
 3. I w świetle dziennym jeszcze raz
 4. Wiercił dziurę z brzuchu od jakiegoś czasu i w końcu wywiercił
 5. Również podziękuję za wykonanie tej parki
 6. Tak na szybko raczej pozytywne. Świetny kolor tarczy, żywy, nasycony. Lakierowane wskazówki dobrze z nią współgrają. Bardzo fajny dla wakacyjnego zegarka. Bransoleta różnież wykonana na poziomie, wygodnie się ja nosi. Poziom wykończenia koperty też ok. Jedyne co nie do końca do mnie gada to bezel, mógłby być zrobiony trochę lepiej. Do zestawu jest też dołożony świetny pasek ala isofrane, więc to też na plus. Jeśli spojrzymy przez pryzmat ceny to jej stosunek do jakości tego co otrzymujemy jest naprawdę bardzo dobry. Ogólnie jak ktoś się waha to polecam. Można się przekonać czy warto w przyszłości zainwestować w Doxę.
 7. No i dojechał z dalekiej Azji.
 8. Coś takiego wjechało wczoraj od rana w biurze
 9. Dosłownie przed chwilą zamówiłem żółtka od nich. Pochwalę się fotkami jak przyjedzie. Brałbym pewnie pomarańczę, gdyby nie to że w pudełku już leżakuje taki Monster.
 10. U mnie przy nadgarstku około 17cm U1 leży bardzo dobrze, więc dużo zależy tak naprawdę od przyzwyczajenia i kształtu nadgarstka. Ten styl zegarka musi dla mnie mieć solidny rozmiar.
 11. Ostatnie podrygi lata, więc trzeba będzie wrócić do bransolety.
 12. Odpisałem koperta to niby tylko 42mm, ale jest dość masywna więc sprawia wrażenie zdecydowanie większego od San Martina. Załączam fotkę gdzie widać dobrze różnice w budowie koperty.
 13. Wostok Amphibia 1967, limitkę w brązie. Czasem są dostępne na stronie meranom. Jeśli byłbyś zainteresowany mogę po kosztach sprzedać takiego nowego:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.