Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Na czasoholikach jest Helson w brązie 45 mm do sprzedania. Nówka nie śmigany. 1,6 k pln.

Jak cos ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też gratuluję!

 

 

 

:blink::D to ja nic już nie mówię... Piotrków (obu naszych) produkcje zżerają toto na podwieczorek i wypluwają skórki :D:D:D

Tomasz , Ty słodziaku bcbaf151fc183db0fdccb562d5a0226b.jpg64df8d67c83a0dc29f072744dba8bbc1.jpgbd05f0df923e2384e152774f88e13bf3.jpg8e39f354a78a810f461092328593943d.jpgdddd45960bc22e3a82bd5516079575f8.jpg01b229b28e50c8a8d66919b3b2e464f9.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i mnie tym brązem skusiliscie

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Graty.

Teraz na massdrop leży jakiś brąz od glicyne

Piotrek, tobie już nie będę słodzil. Tomek zrobił to za nas wszystkich


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr fanie wygląda ten zegar ze zmienioną tarczą :).Ale efektowność psuje trochę widok śrubek kilkakrotnie odkręcanych bo mają widoczne ślady skręcania/odkręcania i lekką deformacje gniazda.To samo jest w nożach/folderach wielokrotne rozkręcanie/skręcanie skutkuje po pewnym czasie wymianą śrubek... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śrubki nowe , pierwszy raz skręcane. Ale widzę , że kolega jest naprawdę pedantyczny i szczegółowy. Po prostu zapomnijmy o ustaleniach i proponuje zapolować na rolexa.

Za miłe słowo oczywiście dziękuje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem Cię urazić...po prostu jestem spostrzegawczy i bardzo dokładny.A rolex to nie moja bajka przymnajmniej na razie(może po 60-tce)... ;)

Na forum nożowym twórcy noży są przyzwyczajeni do tego typu wskazówek i chwalą sobie oraz cenią spostrzeżenia i uwagi(to ich rozwija i motywuje)...ale rozumiem nie jesteśmy na forum nożowym. -_- Przepraszam więc za zwrócenie uwagi.

Bez urazy... :)

p.s. a co do ustaleń to jak sobie życzysz...nie narzucam się.

Pozdrawiam

 

 

edit.literówka

Edytowane przez rangy67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem Cię urazić...po prostu jestem spostrzegawczy i bardzo dokładny.A rolex to nie moja bajka przymnajmniej na razie(może po 60-tce)... ;)

Na forum nożowym twórcy noży są przyzwyczajeni do tego typu wskazówek i chwalą sobie oraz cenią spostrzeżenia i uwagi(to ich rozwija i motywuje)...ale rozumiem nie jesteśmy na forum nożowym. -_- Przepraszam więc za zwrócenie uwagi.

Bez urazy... :)

p.s. a co do ustaleń to jak sobie życzysz...nie narzucam się.

Pozdrawiam

 

 

edit.literówka

Niestety , nierdzewna ma to do siebie ze się łatwo deformuje. Jedyne rozwiązanie , to klucz dynamometryczny , jednak przy tak małych rozmiarach sam klucz może być problematyczny do zdobycia. Trzeba by tez obliczyć Nm w połączeniu z miedzią / mosiądzem.....

Za dużo pierdzielenia ;)

Śrubki nowe , pierwszy raz skręcane. Ale widzę , że kolega jest naprawdę pedantyczny i szczegółowy. Po prostu zapomnijmy o ustaleniach i proponuje zapolować na rolexa.

Za miłe słowo oczywiście dziękuje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dobry majster przyjmie każda krytykę .... a za takiego tutaj uchodzisz :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-

post-33375-0-85236700-1547596672_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja absolutnie się nie obrażam ani nie czuje się urażony. Wręcz przeciwnie , czuje się bardzo zmotywowany do działania. Na ten przykład powiem , że nowe śrubki już zostały zamówione , tym razem w Chinach. Amerykańskie się nie sprawdziły niestety. Nie zauważyłem tego wcześniej , pod lupą ich nie oglądałem jak i klient , dla którego zegarek ( a raczej z którym ) ten zegarek składałem dwa dni , nie zwrócił mi na ten fakt uwagi. Jak dla mnie mało istotny szczegół.

Zresztą nikt złego słowa nie powiedział o zegarku , tylko o śrubach , których ja nie robiłem.

Również jestem spostrzegawczy , jak ktoś oczekuje wykonania zegarka na poziomie AP czy Hublot , to niestety nie ten przedział jakościowy i cenowy. To nie jest mój sposób na życie , ani z tego się nie utrzymuje. Wole unikać problemów typu , a bo tam jest nie odpolerowane , źle spasowane czy gdzieś kant źle załamany. Nie warto. Za duża odległość i zbyt duże problemy z ewentualną reklamacją czy poprawkami. To jeden z powodów dla którego nie oferuje sprzedaży na tym forum.

Bez urazy , cenie sobie dokładnych i spostrzegawczych ludzi. Staram się robić najlepiej jak potrafię. Na sprzedanych chyba 30 zegarków , miałem tylko jedną reklamacje z powodu mechanizmu. Oczywiście mechanizm zmieniony na nowy.

Tak wiec problem rozwiązany , dziękuje za uznanie i uwagi.

Pozdrawiam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zacznij samemu srubki robic i jeszcze je poleruj ,

Co ja sie tu naczytalem nie tylko na brazie i miedzi ale i w innych dzialach dlatego tez nie lubie tu sprzedawac,

a moje wypociny to nie to co ludzie tu szukaja .

Ja mialem problem z grawerem co recznie wygrawerowalem goscu powiedzial ten z drugiej strony jest troszke inny 

ku#$a toz ja to recznie pod mikroskopem robilem no ale ludzi to juz nie interesuje ze ja nie cnc ,przestalem grawerowac na zamowienia (koncze ostatnie) i tylko dla siebie jak ktos bedzie chcial to kup jak nie to bede mial do trumny co wstawic jak bede z tad odchodzil.

Za bledy ortograficzne przepraszam bo po Polsku pisze tylko tutaj 

 

post-65121-0-84703900-1547605256_thumb.jpg


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zacznij samemu srubki robic i jeszcze je poleruj ,

Co ja sie tu naczytalem nie tylko na brazie i miedzi ale i w innych dzialach dlatego tez nie lubie tu sprzedawac,

a moje wypociny to nie to co ludzie tu szukaja .

Ja mialem problem z grawerem co recznie wygrawerowalem goscu powiedzial ten z drugiej strony jest troszke inny 

ku#$a toz ja to recznie pod mikroskopem robilem no ale ludzi to juz nie interesuje ze ja nie cnc ,przestalem grawerowac na zamowienia (koncze ostatnie) i tylko dla siebie jak ktos bedzie chcial to kup jak nie to bede mial do trumny co wstawic jak bede z tad odchodzil.

Za bledy ortograficzne przepraszam bo po Polsku pisze tylko tutaj

 

Bo ludzie nie maja pojęcia, ile pracy i poświęcenia trzeba włożyć w stworzenie zegarka ! Gdybys jednemu lub drugiemu dał kawałek metalu i powiedział ze ma z tego powstać koperta , podaliby się po pół godziny.

Zreszta , krytykować łatwiej ....


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie brąziaków bez daty. Te z datą w rotomacie siedzą.

 

 

 

 
32887176318_d85fce3c4c_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam i ja brąziaka ;)

 

post-3565-0-29107300-1547640277_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mieszkanie brąziaków bez daty. Te z datą w rotomacie siedzą.

 

Miła rodzinka

 

 

mam i ja brąziaka ;)

 

Wielkie Graty. To jest ten buszerer?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wielkie Graty. To jest ten buszerer?

 

tak, chronodajwer braszjer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mega, bardzo mi się podoba


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniusi, nie dziwię się

Ja dziś brasspost-92558-1547890465,9843_thumb.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli do przodu86e048156122763964497f7b7ab3cf2f.jpg

 

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się zazieleniło ;)

 

post-3565-0-53453100-1547985163_thumb.jpg

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra! Teraz pokazuj co kilka dni jak się będzie wycierał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.