Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Sześć Boże

post-92558-1576414149,2315_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał

Tarcza podobna jak w hamer oliwkowy. Lubie tarcze zielone.

Wczoraj taki kanciak powstał c842d4e882ec4b3c8f706cbaa5487e27.jpg334fd99703d7f5b72b543ecf1a82032a.jpg321c974d5e2dd9422d81423cbda4b6b3.jpg6b91bee05bcda00e44a8b5bb07c7d0a2.jpgbd91f1925fce8f6fce92c860153978fc.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś go nazwać Thunder Hulk

Prezentuje się atrakcyjnie.

 

Tarcza w ventus kolor ma bardziej intensywny i fajnie gra ze światłem.

Ale ten zegarek jest taki grzeczny. HH jest zadziorny. Jeśli mogę to tak określić

Mógłbyś go nazwać Thunder Hulk

Prezentuje się atrakcyjnie.

 

Tarcza w ventus kolor ma bardziej intensywny i fajnie gra ze światłem.

Ale ten zegarek jest taki grzeczny. HH jest zadziorny. Jeśli mogę to tak określić


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... i mnie dopadła Wasza choroba... Strasznie kąśliwy ten wirus...

 

post-56098-0-91471300-1576428987_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No graty, niech się dobrze nosi.

I niech zachęca do dalszych zakupów


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry!

U mnie to samo od kilku dni, czasu nie mam taczki załadować...

 

 

49226809106_0f82b84b32_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No graty, niech się dobrze nosi.

I niech zachęca do dalszych zakupów

Dzięki abir, nie ukrywam - zachęca... również do Twoich ofert ;) Póki co leki działają, ale nie wiem jak długo jeszcze... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, jeśli przygoda z brązem spodoba Ci się od razu to ciężko się wyleczyć. Chyba jest to niemożliwe


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki abir, nie ukrywam - zachęca... również do Twoich ofert ;) Póki co leki działają, ale nie wiem jak długo jeszcze... ;)

Gratulacje z okazji złapania bakcyla i zegarka oczywiście tez !

 

P.s. Ma ktoś na forum Deep Blue w brązie ?


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.s. Ma ktoś na forum Deep Blue w brązie ?

 

 

 

a było takowe? Linka jakaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s. Ma ktoś na forum Deep Blue w brązie ?

chyba w zeszłym roku się przymierzałem do tego zegarka. ale inni wybili mi go z głowy. pisali, że mieli po 2 lub 3 sztuki różnych deep blue i z każdym było coś nie tak. jeden z mechanizmem, inny miał luzy na bezelu, inny się prawie nie kręcił. i w taki sposób odpuściłem. pomyślałem, że jak na taką cenę co sobie życzą to trochę za dużo usterek

 

Jak sobie przypominam to nikt tu nie miał tego zegarka

 

na ich stronach było ostatnio 40% off, tylko nie wiem czy to jeszcze działa


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba w zeszłym roku się przymierzałem do tego zegarka. ale inni wybili mi go z głowy. pisali, że mieli po 2 lub 3 sztuki różnych deep blue i z każdym było coś nie tak. jeden z mechanizmem, inny miał luzy na bezelu, inny się prawie nie kręcił. i w taki sposób odpuściłem. pomyślałem, że jak na taką cenę co sobie życzą to trochę za dużo usterek

 

Jak sobie przypominam to nikt tu nie miał tego zegarka

 

na ich stronach było ostatnio 40% off, tylko nie wiem czy to jeszcze działa

Az tak zle z nimi chyba nie jest ....:). W końcu paru ludzi na forum ma rzeczona markę, i aż tak tragicznych opowieści o nich nie słyszałem. Zainteresował mnie brąz bo jest w trycie.

a mnie w oko wpadł helson stingray bronze

może w przyszłym roku....

https://www.helsonwatches.com/shop.php#!/Stingray-43-Bronze-Green/p/80698473/category=22810412

Szlag ! Chłopaki cenią się coraz wyżej :(. Muszę jednak przyznać że w czekoladzie wygląda mniam. Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az tak zle z nimi chyba nie jest .... :). W końcu paru ludzi na forum ma rzeczona markę, 

Na pewno masz rację. gość musiał mieć dużego pecha. jednak ja skierowałem uwagę na inne marki


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz rację. gość musiał mieć dużego pecha. jednak ja skierowałem uwagę na inne marki

Amerykanie .... u nich wszystko może się zdarzyć ;)

 

Fajnie rozwiązali osłonę koronki. Od spodu jest wyfrezowana , nie będzie gryzła nadgarstka.

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

na ich stronach było ostatnio 40% off, tylko nie wiem czy to jeszcze działa

ta promocja jest zawsze - kod rabatowy DEEP albo BLUE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, 40% rabatu na stałe, tego nie wiedzialem. Nie lepiej obniżyć cenę.

Ja widziałem kod 40OFF

 

A przypomniało mi się. Gdy interesowałem się tym zegarkiem to ceny wyjściowe były obniżone o 15 lub 20% i działał jeszcze kod na 40%. Ten brąz wychodził dobrze poniżej 400$. Ale co to była za okazja nie mam pojęcia


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, 40% rabatu na stałe, tego nie wiedzialem. Nie lepiej obniżyć cenę.

Ja widziałem kod 40OFF

A przypomniało mi się. Gdy interesowałem się tym zegarkiem to ceny wyjściowe były obniżone o 15 lub 20% i działał jeszcze kod na 40%. Ten brąz wychodził dobrze poniżej 400$. Ale co to była za okazja nie mam pojęcia

Plus cholerny podatek :(


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes Sir


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię DB, mam Nato i Depthmastera 2 3K i nie znalazłem słabych stron. Ale ten brąz... Poza tym, że to brąz, to zupełnie nijaki.

Nie gada do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zainteresowany? Tylko 100 sztuk limitacji. Zostało 6 dni na zamknięty preorder. Jakby ktoś chciał mogę zamówić dla niego. 500$

post-92558-1576561593,129_thumb.jpgpost-92558-1576561598,2871_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej kilka fotek tego nowego Aquatico na rece (nadgarstek 18cm), jakby ktoś chciał więcej szczegółów tutaj to jest już recenzja -> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/181874-aquatico-super-charger-dive-bronze/

 

 

2-1.jpg

 

3-1.jpg

 

4-1.jpg

 

40-1.jpg

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.