Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kliknę to zielona tarcza bez daty.

Czekam jeszcze co w styczniu pokaże zelos z abyss 3. Jeśli powali mnie na kolana, to san Martin idzie do poczekalni


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek, ten z grawerem też leży mi mocno na wątrobie. Generalnie brązy san Martin trafiają w mój punkt GKurde, stać mnie tylko na podróbe. Najwyżej zdjęcie będzie od d... y strony, albo profilJak wpłynie niedługo 13-stka to się chyba skuszę

Mi też długo siedział w głowie. Szukałem czegoś bardziej -eleganckiego- w brązie. Grawer tudzież też zrobił swoje. Mogłem go kupić z ich strony , ale uparłem się na wersje z ETA :)

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schioedtei daj znać jakbyś chciał się pozbyć!

Póki co to jeszcze nawet go nie nosiłem i nie planuję sprzedaży  ;)

Ale nowy z kodem KMZIZ i wysyłką SF express kosztuje 1070zł. Za taką cenę to ten zegarek jest wybitny. Dlatego się zastanawiam nad zielonym jeszcze bo boję się że się wyprzedadzą, a ja później będę żałował że go nie kupiłem.

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good myrning

post-92558-1578836547,6776_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod wpisujesz na etapie checkout na dole strony pod podsumowaniem. cła nie płacisz, VAT to 23% pod warunkiem że urząd celny zatrzyma twoją paczkę a w przypadku SF express jest duża szansa że nie zatrzyma. Minusem jest długi czas oczekiwania az przesyłka dotrze do ciebie.

 

Jakbyś nie mógł sobie poradzić to napisz do mnie PW.

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakbyś nie mógł sobie poradzić to napisz do mnie PW.

Na razie temat na luty najszybszej. Dzięki za info, jeszcze jedno pytanie. Czy pip jest wypośrodkowany w czerwonym trój kącie na 12 na bezelu. Na różnych zdjęciach wygląda jakby niw był. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz lepiej

 

 

 

Szczerze... dawno nie widziałem tarczy tak genialnej w swojej prostocie...  

Edytowane przez Ralfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... dawno nie widziałem tarczy tak genialnej w swojej prostocie...

Nie zaprzeczę może to zabrzmi nie skromnie , ale ja jestem bardzo zadowolony z efektu. Zrobiłem tarcze z logo moim i napisem wodoszczelności. Przymierzałem grawerowane , ale ta mnie całkowicie urzekła. Zegarek zwraca uwagę na siebie , a tarcza po chwili uspokaja. Jestem zadowolony.

Za miłe słowo dzięki.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotrek39, a nie miałeś pomysłu na wkomponowanie "V8" w jakiś zegarek? miałbyś sztukę na przejażdżki międzystanowe :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotrek39, a nie miałeś pomysłu na wkomponowanie "V8" w jakiś zegarek? miałbyś sztukę na przejażdżki międzystanowe :)

Ciekawy pomysł. Już to gdzieś widziałem. Ale to bardziej jak by ktoś sobie zażyczył. Jak dla mnie V8 na mojej Tundra wystarczy. Nie jestem wielkim fanem motoryzacji. Choć nie powiem , mam dostęp do pięknych maszyn 2aa75f9956ab10f6394f31f8e65cabdf.jpg2be5de6df52630edd6ed73f273391b53.jpg42f10df3bfd58d8e1d19b8c821e4f3bb.jpg79c9f533ce17b7e3a16fd41172ed772b.jpg3a7a59cda3aa6a348880e167bffc07bd.jpg7c67411aeca72bde667576ec4282be9d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł. Już to gdzieś widziałem. Ale to bardziej jak by ktoś sobie zażyczył. Jak dla mnie V8 na mojej Tundra wystarczy. Nie jestem wielkim fanem motoryzacji. Choć nie powiem , mam dostęp do pięknych maszyn

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Samochody (jak i zegarek) robią wrażenie.

 

Kiedyś pracowałem u kolekcjonera w USA.

Nierzadko jeździłem jego samochodami i mam kolekcję zdjęć jak z murzyńskich teledysków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody (jak i zegarek) robią wrażenie.

 

Kiedyś pracowałem u kolekcjonera w USA.

Nierzadko jeździłem jego samochodami i mam kolekcję zdjęć jak z murzyńskich teledysków :)

Mam takich znajomych , jeden uwielbia porsche ( ma ich 5 sztuk ) nic starego wszystko nowe. Następny Corvette , też ma kilka sztuk. Mój szef z kolei Mustangi , ma porozstawiane w muzeach po całym kraju.

Ten co widzisz zdjęcia , kupił tego Bentley w zeszły czwartek , specjalne zamówienie , ładnych kilka stówek kosztował bliżej do banki niż dalej.

Potrzebował miejsce w garażu i zadzwonił czy nie chcemy samochodu ( do żony i do mnie) w prezencie w niedziele przywiozłem do domu takie cuś samochód , którym jego córka uczyła się jeździć 81f53d0b132346088eed2288b1ad4a59.jpgfd3ff663cbbbfaf6f730368f8fd6cff6.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem zegarek dotarł do Grecji za pośrednictwem kolegi z grupy dzięki już na ręce Greka 80648a4d39e09888a09d6389417aaad8.jpg5cd91e7970ae1eacb73f84124ad6c99e.jpg3b01a5be951d88b35896acaa518702af.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ruszyłem temat motoryzacji, ale przed duże M :D

świetne fury

a taką 328i też mógłbym dostać w prezencie. tylko chciałbym jeszcze mieć sponsora na paliwo :lol:  :lol:


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ruszyłem temat motoryzacji, ale przed duże M :D

świetne fury

a taką 328i też mógłbym dostać w prezencie. tylko chciałbym jeszcze mieć sponsora na paliwo :lol::lol:

To tylko 2.8 popierdówka nie samochód

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko 2.8 popierdówka nie samochód

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

no tak, u Was poniżej 5.0 L  jakieś HEMI lub RAM to kosiarki do trawy :D  :D


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie na pusto

post-92558-1579032320,0954_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że zadbałeś o szczegóły. super komplet :)  


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh , podoba mnie się cena klamer i dobijamy interes możesz na private

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak zacytuję pewnego znanego watchmakera:

 

"Nie będę nic więcej robił w miedzi" :D  :D

 

Wiercenie w tym cienkim wiertłem to dramat. A nagwintowanie otworu to już masakra. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.