Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Szóstym zmysłem wiedziałeś, że ta wersja bardziej mi się podoba, ale tak na szybko nie znalazłem fotki w necie :) , chodziło mi o firmę,Cobra Molon zgrabniejsza oczywiście.

Powiem tak , miałem już zegarek w podobnej kopercie z koronką od bezla w tym miejscu i potrafiła bezel przekręcać podczas noszenia co mnie bardzo denerwowało , szybko znalazł nowego właściciela

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek

Ja wiem że masz trochu inaksze podejście to do tematu...ale ja na twoim miejscu nie ciorał bym tego Steinhart , to świetny i nie tani zegar, żal by mi było wolałbym używać jako toolwatch Helson czy Maranez. Ale to twoja wola , choć szkoda.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ale on jako jedyny ma stalowy bezel. PVD fajnie się wyciera i razem z delikatną patyną te przetarcia bezela i bransolety dają mu niepowtarzalny charakter, jak powycierana oksyda w starej broni...

 

I żeby nie było na pusto:

 

 

28371833149_19d7fc3dd2_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem tak...

Dla mnie wersja bez drugiej koronki jest ładniejsza, bo smuklejsza (w nawiązaniu do postu Adiego), a tu jeszcze piszesz o bardzo ważnych względach utylitarnych, jednokoronkowych ;) Ot i mądra głowa-ma na czym czapkę nosić i w dodatku nie skrywa swoich doświadczeń pod ową! Szkoda, że tarcza nie jest giloszowana w wersji jednokoronkowej (czy się mylę?)...

Z innej beczki-sorry,że dopiero teraz (faux pas), ale gratuluję Błyskawicznemu nowej zabawki!

I jeszcze raz z innej beczki: ...ten topic jest dla mnie nr 1 na Forum! Codziennie muszę tu zajrzeć, podejrzeć, poczytać, czasem swoją głupotę napisać( wybaczcie -_- ); on po prostu żyje! Atmosfera jest zaje...sta!

Pozdrawiam wszystkich niestalowców, poszukiwaczy oryginalności, przygody i udaję się na z góry upatrzone pozycje, z których będę śledzić i chłonąć ten dekadencko zepsuty, porypany pseudokorozją( :D ) topic!

Edytowane przez vpyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vpyr

To jest taka sama tarcza. Występują jeszcze a kolorze oliwkowym i z brązu , ta druga pojawiła się po tym jak tego kupiłem bo pewnie bym brał , z tarczą z brązu w mojej kolekcji brak

 

 

Sent from my iPhone using T86134811fb495bdbead127be4af3e6d7.jpgapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zadżumiasz...najsmuklejszy z pancerniaków, nie licząc Haliosa Tropic(ale ten ma koronkę z tfu-stali,gdyby nie to-bliski ideału), piękny, wyraźny... Etern i Orisów nie liczę ... :wub:  Rozmarzyć się można, ale czym jest życie bez( nieraz niespełnionych) marzeń? ;)

Edit: a jeszcze żeby ktoś wymyślił (ciemno)bordową, giloszowaną tarczę z długimi, zachodzącymi na indeksy wskazówkami... :rolleyes:

Edytowane przez vpyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie wiecej  pare sztuk zrobionych pare na wykonczeniu.

post-65121-0-47932200-1518115173_thumb.jpg


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz TC-9 bo ma świetną kopertę i ciosane indeksy ?

Zerknij na to koperta jak żółwia plus zakręcana koronka podobna jak ma Tc-9. Cena atrakcyjna już by był mój ale ja tera spłukany jestem a i na walentego liczyć nie mogę

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

tak cena fajna, ale to już nie te wskazówki i indeksy. ale jest ok

A jakby tutaj dla większego zamieszania dorzucić jeszcze Narvala i BobaWellsona pokazanego wyżej. To co wtedy wybieramy ??? :)

narvala znam i jest gdzieś na mojej liście. jednak obecnie zielone mają wyprzedane, dostępny jest tylko czarny

 

tak naprawdę to chciałbym aby wszystkie były u mnie :)

dostałem list od makary, piszą że te preordery w brązie to tylko 300 sztuk będzie, a stal i czarne pvd po 150. dodatkowo cena będzie wzrastać co miesiąc... więc kto jeszcze się waha niech podejmuje szybką decyzję :P


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

548e2f13c8654bb80d202d84365b32d9.jpg

 

20180208/70a2d3e3697454a66c29048cf5be41d7.jpg[efab7ac1c6426177c5dbae7e07dcf7c2.jpg/img]

 

Był na ebay ale już go ktoś przygarnął

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ona jest koloru brązowego... a nie z brązu imo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vpyr

Nie jest najsmuklejszym z pancerników jest jeszcze Regia , która w/m i nie tylko jest jednym z najwygodniejszych zegarków tego typu e1381c07fe6e2df309205574c2a4d159.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ale ona jest koloru brązowego... a nie z brązu imo...

Copper to miedź ? Jak tak to w takim razie nie z brązu tylko miedzi a na ebay w opisie było że z brązu...tak czy inaczej ten chyba najfajniejszy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ktos ma może z Was Vostoki w brązie? Almaza lub Energię? Zwłaszcza ten drugi jest "kozacki" - sam nie wiem która wersja ładniejsza: brązowa czy turkusowo - zielona. Tylko cena troche odstrasza - chyba taniej niz 3600 to jeszcze nie widziałem. Chociaz z drugiej strony to brąz. Może warto poczekac na jakis black friday czy takie cos :-). Tak czy inaczej, jutro przy okazji pobytu w stolicy beda nadgarstkowe przymiarki.

 

https://odczasudoczasu.pl/2017/08/vostok-europe-energia-3-jeszcze-bardziej-energetyczny-zegarek/    

 

chciałbym takiego i zeby tak samo sie spatynował, delikatnie, nie za mocno.

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja mam Energie z brązową tarczą ta druga uśmiecha sie di mnie cały czas ale cena... od czasu jak go kupiłem to 300 $ wzrosła wariactwo jakieś ale nie powiem...moc jest olbrzymia na black friday nie liczyłbym..nie na tą busolę

c31b105b6b7088b37cf1ecbc3ed63be2.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te wasze zdjęcia zmieniłem Makarę z czerni na brąz :) zobaczymy co przyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie brąz

Będzie Makar jak mrówków na forum

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek39 gratuluję Energii - piekna jest.

 

Jaki masz obwód nadgarstka? gdzie kupowałes swoja i kiedy?

 

Ja jeszcze pewnie mało widziałem, ale te VE Energia to dla mnie jedne z ładniejszych brązów :-) jest moc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż

Obwód mojego nadgarstka to 19,5 cm więc na Energie to troszkę za mało ale da się nosić Prawdę mówiąc nie bardzo kupiona jako zegarek do codziennego użytku

Kiedy ją kupiłem ? Chyba z pół roku temu na Ebay nowa przyleciała z Niemiec.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam gdzies z 19 - 19.5 w nadgarstku. Ale założenie chyba bym miał takie jak Ty - to raczej nie jest edc :-)

 

Jeszcze raz gratuluje - bydle, ale jakże urodziwe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Makar jak mrówków na forum

 

 

piszą że wszystkich razem brązowych ma być aż 300 i koniec

Przez te wasze zdjęcia zmieniłem Makarę z czerni na brąz :) zobaczymy co przyjdzie...

dobry wybór :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piotrek39

To może być, że ta tarcza jest miedziana, intrygujące, ale zdjęć, to oni robić nie potrafią... :wacko:

 

 

GUAPO

Na Energię w dobrej cenie to ja się już drugi rok czaję i doopa. No i zupełnie nie rozumiem jak ta cena jest skalkulowana, bo szkło mineralne, a wewnątrz zwykły wół roboczy...

 

Makary nie kupuję, za bardzo podobna do Lavy, a buty może jej czyścić B)

 

28383936549_3cec0115d4_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej c75aecba06341927cd0b2a46ace24b59.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczajta chopy, jakie śnieżynki mutanty z nieba lecą :shock: 

 
 
39269038545_025f298030_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomas666 skąd ten pasek hornback wziąłeś? I ile trza wydać? Jak tajemnica to na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.