Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

z racji, że mamy miesiąc walentynkowy, może uda się coś wytargać w brązie z tej okazji. z ciekawości zapytam co byście kupili z tego zestawu (zdjęcia z neta)

 

1. armida a1

post-92558-0-74812800-1517998091_thumb.jpg

 

2. helson 42mm

post-92558-0-60072300-1517998102_thumb.jpg

 

3. tc9

post-92558-0-44799900-1517998143.jpeg

 

4. pontvs

post-92558-0-99438600-1517998118.jpg

 

mam swoje typy, podejrzewam też co Wy wybierzecie (ale zobaczymy).

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie Helson najslabszy? Strasznie mnie ostatno naszło na tego z mosiądzu i zastanawiam się nad kupnem. Ktoś przerabiał i może podzielić się wiedzą w tym zakresie? Moze byc na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja się nie będę wymądrzał, bo mam tylko A1, a z uwagi na to, że witka u mnie wątła, to zegarek jest w wersji 42 mm. Nie żałuję jednak ani jednej wydanej na niego złotówki!!! Ludzie mnie o niego pytają i nie wierzą jak mówię, za ile takie cudeńko można mieć :-)

A swoją drogą, to oczywiście lepiej w brązie niż ...w złocie :-) Przynajmniej jak dla mnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helson nie jest najsłabszy. On jest klasyczny w wyglądzie do bólu, a ja takich kilka już mam, więc osobiście po prostu wybrałbym coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@abir

Dla mnie Helson lub Armida. Jak masz nadgarstek powyżej 19 mm Helsona bym szukał 45 mm jak mniejszy 42 mm w zupełności wystarczy. Tc 9 wygląda dobrze lecz chyba nie ma zakręcanej koronki , przez co jak dla mnie dyskwalifikacja. Pontvs...koperta świetna , bezel wygląda bardzo dobrze ale te napisy dziwnie wyglądają za bardzo się rzucają w oczy ale to tylko moja opinia.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Helsona 45 mm i może i on jest nudny, klasyczny, ale bardzo spójny i z przyjemnością noszę go praktycznie codziennie od chyba roku- nie nudzi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helson nie jest najsłabszy. On jest klasyczny w wyglądzie do bólu, a ja takich kilka już mam, więc osobiście po prostu wybrałbym coś innego

 

Koperta tego Pontusa świetna, tak samo koronka chociaż na zdjęciu wygląda jakby była z innego materiału. Przeszkadza mi trochę zbyt wyróżniający sie datownik. Pewnie jest spory.

 

Przykro mi ale Armida do mnie "nie gada". Może na żywo było by inaczej.

 

Gdybym miał wybierać dla siebie to Helson. Podejrzewam jednak, że moje potrzeby są inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek

Ja wiem że masz trochu inaksze podejście to do tematu...ale ja na twoim miejscu nie ciorał bym tego Steinhart , to świetny i nie tani zegar, żal by mi było wolałbym używać jako toolwatch Helson czy Maranez. Ale to twoja wola , choć szkoda.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne za zabawę. myślałem że większość będzie obstawiała helsona - a tu pomyłka

a ja ....jak baba, :D

chciałbym armidę bo śliczna i rozmiar bezpieczny i jest na bazarku, jakby  gość jeszcze uatrakcyjnił ofertę dla zachęty to jest moja

chciałbym tc9 bo ma świetną kopertę i takie ociosane indeksy i wskazówki

chciałbym potvs bo wg mnie jest suuuper - choć największy. tu pocieszam się że jest rozmiarów ancona - a ten leży dobrze

helson jakoś na ostatnim miejscu - ale też jest fajny


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne za zabawę. myślałem że większość będzie obstawiała helsona - a tu pomyłka

a ja ....jak baba, :D

chciałbym armidę bo śliczna i rozmiar bezpieczny i jest na bazarku, jakby gość jeszcze uatrakcyjnił ofertę dla zachęty to jest moja

chciałbym tc9 bo ma świetną kopertę i takie ociosane indeksy i wskazówki

chciałbym potvs bo wg mnie jest suuuper - choć największy. tu pocieszam się że jest rozmiarów ancona - a ten leży dobrze

helson jakoś na ostatnim miejscu - ale też jest fajny

Lubisz TC-9 bo ma świetną kopertę i ciosane indeksy ?

Zerknij na to koperta jak żółwia plus zakręcana koronka podobna jak ma Tc-9. Cena atrakcyjna już by był mój ale ja tera spłukany jestem a i na walentego liczyć nie mogę

0ca8271b147d2ce9a06b99d94412cfc7.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby tutaj dla większego zamieszania dorzucić jeszcze Narvala i BobaWellsona pokazanego wyżej. To co wtedy wybieramy ??? :)

post-100967-0-51101300-1518037822_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie bardzo łatwy wybór biorę Narvala Boba już mam

Tak na poważnie dałeś do wyboru dwa zupełnie nie podobne do siebie zegarki to i wybór jest ciężki lecz gdybym nie miał Boba to pewnie byłbym za nim.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o wybór z całej piątki, abstrahując od tego że coś już mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę delikatności wśród tych mięśniaków:

 

;)

2q0kjtd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę delikatności wśród tych mięśniaków:

Otóż to!

Szkoda, że tak mało jest lotników, lub klasyków z brązu/mosiądzu...

Ja wybrałbym......... to :P :

 

post-34655-0-85158200-1518076647.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się złamałem. Męska decyzja podjęta i niebawem mam nadzieję dołączę do tego ekskluzywnego klubu :).

 

post-99519-0-86668300-1518087484_thumb.jpg

 

Ciekawe ile to potrwa i jak bardzo mi się poszczęści. Łatwo nie było bo kilka innych pokus czyhało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błyskawiczny

Będziesz zadowolony Graty!!

 

Vpyr

Tu masz Cobre w praktycznie tej samej kopercie tarcza ta sama , brak obrotowego bezla wewnętrznego

bed55589272c0cd9e3b2ceda0669b918.jpgec90fc7d9d807e7aa383b96aad8e47bc.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde - nie wiedziałem, ze Helson taki kosztowny. 1300 $.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dziękuje @piotrek39. Przebieram już nogami :)

 

 

Błyskawiczny,jaki rozmiar w końcu wybrałeś?

 

Mam w nadgarstku tylko 17,5cm więc wybór dość ograniczony. Preferuję zegarki z tych mniejszych niż większych. Lubię wygodę. Wybrałem 40mm. L2L 49,5mm. Wszędzie piszą, że nosi się jak 42. Adekwatnie 42mm jest już 2,5mm wyższy, i L2L wynosi 51,5mm.

 

Wersję z mosiądzu na NH35 są sporo tańsze.

Edytowane przez Błyskawiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, o brązie myślałem.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tu masz Cobre w praktycznie tej samej kopercie tarcza ta sama , brak obrotowego bezla wewnętrznego

Szóstym zmysłem wiedziałeś, że ta wersja bardziej mi się podoba, ale tak na szybko nie znalazłem fotki w necie :) , chodziło mi o firmę,Cobra Molon zgrabniejsza oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.