Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję kolegom nowych cennych nabytkow

Informuje że gruppo gamma ma preorder na bardzo fajne brązy. Skusil bym się jednak nie mogę. Już zazdroszczę kolegom którzy przygarna wersję z tarczą w niebieskim gradiencie. Dla mnie jest super

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał

A jeśli chodzi o ten preorder to gdzie te zegarki można zobaczyć ? Na ich stronie nic nie widzę

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest. Musisz wejść w kolekcję i zjechać na sam dół. Tam jest pozycja preorder

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka
Karwasz twarz. Jak patrzę na vanguard bronze AN 17 to zaczynam wątpić w moją silną wolę niekupowania
 

 

 

 

jestem przy kompie to puszczam sznurek

 

https://www.gruppogammawatches.com/collections.html#!/Vanguard-Bronze-AN-17-Preorder/p/105941555/category=28942590

 

i do całej kolekcji preorder

 

https://www.gruppogammawatches.com/collections.html#!/Vanguard-Preorder-SG-Customers/c/28942590/offset=0&sort=normal

Edytowane przez abir

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem , c..pa ze mnie , nie zauważyłem grzechu warte. Ja na razie się nie skuszę , w planach mam coś swojego zrobić plan projekt już prawie gotowy , czekam na części i materiał , a jak czas będzie to zacznę kroić. A z czasem u mnie krucho teraz w pracy mamy zajob

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...z ciekawą tarczą :wub:


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna panienka

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Napisałbym, że z okienka, ale nie bardzo ;-) Jak widać, z trawy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sławek

A Ty w końcu tu zajrzałeś już się o Ciebie martwiłem

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dzieki za pamięć:) Rzeczywiście , dawno już nie zaglądałem


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oj cieknie ślina ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam cieknie, roboczy zegarek do spacerów zepsem.

 

al6gsh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak dziś na szybko prototyp koperty zrobiony jeszcze nie przyszły mi części (sapphire , mechanizm) problem z koronką mam , nie mogę znaleść z brązu materiał na tarcze zamówiony (brąz) , koperta finalnie będzie z Marine bronze i chyba zrobię jeden z miedzi bo kawałek fajny mam. d72fe18d0f0a63a54d8dee3ed91f6e9c.jpg374a119c9a4200949a4ace7c66c9a154.jpg56a0e3190916d48adc914bff5ade6dab.jpg339d252b26b5c87dd63d0ff6f7a8c53b.jpga6f28cf84851c3865298deecec0ebb60.jpg

46 mm więc maluszek to nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar jak dla mnie! Bezela obrotowego na razie będzie? Może w wersji 5.0?! Gratulacje ! Czekam na dalsze fotki. Aha a jaki mechanizm zaplanowany? A ten drugi to z miedzi czy mosiądz, bo czy miedź nie za miękka?

Edytowane przez willek777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2pp0tpd.jpg

ohv338.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar jak dla mnie! Bezela obrotowego na razie będzie? Może w wersji 5.0?! Gratulacje ! Czekam na dalsze fotki. Aha a jaki mechanizm zaplanowany? A ten drugi to z miedzi czy mosiądz, bo czy miedź nie za miękka?

Grubość w tym konkretnie jeszcze się pewnie zmieni, w następnym myśle ze zmniejszy się rozmiar szkła i tarczy do tego zamówiony jest szafir 37 mm a tak na oko myśle że powinien być góra 35 mm. Nie mam pojęcia jak zrobić obrotowy bezel trzeba by było jakiś zegarek rozebrać , a boje się ze zepsuje nie mam takiego , którego nie było by mi żal. Również uszy powinny być trochę krótsze , ale nie stwierdzisz póki nie zrobisz. Mechanizm w tym będzie Miyota 8215 to prototyp , docelowo myślę o 9215. Zobaczymy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ancon grzechu wart , ale nie ten Mark Rafała świetny , miałem przyjemność go na łapie mieć Zelos jest zajefajny 47ea6dbe88e349e6dc28f154f84ab408.jpg

 

Jeszcze mam pytanko w zaszłym tygodniu tego Maraneza spatynowalem i dziś chciałem se go ponosić i zauważyłem że bezel mi chyba sie zespawał z kopertą , nie przekręca sie , co zrobić teraz mam ?c6464e7f60912d8ca59e0ca8eb7279af.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak dziś na szybko prototyp koperty zrobiony jeszcze nie przyszły mi części (sapphire , mechanizm) problem z koronką mam , nie mogę znaleść z brązu materiał na tarcze zamówiony (brąz) , koperta finalnie będzie z Marine bronze i chyba zrobię jeden z miedzi bo kawałek fajny mam.

To ja mogę przygarnąć z koronką z nierdzewki.

 

Grubość w tym konkretnie jeszcze się pewnie zmieni, w następnym myśle ze zmniejszy się rozmiar szkła i tarczy do tego zamówiony jest szafir 37 mm a tak na oko myśle że powinien być góra 35 mm. Nie mam pojęcia jak zrobić obrotowy bezel trzeba by było jakiś zegarek rozebrać , a boje się ze zepsuje nie mam takiego , którego nie było by mi żal. Również uszy powinny być trochę krótsze , ale nie stwierdzisz póki nie zrobisz. Mechanizm w tym będzie Miyota 8215 to prototyp , docelowo myślę o 9215. Zobaczymy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Strasznie mnie denerwuje brak stop sekundy, docelowa myśl jest super!

 

 

Jeszcze mam pytanko w zaszłym tygodniu tego Maraneza spatynowalem i dziś chciałem se go ponosić i zauważyłem że bezel mi chyba sie zespawał z kopertą , nie przekręca sie , co zrobić teraz mam ?

Lej WD40 i czekaj. Czas leczy rany, tran usuwa zaparcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomasz!!!

Myślałem o WD-40 ale czy nie zniszczy uszczelek ? Ma właściwości penetrujące

 

A i w rzeczy samej , zegar rozmiar na twoją łapę pomyślimy może się załapiesz na limitke

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nic się nie stanie, regularnie chlapię nim swoje nurki co jakiś czas, a jednego to mam od 25 lat i dalej z nim nurkuję. Lej, bez obawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.