Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Handy89

Zapytanie o autentyczność IMHOF

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy zegar, który otrzymałem w spadku po poprzednich lokatorach jest autentyczny oraz jaką może mieć wartość.
Jest to zegar sygnowany marką IMHOF, produkcji Szwajcarskiej. Załączam dwa zdjęcia, od frontu i tył wraz z numerem seryjnym.
Próbowałem znaleźć identyczny w sieci np. ebay ale niestety nie udało mi się.
Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc?

post-100440-0-95065100-1507721397_thumb.jpg

post-100440-0-85071800-1507721400_thumb.jpg

Bardzo ładny zegar w stylu art deco, pochodzący najprawdopodobniej z lat 30. 

Co do wartości, to odpowiem Ci, że nie jesteśmy rzeczoznawcami i nie zajmujemy się wyceną zegarów i zegarków. Poza tym zabrania tego Regulamin, którego znajomość potwierdziłeś dziś przy rejestracji.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Zatem mam rozumieć, że jest to zegar oryginalny?
Mogę dosłać dokładniejsze zdjęcia jeśli są konieczne do zweryfikowania.
Co do wartości to rozumiem, nie mam zamiaru naruszać Regulaminu. Po za tym i tak dany przedmiot, w szczególności kolekcjonerski ma taką wartość ile jest w stanie zapłacić kupiec. :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Akubadzia
      Witam, to mój pierwszy post na tym forum, pozwolę więc sobie przywitać się zdjęciami, oczywiście zegara

Właśnie zakupiony po długich poszukiwaniach, nawet jeszcze nie przetarty z kurzu..... 
      W wychwycie brakuje jednej paletki. Reszta wydaje się być ok. Numery zgodne.
      Skrzynia raczej biedna i do tego w stanie ciężkim, brutalnie szlifowana w przeszłości i potraktowana czymś co przypomina lakierobejcę, brak kilku sterczyn. Pracy będzie dużo, ale satysfakcja końca pracy tym większa.
      Jak powiedział Cyceron: "Iucundi acti labores..... Miłe są trudy zakończone..." 

• By SkolsPl
      Mam taki zegarek ale nie mogę o nim znaleźć w Internecie żadnych informacji ani ewentualnej wartości, jest stary ale ma coś w sobie
      Oto on

• By romtate
      Witam,
      zegar ma tylko wybity nr.fabryczny na mechanizmie.
      Mam problem z identyfikacją.
      Może ktoś uprzejmie pomoże?

• By Klaudia4058
      Witam, gdzie sprawdzę autentycznoścć zegarków Cartier nie posiadając żadnych dokumentów? Najlepiej w Warszawie. I jaki jest koszt takiej usługi? Pozdrawiam.

PS nie wiem jak dodać tutaj na forum zdjęcia. Jeśli ktoś może mi pomoc prosze o email.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.