Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

"Posiadam Rakete kieszonkową i chciałbym, żebyście mi ją wycenili."

 

Forum szczyci się tym, że tu nie wycenia się zegarków. Poszukaj na portalach aukcyjnych.


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na żadnym portalu nie znalazłem takiego zegarka jaki mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na żadnym portalu nie znalazłem takiego zegarka jaki mam.

No to spoko nie jesteś sam :D

A szukaj na zagranicznych aukcjach dużo ludzi ze wschodu ogłasza się na zagranicznych portalach aukcyjnych z zegarkami USSR bardzo dużo ukrainców zauważyłem na ebay.co.uk

Edytowane przez Raul78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na żadnym portalu nie znalazłem takiego zegarka jaki mam.

 

poszukaj na ebayu, jest ich kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za pomoc. Z tego co widzę, ten model nie jest jakiś drogi, a miałem nadzieje, że skoro jest z jakiejś limitowanej edycji to wezmę za niego trochę więcej.

Lecz, jakby ktoś z forum był zainteresowany i pokusiłby się na niego, odsprzedam nawet taniej niż są na ebayu z racji tego, że jest do naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kavi jak moge Ci doradzić to nie sprzedawaj tego zegarka masz fajną rzecz więc trzymaj ją napraw go kiedyś podejdź bardziej sentymentalnie do tematu zegarka nie traktuj go jak telewizor zepsuł się sprzedać komuś kto go se naprawi.

Ja nie mówię że każdy ma traktować wszystko w życiu jak ja,czyli coś co jest w jakimś stopniu unikatowe(przynajmniej dla mnie)trzymam dla siebie i co jakiś czas oglądam chwalę się znajomym i to jest piękne piękne jest to jak ludzi patrzą na twoją rzecz z zazdrością z zdziwieniem z zaskoczeniem bo nie spodziewali się tego że ktoś taki jak Ty może mieć coś unikatowego,ja mam kilka zegarków starych mechanicznych mam nowe zegarki mam elektroniczny zegarek w którym czas i data biegnie jak na bilbordzie :D albo mam krzyż zasługi za kampanie wrześniową dla oficera III Rzeszy(tak za Westerplatte) i parę innych rzeczy mniej znanych.Więc jeżeli nie brakuje Ci na chleb albo na "f;aszkę"to zatrzymaj ten zegarek i potraktuj go jak pamiątka rodzinna może Twój prawnuk będzie dumny z zegarka dziadka pomyśl o tym ok.

Przepraszam że się rozpisałem może nie na temat ale może coś wartościowego z tego będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest rakieta tzw. "big zero" lub "rakieta Gorbaczowa" wśród produkcyjnych kieszonkowych jest z tych rzadszych - sam taka poszukuje bo brakuje mi do kolekcji a za dyszkę to tez chciałbym taka dorwać :)

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat on nie ma żadnej wartości sentymentalnej, bo kupiłem go niedawno za 10 zł i sądziłem, że sobie na nim trochę zarobię.

Gdyby to był zegarek po kimś z rodziny, to owszem nie sprzedawałbym go. Sądziłem nawet, że po sprzedaniu go będę mógł kupić jakiś zegarek kieszonkowy, ale gładki - takie mi się jakoś bardziej podobają. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro poszukujesz takiej Rakety, to myślę, że jakoś byśmy się dogadali z ceną lub możliwą wymianą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dogadamy się na priv


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe żeby w Amfibii beczce, oryginalnie były wskazówki jak u tego Wostoka ?

Dziadek na bazarku dawał sobie rękę uciąć że to oryginalne, wydaje mi się że z zegarkiem powinienem wziąć od niego rękę... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Czy możliwe żeby w Amfibii beczce, oryginalnie były wskazówki jak u tego Wostoka ?

Dziadek na bazarku dawał sobie rękę uciąć że to oryginalne, wydaje mi się że z zegarkiem powinienem wziąć od niego rękę... :D

 

Niemożliwe.

W klasycznej rosyjskiej beczce powinny być takie:

https://www.google.pl/search?q=Amfibia+beczka&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=C7CXUfWeCYrzsgbk5oDgCQ&biw=1280&bih=579&sei=ELCXUdvRDYfVsgbJjIGwCA#imgrc=EfSmRbgjueO3cM%3A%3BqsmaWVg4gWzoxM%3Bhttp%253A%252F%252Fimageshack.us%252Fa%252Fimg833%252F1606%252Fdscn4225m.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.chinawatches.pl%252Fprintview.php%253Ft%253D14674%2526start%253D0%3B1024%3B768

 

Ewentualnie "chorągiewki" ale to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nowy nabytek z giełdy staroci, był za grosze. Nie wiem nic o nim poza tym, że ma sygnaturę "wostok" i jest w dość dobrym stanie wizualnym.

Interesuje mnie czy może być oryginalny? Na tą chwilę nie otworzę go bo nie mam narzędzi.

Noszony przez kilka godzin chodził później przez całą noc.

post-62031-0-19705900-1369067230.jpg

post-62031-0-21581800-1369067239.jpg

post-62031-0-51860600-1369067255.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym abyscie powiedzieli mi cos o tym zegarku poczawszy od miejsca i roku wyprodukowania i konczac na wartosci :P

Oto zdjecia:

http://imageshack.us.../imag0755c.jpg/

http://imageshack.us.../imag0759i.jpg/

 

Pozdrawiam ;]

 

E: Napisane jest 'Made in USSR, a kod z drugiej strony to 540487 (gdyby byl problem w odczytaniu).

Edytowane przez bartes155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Poljot, koniec lat, 80-tych, na forum nie wyceniamy zegarków... ale w takim agonalnym stanie nie licz na wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę coś o historii tego wostoka że złoconą kopertą .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Napiszcie proszę coś o historii tego wostoka że złoconą kopertą .

 

Wostok, 1977, koperta złocona,mechanizm 2409A, dokładność chodu -20/+40sek, czas działania po pełnym nakręceniu sprężyny 44 godz.

To dane z katalogu, cóż wiecej można powiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dużo bo nie znam katalogu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne złocenie koperty, możliwe że grubo na 20 mikronów skoro do tych czasów się uchował w takim jej stanie. Wypoleruj szkiełko i będzie prawie jak nowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod lupą szkło ma pęknięcia, szczególnie na obrzeżach, myślę o wymianie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, czy moge prosić o ocenę wartości zagarka Łucz (jak na zdjęciach)

 

post-62429-0-18604500-1369224612_thumb.jpg

post-62429-0-15557300-1369224616_thumb.jpg

post-62429-0-79139800-1369224692_thumb.jpg

 

Dziekuję i pozdrawiam

 

Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SławekG gdybyś choć pobieżnie przeczytał wątek w którym dokonałeś wpisu

zauważyłbyś kilkadziesiąt odpowiedzi na podobne pytanie:

"na forum nie wyceniamy zegarków "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, pobierznie przeczytałem, w pierwszym poście jest zapytanie o wartość, w drugim jest cena "wart 15-25 zł", ale jeżeli źle się zachowałem to przepraszam, mam usunąć swój post czy mogę poczekać aż ktos mi pomoże?

 

[edit]

a możecie mi podpowiedziec gdzie moge wycenić taki zegarek? Jubilerzy w moim mieście chcą go tylko na złom, czy rzeczywiście nie ma wartości jako produkt?

Edytowane przez SławekG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj SławekG , próbowałeś może sprawdzić na allegro albo ebayu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.