Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Delbana - dekielek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy poszukuje dekielka do zegarka Delbana 467.390

.

post-44476-0-16279300-1517462674_thumb.jpg

.

post-44476-0-06477500-1517462684_thumb.jpg

.

Gdyby potrzeba było więcej szczegółów lub lepsze zdjęcia, dajcie znać!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę, jeśli będę miał, dam znać.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę, jeśli będę miał, dam znać.

 

Znalazłeś czas Staszku, aby poszukać takiego dekielka?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez kfadrat_
      Mam prośbę do znawców tematu o informację co oznaczają zaprezentowane cyferki na deklu.
      Sześciocyfrowy numer to najpewniej oznaczenie roku produkcji czyli 1910-1920
      A pozostałe?
       
       

       
       
      Szukałem na forum ale nie ma poradnika o oznaczeniach. A może nie umiałem znaleźć?
    • Przez BedeBralCie
      Cześć!

      Poszukuję zegarka Fossil JR1354, jest ich pełno na rynku, ale szukam starszej wersji tego zegarka. 
      Konkretnie takiej: 

       
      Może ktoś z was kojarzy gdzie można znaleźć zegarki, które już raczej nie są produkowane.
      Póki co interesują mnie polskie sklepy.

      Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam
    • Przez farhigh
      Witam. 
       
      Zegarek: Atlantic Worldmaster automatic 51751. Zdjęcia załączone.
       
      Problem: dekielek typu "na wcisk" nie chce się zamknąć.
       
      Historia zegarka: zegarek mam od nowości, kupiony w 2011 roku. W 2012 roku spadł mi, otworzył się dekiel. Oddałem do zamknięcia do zegarmistrza. Nie było problemu. W 2015 ukręciła się koronka. Wysłałem zegarek do naprawy i pełnej konserwacji do autoryzowanego serwisu ZIBI. Wrócił i chodził bez problemu. W listopadzie 2016 po powrocie z podróży służbowej z Azji zauważyłem, że późni się o jakieś 2 minuty na dobę. W przypadkowym zakładzie zegarmistrz stwierdził, że jest namagnesowany. Może to przez położenie zegarka na taśmie do skanowania przy bramkach bezpieczeństwa na lotnisku(?). Zostawiłem do rozmagnesowania i nastawienia. Po odbiorze opóźnienie zmniejszyło się do około 20-30 sekund. W lutym tego roku znów byłem w podróży służbowej na innym kontynencie, gdzie stała się rzecz dziwna. Mieszkając w hotelu na 14 piętrze, zostawiłem zegarek w sejfie. Po otworzeniu sejfu 1-2 dni później dekielek zegarka był otwarty. Różnica ciśnień(?). Wysłałem zegarek do ZIBI. Przyszedł nienaprawiony z pismem, że części zamienne są już nie do dostania. Po telefonie do ZIBI dowiedziałem się, że coś się odkształciło, nie dekielek się nie zamyka. Nie można zamówić dekielka ani koperty. 
       
      Pytanie do Was: co zrobić teraz z takim zegarkiem? Jest możliwość naprawy czy inwestycja się nie opłaci? Można do sprzedać? Kosztował ok. 1600 zł. 
       
      Łączę pozdrowienia!
       
       
       


    • Przez buKKa
      Witam. Pytanie za sto punktów mam. Mianowicie chc e kupić G-Shocka ale słyszałem że nie posiadają one na dekielku folijki ochronnej. Powiecie mi jak to z tym jest?
       

    • Przez franek12
      Witajcie 
       
      Który model Skeleton'a wygląda według was lepiej?
       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.