Lincoln Six Echo 88912 #8751 Napisano 2 Grudnia 2016 Cygara były "krajowe", ale drogie, a zegarek "w kolorach rewolucji" - więc... CZEGO?! 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomek z Wrocławia 149 #8752 Napisano 6 Grudnia 2016 Problem w tym, że hipokryci z różnych KC wszelakich robotniczych partii, głosili równość, a sami korzystali z dóbr luksusowych wytworzonych przez Zachód. W istocie komunizm był uzależniony od Zachodu, jego technologii, pieniędzy i rzeczy, których nie można było wytworzyć w gospodarce centralnie sterowanej. Niezły dysonans poznawczy musieli mieć w głowach komuniści-ideowcy. Osobiście uważam, że Zachód, a szczególnie RFN wydatnie przedłużył istnienie ZSRR - kredytami, technologią..... Co więcej, zachodnim socjaldemokratom odpowiadał podział Europy i świata oraz żelazna kurtyna, nie chcieli zmian, wspierali status quo. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotrkrakow 238 #8753 Napisano 8 Grudnia 2016 (edytowane) Automaniak Rafał Jemielita ?Glycine Combat SUB Golden Eye Edytowane 8 Grudnia 2016 przez piotrkrakow 0 Pozdrawiam Piotrek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cowall 7 #8754 Napisano 8 Grudnia 2016 Może uda Wam się dostrzec co ma na ręku pan Maciej Lew- Mirski? Moze to jest IWC portugalczyk? Czytalem gdzies w wywiadzie ze Pan Lew Mirski jest kolekcjonerem zegarkow :-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #8755 Napisano 8 Grudnia 2016 Znany aktor, Tom Hardy, w towarzystwie jakiegoś pikusia i chyba fanki. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukebor 8697 #8756 Napisano 8 Grudnia 2016 (edytowane) Amerykańska postać związana z TV, głównie z komedią, Michael "Spike" Feresten.https://www.hodinkee.com/articles/talking-watches-with-spike-ferestenVratislavię nawet ma A poważnie, to kolekcja marzenie...No może brak Aquanauta, jakiegoś garniturowca od JLC i któregoś z VC. Edytowane 8 Grudnia 2016 przez lukebor 0 I'm not myself, but not dead and not for sale... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #8757 Napisano 9 Grudnia 2016 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #8758 Napisano 9 Grudnia 2016 To profesor Rzepliński zapuścił brodę? 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #8759 Napisano 9 Grudnia 2016 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość adrianooo3 #8760 Napisano 9 Grudnia 2016 nie wiem czy dobrze bedzie widac, ale moze jest ktos w stanie mi powiedziec co Ronnie Osullivan nosi od kilku sezonow? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kosma 204 #8761 Napisano 10 Grudnia 2016 Reverso, ale 2 turnieje wstecz nosił jakieś chrono z fazami księżyca chyba nawet, tak mi się wydawało. (0).(0) 0 Only Fools Do Not Fear The Sea Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość adrianooo3 #8762 Napisano 10 Grudnia 2016 (edytowane) Chrono z fazami księżyca?? na pewno to był on?? już od kilku sezonów widzę go z tym zegarkiem. na ostatnim UK championschip Fu miał jakiś ogromny zegar, jak znajdę fotkę to wrzucę. Edytowane 10 Grudnia 2016 przez adrianooo3 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Darek1974r 15 #8763 Napisano 10 Grudnia 2016 Fidel dwa zegarki, stara sowiecka tradycja widzę Wcześniej dwa Rolexy teraz dwa Casio.. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #8764 Napisano 10 Grudnia 2016 Fidel dwa zegarki, stara sowiecka tradycja widzę Wcześniej dwa Rolexy teraz dwa Casio..Nie sowiecka, choć posrednio związana , jeden wskazywał czas Moskiewski, drugi Hawany. 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kosma 204 #8765 Napisano 10 Grudnia 2016 (edytowane) Chrono z fazami księżyca?? na pewno to był on?? już od kilku sezonów widzę go z tym zegarkiem. na ostatnim UK championschip Fu miał jakiś ogromny zegar, jak znajdę fotkę to wrzucę.Też się dziwiłem, że zmienił zegarek. Oglądam regularnie od kilku lat. Fu nosi budzik na ręku, dziwie się że mu przy mostku nie przeszkadza. Jakś kostka w kolorze różowego złota, koperta z 20mm wysokości. (0).(0) Edytowane 10 Grudnia 2016 przez Kosma 0 Only Fools Do Not Fear The Sea Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość adrianooo3 #8766 Napisano 10 Grudnia 2016 no wlasnie ja nie zauwazylem zeby zmienil...a co do Fu to faktycznie budzik... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotrkrakow 238 #8767 Napisano 14 Grudnia 2016 (edytowane) To miłe, że prowadzący program TV o gadżetach, na gali "gadżet elektroniczny roku" wystąpił w charakterze prowadzącego galę z zegarkiem mechanicznym (Zbigniew Urbański, Glycine Airman 17) Edytowane 14 Grudnia 2016 przez piotrkrakow 0 Pozdrawiam Piotrek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #8768 Napisano 14 Grudnia 2016 Program o gadgetach to prowadzil z 5 lat temu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość bart8 #8769 Napisano 14 Grudnia 2016 Program o gadgetach to prowadzil z 5 lat temuProwadzi nadal tylko na jutube. Swoją drogą spoko gość z niego. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #8770 Napisano 14 Grudnia 2016 Nie wiedzialem. Był spoko ale Klawiter fajniejszy 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91441 #8771 Napisano 14 Grudnia 2016 Swoją drogą spoko gość z niego.Jasne, policyjny emeryt. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kosma 204 #8772 Napisano 14 Grudnia 2016 no wlasnie ja nie zauwazylem zeby zmienil...a co do Fu to faktycznie budzik...Adaś Stefanow zaraz zaczyna mecz z Ronim, Eurosport1. Na ręku jlc Moze Adam sprawi niespodziankę. (0).(0) 0 Only Fools Do Not Fear The Sea Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
OmegaDeVille 60 #8773 Napisano 14 Grudnia 2016 To profesor Rzepliński zapuścił brodę? Komentarz sobie podaruję. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość adrianooo3 #8774 Napisano 14 Grudnia 2016 Adaś Stefanow zaraz zaczyna mecz z Ronim, Eurosport1. Na ręku jlc Moze Adam sprawi niespodziankę. (0).(0) widzialem,widzialem...troche sie spalil..jak na jego godziny spedzone przy stole treningowym to zawsze licze na cos wiecej...(mowie o Stefanowie) mecz do jednej bramki oprocz tego frejma ktorego urwal... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Adi 5077 #8775 Napisano 15 Grudnia 2016 (edytowane) Słusznie - Komentarz sobie podarujęCo by nie powiedzieć o tym satrapie Fidelu - wyglądał lepiej niż Pan prezes. Edytowane 15 Grudnia 2016 przez Adi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach