Maro66 63 #2126 Napisano 29 Października 2010 Zenith nie, bo... kto zgadnie? 0 Time is meaningless, and yet it is all that exists. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krystian 2291 #2127 Napisano 29 Października 2010 (edytowane) Zenith nie, bo... kto zgadnie? Nie mam pojęcia. W pierwszej kolejności pomyślałem o klubie piłkarskim, ale to Zenit, a nie Zenith Ps. Argument Moosehead jest taki sam jak np. Omega nie... bo nie lubimy witamin Edytowane 29 Października 2010 przez krystekomega 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Taktic 40 #2128 Napisano 29 Października 2010 Zenith nie, bo... kto zgadnie? Większość ludzi w Polsce chyba to kojarzy z radziecką lustrzanką. 0 Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki." Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gludek 507 #2129 Napisano 29 Października 2010 Panerai nigdy w zyciu, bo Ibisz nosi... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #2130 Napisano 29 Października 2010 Większość ludzi w Polsce chyba to kojarzy z radziecką lustrzanką. I długopis 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #2131 Napisano 29 Października 2010 A. Lange & Soehne też nie, bo Adolf Hitler nosił. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pagan 14 #2132 Napisano 29 Października 2010 Zenith nie, bo... kto zgadnie? Andrew Lepper 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #2133 Napisano 29 Października 2010 Z tego co pamietam to on nawet nie wiedzial co nosi na reku i myslal ze to jakis ruski zegarek 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krystian 2291 #2134 Napisano 29 Października 2010 Z tego co pamietam to on nawet nie wiedzial co nosi na reku i myslal ze to jakis ruski zegarek Nie martw się... Andrzej aż takim debilem nie jest 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Janek Sarnowski 6 #2135 Napisano 29 Października 2010 Większość ludzi w Polsce chyba to kojarzy z radziecką lustrzanką.Lustrzanka to Zenit,nie Zenith (-; 0 Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku? - czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Maro66 63 #2136 Napisano 29 Października 2010 Andrew Lepper Zgadza się 0 Time is meaningless, and yet it is all that exists. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador #2137 Napisano 29 Października 2010 Bruce Willis i IWC Mark XVI Automatic 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Taktic 40 #2138 Napisano 29 Października 2010 Lustrzanka to Zenit,nie Zenith (-;Tak naprawdę to ?????, a z łacińskimi wersjami różnie bywało 0 Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki." Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TAG 1 #2139 Napisano 8 Listopada 2010 Co za malenstwo ma na reku Gubernator Arni? 0 PozdrawiamTomek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
yanek 3 #2140 Napisano 8 Listopada 2010 Co za malenstwo ma na reku Gubernator Arni?Może jakiś U-Boat.BTW, jeszcze jest gubernatorem? Chyba przegrał wybory. 0 Totalny laik :/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pr2emo 1 #2141 Napisano 8 Listopada 2010 Arni nie startował na gubernatora 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #2142 Napisano 8 Listopada 2010 No, ciekaw jestem jak on zgina nadgarstek z tym "malenstwem" 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawel007 5186 #2143 Napisano 8 Listopada 2010 terminator jest jak chuck norris- ON NIE MUSI ZGINAĆ NADGARSTKA TO ZEGAREK MUSI SIĘ ZGIĄĆ!!! 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #2144 Napisano 8 Listopada 2010 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Hakan 0 #2145 Napisano 8 Listopada 2010 Co za malenstwo ma na reku Gubernator Arni?- Średnica 58 mm 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
y60 2526 #2146 Napisano 8 Listopada 2010 nuda.. miałem podobnego ,ale z funkcją alarmu i jakoś nikt się nie zachwycał 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #2147 Napisano 8 Listopada 2010 Pamiętamy pamiętamy .....straszny demon....pogromca kałamarnic i nadgarstków 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
RUSKI 4 #2148 Napisano 8 Listopada 2010 y60, carlito1 szukał jakiegoś divera. Dlaczego go nie zaproponowałeś do ankiety? 0 Rafał Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TAG 1 #2149 Napisano 8 Listopada 2010 Wg tego linka ciagle dzieli i rządzi http://gov.ca.gov/ 0 PozdrawiamTomek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #2150 Napisano 8 Listopada 2010 y60, carlito1 szukał jakiegoś divera. Dlaczego go nie zaproponowałeś do ankiety? Ha Ha Ha 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach