Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

masterczulki

zegarek na co dzień

Rekomendowane odpowiedzi

Odbierajac na miejscu w USA? Niby w jaki sposob?

Zakładałem, że mieszkasz w Polsce nie w USA. Jeżeli Stany to oczywiście nie, pewnie i przesyłka darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Mieszkam w Polsce, ale tak jak wyżej wspominalem na początku czerwca będę na wschodnim wybrzeżu i dlatego szukam czegoś z amerykańskich sklepów by skorzystać z ich cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Mieszkam w Polsce, ale tak jak wyżej wspominalem na początku czerwca będę na wschodnim wybrzeżu i dlatego szukam czegoś z amerykańskich sklepów by skorzystać z ich cen

No to pogratulować, USA to dobre miejsce na zakupy zegarkowe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotograf ze mnie żaden, zegarek na żywo wyglada 10x lepiej niż na zdjeciach:) jest po prostu fantastyczny.

Przed zakupem zastanawiałem się czy wogóle przyzwyczaję się do regularnego noszenia zegarka. Nie mogę stwierdzić czy się przyzwyczaiłem, bo zaskakująco często gapię się na niego w czasie najróżniejszych czynności, a mam go od ponad dwoch tygodni.

Dawno nic nie sprawiło mi tak wiele prostej frajdy :)

Wiadomo, że to kwestia gustu ale ten zegarek jest dla mnie znacznie ładniejszy niż cokolwiek co widziałem w sklepach.

post-104095-0-12773200-1528992642_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotograf ze mnie żaden, zegarek na żywo wyglada 10x lepiej niż na zdjeciach:) jest po prostu fantastyczny.

Przed zakupem zastanawiałem się czy wogóle przyzwyczaję się do regularnego noszenia zegarka. Nie mogę stwierdzić czy się przyzwyczaiłem, bo zaskakująco często gapię się na niego w czasie najróżniejszych czynności, a mam go od ponad dwoch tygodni.

Dawno nic nie sprawiło mi tak wiele prostej frajdy :)

Wiadomo, że to kwestia gustu ale ten zegarek jest dla mnie znacznie ładniejszy niż cokolwiek co widziałem w sklepach.

To jest ten: https://www.jomashop.com/orient-watch-fdj05002b0.html ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotograf ze mnie żaden, zegarek na żywo wyglada 10x lepiej niż na zdjeciach:) jest po prostu fantastyczny.

Przed zakupem zastanawiałem się czy wogóle przyzwyczaję się do regularnego noszenia zegarka. Nie mogę stwierdzić czy się przyzwyczaiłem, bo zaskakująco często gapię się na niego w czasie najróżniejszych czynności, a mam go od ponad dwoch tygodni.

Dawno nic nie sprawiło mi tak wiele prostej frajdy :)

Wiadomo, że to kwestia gustu ale ten zegarek jest dla mnie znacznie ładniejszy niż cokolwiek co widziałem w sklepach.

I tak lepiej wygląda niż na zdjęciu z Jomashop. Szczere gratulacje od nieprzekonanego dotychczas do tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.