Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swierszczu

Bazarek

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zdarza się

 

Ja robię dokładnie odwrotnie  ;) Ja decyduje się jednocześnie wystawić też na Alle... i OLX, to tam jest drożej. Może nie dużo drożej - w przypadku Alle... głównie chodzi o prowizję, ale zawsze więcej, niż na naszym bazarku  :)

No to co Ci "się zdarza", bo nie rozumiem.... :rolleyes:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nic mi się nie zdarza :-) Jakiś chochlik się wkradł ;-) Raz jeszcze, jeśli wystawiam jednocześnie u nas, na Alle... i OLX, to na Alle... i OLX wystawiam drożej :-) Żeby nie było, przy takich okazjach forumowych Kolegów nie obrażam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy... Że co? :D  :lol:

Dla kolegów z forum jest taniej, napisał @fidelio. :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kolegów z forum jest taniej, napisał @fidelio. :wub:

 

I tak właśnie powinno być - na forum taniej przynajmniej o prowizję i dodatkowo jak ktoś ma coś ciekawego, rzadkiego, wyjątkowego i poszukiwanego to najpierw na forum powinien się pojawić dając prawo pierwokupu "swoim" wtedy może być nawet za zawyżoną cenę (rzadkie zegarki mają prawo być drożej cenione) dopiero jak nikt nie kupi przez jakiś czas i zegarek powędruje na allegro to wtedy cena powinna uwzględniać choćby różnicę prowizji 

Oczywiście może sobie każdy sprzedawać jak chce i za ile chce ale dla mnie taki typek to .............. j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

Dokładnie tak jest, jak coś wystawiam, to na naszym bazarku jest NAJNIŻSZA cena  :) Nad prawem "pierwokupu" musze się jeszcze zastanowić  ;)

Yyy... Że co? :D  :lol:

W sensie, że tak jak napisał wcześniej Kolega @Paweł Bury, Kolegów na forum NIE OBRAŻAM ceną wyższą niż ta, za którą oferuję te same zegarki gdzie indziej  :) Ale to już Kolega @Jędrula.wawa wyjaśnił, wchodząc w rolę mojego osobistego adwokata, za co jestem mu dozgonnie wdzięczny  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu może to była prawda.

Teraz tu jest wieksze bydło niz na allegro  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kilka lat temu może to była prawda.

Teraz tu jest wieksze bydło niz na allegro  :(

Może nie mam tu jakiegoś ogromnego stażu, ale póki co, tego bydła jeszce nie odczułem... I w sensie, że na bazarku? Jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku.

Na alle jest zwyczajowe "witam", a tutaj od razu "sprzedaz za 1000" lub "dam 300 i koze" ;)

Na pewno macie racje, ale ja nie mam tysiecy zaufanych kolegow, bo sie tu zarejestrowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

W każdym bądź razie... już niedługo będzie zupełnie nowy regulamin i dużo zmian :)

Jak pracujecie nad nowym regulaminem bazarka, to może będzie trzeba dać choć jedno zdjęcie przedmiotu w ogłoszeniu, a jak ktoś chce to może dać linki do galerii czy zdjęć.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że osunąłeś już swoje ogłoszenie.

Mimo wszystko Twój link do instagrama trochę się różnił od linków do galerii którą wystawiają koledzy.

 

W każdym bądź razie... już niedługo będzie zupełnie nowy regulamin i dużo zmian :)

Czy będzie wprowadzony podział na zegarki nowe i używane ?

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.