Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Zmyslony

Pasek do Seiko SNA411P1

Recommended Posts

Witam

Proszę o pomoc w sprawie wymiany bransolety na pasek.Rozstaw zegarka to 21mm a mój nadgarstek ma 19.5 cm.

74594e40926eba04gen.jpg

Pozdrawiam

Edited by Zmyslony

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By JestemTuNowy
      Część wszystkim ? 
      Jestem nowym użytkownikiem forum, nie znam się na zegarkach i poszukuje porady.
      Znalazłem w domu zegarek, wiem o nim tylko tyle że jest marki Seiko i należał do mojego ojca.
      Czy ktoś mógłby powiedzieć mi co to jest za zegarek i czy opłaca się oddawać go do renowacji do zegarmistrz? (Nie biorąc pod uwagę że to pewnego rodzaju pamiatka. Chodzi mi o to czy przypadkiem cena renowacji nie przekroczy wartości nowego zegarka podobnej jakosci.

Zegarek nie działa (na 99% to wina baterii)
      Z góry dziękuję za pomoc ?

• By adonizy
      Cześć

mam nietypowy problem z moim Seiko Chronograph, a mianowicie oś tachymetru przesunęła się od kila stopni w prawo.

Aby to naprawić, należy zdjąć bezel wraz ze szkłem, czy udałoby się mniej inwazyjnie? (mam na myśli poprzez wyjęcie mechanizmu i manipulację wewnątrz).

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.