Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ziga

Zegarek 1300-1500 zł mały nadgarstek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  na forum 

 

Jak w temacie szukam zegarka w cenie do 1500 zł. Do użytku codziennego  , ale też taki żeby nie było wstyd pokazać się w nim na weselu , czy kawie u znajomych. Mechanizm jest  mi obojętny, zależy mi na tym , żeby miał pasek ze skóry i był nie za duży  , nadgarstek tylko 15 cm , więc duże zegarki odpadają. Po zdjęciach  czy innych poradników z forum , ciężko określić czy dany zegarek wielkością będzie pasował na tak małą rękę , stąd też liczę na waszą pomoc :). Jeśli chodzi o wygląd  to na pewno odpadają zegarki sportowe , bardziej zależy mi na czymś klasycznym.

 

Jako że jestem laikiem w tych sprawach to mile widziane , jak od razu doradzicie gdzie taki zegarek wtedy kupić. Jeśli sklepy stacjonarne  to najlepiej Katowice lub okolice  :)

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogawo jak na kwarcyk, do tego tylko WR 50 m.

Ja bym jednak rozejrzał się za jakimś Japończykiem.

Mechanizm to nie wszystko. Trzeba znac produkt, wziac do ręki zeby zabierac zdanie na jego temat. Lepszy dobry kwarc niz byle jaki mechanik

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Poszukaj w tej cenie Seiki SARBA 033/035. Powinno starczyć na używkę w dobrym/bardzo dobrym stanie. Wydaje mi się, że coś jest na naszym bazarku. Ew. Orient Star Classic, w tych pieniądzach do dostania nówka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak się mieści, to brać :-) IMO w tym budżecie ciężko o lepszą propozycję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek masz na prawdę mały więc zobacz tu :

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/163034-nowy-glycine-gl-0111-2lata-gw/?hl=glycine

Myślę, że rozmiar dla ciebie idealny, a sam zegarek jest bardzo uniwersalny.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z Roamer - np. Slim line?

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-roamer-slim-line-93783041-10-09?gclid=EAIaIQobChMIgdm0htbu2wIVGs-yCh1x5gBlEAQYAiABEgIfpPD_BwE

 

Jest to zegarek elegancki, z całą pewnością nie za duży i do dostania spokojnie za połowę budżetu, choć w katalogu jest dość drogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym jutro obudził się z mniejszym nadgarstkiem i miał kupić zegarek, moim pierwszym wyborem byłby Steinhart Marine 38 http://steinhart-zegarki.pl/pl/p/MARINE-38-/129 Trochę przekracza budżet, ale wg mnie jest wart grzechu. Od kilku lat cierpię, bo jest dla mnie trochę za mały, a w podobnych do niego zawsze coś mi nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek masz na prawdę mały więc zobacz tu :

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/163034-nowy-glycine-gl-0111-2lata-gw/?hl=glycine

 

Myślę, że rozmiar dla ciebie idealny, a sam zegarek jest bardzo uniwersalny.

ja również polecam glycine, miałem jednak dla mnie był za mały, świetnie wykonany, tarcza sunbrust chyba nawet daje lepszy efekt niż w alpiniście,  bardziej uniwersalny niż sarb035

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.