Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

benzzema

Dutyfreeislandshop czy Polska ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - zamierzam kupić sobie taki automacik : CITIZEN NH8350-08E

 

pytanie tylko czy opłacalniej wyjdzie z duty? Cena 103$

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-nh8350-08e-automatic-50m-elegant-mens-watch

 

czy Polski sklep ? Znalazłem w cenie 600zł.

https://www.crazytime.pl/product-pol-3163-CITIZEN-NH8350-08E.html

 

Nigdy nie kupowałem z duty, nie wiem jak z cłem...przy najgorszym scenariuszu jaka będzie kwota do zapłaty?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupował żonie z dutyfreeisland jakiegoś orienta, trochę droższego. Przyszedł bez reżimowych haraczy.


everyday: hamilton khaki field | business: omega aqua terra | sport&travel: dan henry 1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem Bambino, dołożyłem 20 dolarów i po 6 dniach kurier DPD dostarczył. Dają gwarancję żadnych opłat.

Czyli wyjdzie Cię na 500 PLN,

więc warto.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nigdy nie kupowałem z duty, nie wiem jak z cłem...przy najgorszym scenariuszu jaka będzie kwota do zapłaty?

W najgorszym wypadku zapłacisz ok 25 % wartości zegarka.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dojdą koszty IATA to nawet więcej. Jak nie ma zadeklarowanej kwoty przesyłki, np. 20$ to domyślą kwotą jest 100$ i opłaty celne naliczane są od całości - 103$ +100$. Przewoźnik, np. UPS dolicza jeszcze parę dyszek za usługę odprawy paczki. W najgorszym wypadku do zapłaty będzie około 570 zł plus koszty odprawy paczki. To już chyba lepiej nie ryzykować i brać z tego sklepu co znalazłeś w PL. Dodatkowo sklep daje gwarancję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Tego Ci nikt na stówę nie powie. Taka loteria. Uda się albo i nie. Doliczą lub nie. Ja kupowałem raptem dwa razy z USA i nie doliczyli. Jednym zdaniem: Jest ryzyko jest zabawa.  :D W najgorszym razie wyjdzie tyle co w PL tylko gwarancja będzie wirtualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem Bambino, dołożyłem 20 dolarów i po 6 dniach kurier DPD dostarczył. Dają gwarancję żadnych opłat.

Czyli wyjdzie Cię na 500 PLN,

więc warto.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

ja też kupowałem z dutyfree bambino i również wziąłem tę opcję za 21$. Masz gwarancję, że opłat nie będzie, dostawę pewnie w jakieś 6-8 dni roboczych no i cenę niższą o ponad 100 zł. Jak z gwarancją to się nie wypowiem, jednak czy ona w ogóle jest potrzebna? Ja uznałem, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.