Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Zenith Captain Central Second

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas szukam...jestem blisko JLC ale wertuję mimo wszystko dalej. A co myślicie o tym? Parmigiani FleurierTonda 1950 w stali.post-105984-1536439712,8681_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tonda jest piękna, świetny werk.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tonda jest piękna, świetny werk.

Czy warto dołożyć 3k i zamiast JLC MUT 38,5 wziąć ten zegarek? Tylko gdzie go przymierzyć i co z serwisem? Wg fachowych wypowiedzi to solidny kawałek z dobrym werkiem.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jansen miała mieć/ma PF. Co do serwisu to w Wwie nie ma problemu z przeglądem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jansen miała mieć/ma PF. Co do serwisu to w Wwie nie ma problemu z przeglądem.

Dzięki.Sprawdzę czy faktycznie mają coś u siebie z PF.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jansen miała mieć/ma PF. Co do serwisu to w Wwie nie ma problemu z przeglądem.

Rozmawiałem i już się umówiłem. W najbliższym czasie faktycznie wjedzie do niej biała Tonda 1950 w stali. Jestem umówiony na przymiarkę. Dzięki za info...

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałbym o JLC Master Control ew Glashutte Senator którego wrzucałeś wcześniej.

Czy JLC Master Control Date ref.Q1548420 model 2018 ma wahnik cały w złocie czy tylko na brzegach. Różne prezentacje pokazują to inaczej. Na brzegach: https://www.jaeger-lecoultre.com/us/en/watches/master/master-control-date/1548420.html a cały w złocie: https://youtu.be/OJQZPf_nYoI

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ma cały.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały złoty wahnik wygląda bardziej okazale. Czy strona JLC może mieć zatem nieaktualne zdjęcia swoich produktów?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem prawdopodobne.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie z wszystkich przymierzonych garniturowców najbardziej przypasował mi JLC MUT 38,5. Dobrze leży i jest nieźle wykonany. Na przymiarkę Tondy ciągle czekam. W wolnej chwili znalazłem jeszcze dwa Hermesy. Co o nich myślicie? Przyzwoite wykonanie, dobre mechanizmy no i oczywiście genialne paski!0d4ff793a2d704c45e7258076c6640f8.jpg8e0e2c02a90ff6f72c06dac638979d16.jpg04f817026e49d553afcd1eb853674ed6.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta kostka jest za mało "garniturowa".

Nad Hermesem tez sie zstanawiałem i dla mnie przegrał z JLC MUT.

Kiedy planujesz mierzyć Tondę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta kostka jest za mało "garniturowa".

Nad Hermesem tez sie zstanawiałem i dla mnie przegrał z JLC MUT.

Kiedy planujesz mierzyć Tondę?

Jak Jansenowa zadzwoni z info o pierwszej dostawie.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze raz patrze na MUT 38,5mm i nie wiem, czy na Twojej ręce lepiej nie wygląda wersja 40mm.

Jeżeli myślisz o kostce, to rozważ reverso lub cartiera - jeat b.fajny temat kilka postów poniżej.

A JLC MCD udało Ci się przymierzyć? Najlepiej w wersji 37mm lub 39mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze raz patrze na MUT 38,5mm i nie wiem, czy na Twojej ręce lepiej nie wygląda wersja 40mm.

Jeżeli myślisz o kostce, to rozważ reverso lub cartiera - jeat b.fajny temat kilka postów poniżej.

A JLC MCD udało Ci się przymierzyć? Najlepiej w wersji 37mm lub 39mm?

Wersja MUT 40mm wygląda na mojej ręce bardzo dobrze z bliska. Z dalszej perspektywy, np. w odbiciu w lustrze całej sylwetki 38,5 bije czterdziestkę na głowę. Mierzyłem także ostatnio JLC MCD 39 z ciemną tarczą (jasna dostępna jest tylko w Butiku JLC w Krakowie i Wwie). Leżał dobrze ale ciemna tarcza do mnie nie przemawia. Reasumując faworytem jest JLC MUT 38,5 jasna tarcza, na drugim miejscu MCD 39 jasna tarcza, której jeszcze nie miałem niestety na nadgarstku. Czekam za przymiarką Tondy w stali ale to także równe 40mm. Idealnie znaleźć taki salon/butik, by móc przymierzyć i porównać za jednym razem wszystkie zapisane na liście zegarki; stalową Tondę, dwa modele JLC, Hermesa Slim i dodatkowo GO Senatora Excellence. Ale to raczej mało prawdopodobne...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daję sobie czas do końca roku na wybór zegarka do garnituru. Powinienem dać radę! Może do tego czasu helweckie świstaki złożą moje zamówienie w Roleksie. Ps. Jutro wylatuję służbowo na południe Europy. Jak dobrze się ogarnę i znajdę czas to pobuszuję trochę po greckich butikach...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam woecej czasu, bo w ciagu 8 miesiecy kupilem 3 zegarki i Zona grozi rozwodem... ;-)

Na mnie Tonda jest za duza, wiec jesli nic mi sie nie odmieni, to bede wybierac miedzy JLC MUT 38,5 i JLC MCD 37 lub 39mm, ale ostatecznej decyzji nie podjalem, wiec bardzo obserwuje Twoje poszukiwania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam woecej czasu, bo w ciagu 8 miesiecy kupilem 3 zegarki i Zona grozi rozwodem... ;-)

Na mnie Tonda jest za duza, wiec jesli nic mi sie nie odmieni, to bede wybierac miedzy JLC MUT 38,5 i JLC MCD 37 lub 39mm, ale ostatecznej decyzji nie podjalem, wiec bardzo obserwuje Twoje poszukiwania :-)

Jest jeszcze całkiem fajna jasna Tonda 1950 w białym złocie - 39mm od Pepików na Chrono24 - rozmiar akurat dla każdego...ale to już powyżej 31k. Trzeba jednak zachować trzeźwy umysł! 7ed718c259404d1af5d45ccf236ed68e.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdynym mial do wydania 31k, to bym poczekał, dołożył i kupil Saxonię albo Calatravę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdynym mial do wydania 31k, to bym poczekał, dołożył i kupil Saxonię albo Calatravę :-)

Zbierać, dokładać, wchodzić na szczyt piramidy a końca nie widać. Ratunku!!! Na szczęście staram się trzymać założonego budżetu na garniaka na poziomie 20k +/- 5k. Oczywiście minus wpisany tak pro forma.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. A mój obecny faworyt MUT 38,5 - nowy chodzi po niecałe 22k. Mieści się zatem w +/-. Ale jeszcze trochę poprzymierzam, pomarudzę zanim w końcu coś ostatecznie wybiorę.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Twój temat spadł, więc reaktywuję :-)

 

Jansenowa dzwoniła w sprawie Tondy? 

 

Zastanawiałeś się nad Blancpain? Takim: https://www.chrono24.pl/blancpain/villeret-ultra-slim--id7539044.htm ? Mi podoba się ten: https://www.chrono24.pl/blancpain/leman-big-date-automatic--id8568298.htm  ale nie wiem, czy się łapie jako garniturowiec...  


W rozmowie z Filipem wspomniałeś GO. Może coś takiego: https://www.chrono24.pl/glashuetteoriginal/senator-cal-100-automatic-mit-faltschliesse--id8520063.htm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Twój temat spadł, więc reaktywuję :-)

 

Jansenowa dzwoniła w sprawie Tondy?

 

Zastanawiałeś się nad Blancpain? Takim: https://www.chrono24.pl/blancpain/villeret-ultra-slim--id7539044.htm ? Mi podoba się ten: https://www.chrono24.pl/blancpain/leman-big-date-automatic--id8568298.htm ale nie wiem, czy się łapie jako garniturowiec...

Niestety nie dzwoniła... Blacpainy z linków mi nie podchodzą. W zeszłym tygodniu bawiłem klientów na Krecie. Ten jeszcze bardziej zawalony robotą - przygotowanie do targów! Dla zmęczonych umysłów fotka - wschód słońca godz.7.20 czasu greckiegod90f081c82dc51a32211509f126dfe7c.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

A ten podchodzi pod garniturowca?5accd3c00248bc5d576b8259a89205f9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geophisic moim zdaniem jest za "gruby". Ponadto w tym egzemplarzu mi nie pasują wskazówki - standardowy geophisic ma fajniejsze.


looknąłem na CHrono24 - cena wstawionego przez Ciebie egzemplarza raczej będzie ponad założony budzet... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.