Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Chwastów się nie wyrywa bo korzenie zostają ;)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz :lol:

Po jego umyciu pewnie sprawdziłeś z każdej strony czy aby przypadkiem się nigdzie nie zarysował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj podziwialem kolejnego gulfmastera :)

znajomy ktory chcial kupic mojego po mojej negatywnej odpowiedzi, zakupil nowke sztuke identyko jak moj

na obecej rece wyglada tak samo swietnie jak na wlasnej

jesli ktos twierdzi ze to brzydki zegarek to mam 100% pewnosc ze zdanie wyrobil sobie wylacznie ze zdjec internetowych... typowe :D

ja mam dosyc specyficzne podejscie do zegarkow i nigdy nie twierdzilem ze jest to dzielo sztuki... natomiast wsrod gshockow jest zdecydowanym faworytem i nie ma sensu porownywac go do innych marek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj podziwialem kolejnego gulfmastera :)

znajomy ktory chcial kupic mojego po mojej negatywnej odpowiedzi, zakupil nowke sztuke identyko jak moj

na obecej rece wyglada tak samo swietnie jak na wlasnej

jesli ktos twierdzi ze to brzydki zegarek to mam 100% pewnosc ze zdanie wyrobil sobie wylacznie ze zdjec internetowych... typowe :D

ja mam dosyc specyficzne podejscie do zegarkow i nigdy nie twierdzilem ze jest to dzielo sztuki... natomiast wsrod gshockow jest zdecydowanym faworytem i nie ma sensu porownywac go do innych marek ;)

 

Nie zgodzę się z tym.

 

Po pierwsze, primo,  mi się on nie podoba i nie widziałem go jedynie w internecie. Nie jest to typowe i nie możesz mieć 100% pewności, bo odczuwam, że jesteś takim wyznawcą tego modelu, że wydaje CI się, że nikt inny poza Tobą go nie dotykał i nie ma prawa, aby mu się on nie podobał :D

 

Po drugie, primo, jeśli już się tak TOBIE podoba to niestety nie dzieje się tak, że nagle staje się on "zdecydowanym faworytem wśród G". Faworytem jest dla Ciebie i dla tych, którym się podoba TYLKO. Dla innych nie jest i musisz się z tym pogodzić :D

Inni mają innych faworytów.

 

Zgadzam się, że nie ma co porównywać tego modelu do innych marek :)

 

Po trzecie, ultimo, nikt nie otwiera tych drzwi, bo tam jest zamknięty Rambo :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

oczywista sprawa ze o gustach sie nie dyskutuje, jedynie co trzeba mu przyznac to jakosc wykonania na tle innych "plastikow"

tez mialem mieszane uczucia przed zakupem bo jednak gshock kojarzy sie z klasyczna konstrukcja gotowa na ciezkie sytuacje

obecnie posiadanie gulfmastera i rangemana w 100% zapelnia moja potrzebe posiadania gshockow... w zasadzie to i tak ich praktycznie nie nosze, ale lubie na nie patrzec :)

lada chwila beda w częstszym uzytkowaniu  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że Gulfmaster jest świetny, ale to faktycznie rzecz gustu ;).  Jednak co do faworyta, to nie jestem przekonany. Moim zdaniem w Gulfmasterze dali ciała montując ten metalowy pierścień. Co do jego wyglądu to tak jak powyżej - rzecz gustu (według mnie, najładniejszym elementem tego zegarka jest świetnie skomponowana tarcza, a przez te cyferki pierścień jest trochę za bardzo "wyrazisty" i odwraca uwagę od tej tarczy  :)), ale biorąc pod uwagę, że stal w zegarkach Casio bardzo szybko łapie wszelkiego rodzaju rysy (tak przynajmniej jest w edifice) to może się okazać, że po niedługim czasie Gulfmaster będzie wyglądał niezbyt estetycznie. Dla mnie jednym z głównych atutów G, jako zegarków z założenia używanych w ciężkich warunkach, którym powinny sprostać, jest możliwość wymiany bezla/obudowy  na nową, jeżeli stara ma już dość  ;) . A z tego co się orientuję, ten pierścień nie jest wymienialny :( (oczywiście mogę się mylić :unsure: ). I jeżeli ktoś używa kilku lub kilkunastu zegarków, które zmienia kilka razy dziennie, to może nie być to problem, bo zegarek przez długi czas będzie wyglądał jak nowy, ale w moim przypadku zegarek noszony jest w zasadzie non stop, z niewielkimi przerwami i po dość krótkim czasie mógłby wyglądać jak ten PRW 2500, którego fotkę znalazłem w sieci. I dlatego ja osobiście uważam, że o ile jakość wykonania, funkcje, wygląd plasują go rzeczywiście w czołówce, to ten mały drobiazg powoduje, że w klasyfikacji  "G-Shock'a" to kilka modeli zdecydowanie z nim wygrywa :D .

PS. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby wsadzenie tarczy z Gulfmastera do nowego Mudmastera B) .

 

gaba3uma.jpg

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym dołączam do miłośników G

 

post-74395-0-79570700-1428849684_thumb.jpg

Edytowane przez Archi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla dla mnie Gulfamster jest paskudny, zdecydowanie wolał bym GW-4000 GW-3000 lub GW-A1100 ewentualnie GA-1000.

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsky001 trzeba było wziąć jakąś haczkę do pielenia chwastów, a nie gołymi rękoma jak rambo :D:P

Gulfmaster GWN1000B-1B ten z niebieskim pierścieniem, który jest dla mnie jedynym słusznym zestawieniem kolorystycznym dla tego modelu jest fajny, ale GWA1100-1A3 z zielonymi akcentami jest fajniejszy, taki bardziej męski... może bardziej mi się podoba bo całe dzieciństwo chciałem być pilotem ;) I jednego i drugiego bym chciał mieć, ale muszę się ograniczać bo mnie z jednej strony cieszy, a z drugiej wkurza jak mam za dużo zegarków bo nie mam ich kiedy nosić! :/

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior dobry efekt z tą wskazówką sekundową, długi czas otwarcia migawki to magia fotografii..  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luminofor po tuningu czy po prostu tak wyszło na foto? :) daje tak jakby miało oczy wypalić w ciemności :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zdjęciem podświetliłem lumę lampą błyskową i dlatego tak daje po oczach :)

Zdjęcie robiłem prawie w ciemnym pokoju zmieniając ustawienia no i zegarki :)

 

post-71916-0-43583300-1428853692_thumb.jpg

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jednemu podoba się gulfmaster, innemu Rangeman a jeszcze innemu ga-100 i jest ok. Zegarki mają nas cieszyć i jeżeli to robią to jest świetnie :-)

Poza tym uważam, ze jest jeszcze jedna rzecz, która warunkuje "podobanie się" takich a nie innych modeli- kasa. Jeżeli przekroczy się pewien pułap, dajmy na to 1000 PLN/zegarek, to przeważnie następnych modeli szuka się juz w podobnym przedziale cenowym, mając porównanie funkcji, jakości wykonania, etc. Zawsze tak jest, ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :-)

Ot, tyle mojego wywodu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wywodów nie będę robił bo podoba mi się i gulfmaster i gw-1000 i 1100,ga-1000-4er tylko skąd kasę brać. Więc jest Range i gdf-100 i one mnie też cieszą :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum więc na wstępie chce pozdrowić wszystkich użytkowników (w szczególności jednego takiego z patelnią w ręce ;)). Wrzucam fotki z ostatniej soboty,  to mój drugi "G" i najprawdopodobniej ostatni cyfrowy ;P

 

PS

Życzę sobie więcej fotografii w takiej asyście :D:D:D

post-80970-0-39953700-1428944085_thumb.jpg

post-80970-0-17694800-1428944280_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witaj m_sobol87! Też mam takiego range. Fajny zegar. :)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, nawiązując do ostatniego wątku o gulfmasterze osobiście mi się podoba ale tylko w wersjach w których koronka nie wyróżnia się na tyle by odwracała wzrok od "całości" (bardzo ładnie prezentuje się PRW-6000Y-1ER). W sezonie wakacyjnym chciałbym zacząć rozglądać się za jakimś wskazówkowym G-Shockiem najprawdopodobniej pomiędzy GW-A1000 i GW-A1100.

Edytowane przez m_sobol87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, czy face protector w modelu DW-5600P jest identyczny rozmiarowo do tego z DW-D5600P?

 

I taka tabeleczka jaką znalazłem, jakby ktoś chciał zmienić coś wizualnie w swoim 5600 (jeżeli już jest na forum to wybaczcie, nie sposób przeszukać tylu stron w temacie):

 

Picture1_zps13mazvjy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.