Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

wytrych

Użytkownik
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

766 profile views
 1. Czy wiecie jak wygląda naprawa gwarancyjna Tudora w Polsce ? Oddałem w w.kruk 5 tygodni temu zepsutego Rangera. Stawał pomimo nakręcenia po ok 2 godzinach. 3 tygodnie temu dostałem smsa że odsyłają go do ekspertyzy. Nikt na infolini nie umiał odpowiedzieć po co. Wysłałem email tydzień temu brak odpowiedzi, infolinia nie dziala. Martwię się żeby zegarek odzyskać, nie kosztował mało a teraz łatwo splajtować
 2. Zgadza się, ten NATO z zestawu jest max na nadgarstek 17,5 cm lub nawet mniej.
 3. Zegarek na zielonym pasku z shell cordovanu. Ręka na psie.Fajny zapach skóry. Mam na myśli pasek.
 4. Miałem trochę czasu na lotnisku i porównywałem Tudora Rangera z Omegą Railmaster. Moim zdaniem na korzyść Tudora. W Omedze drażniły mnie wskazówki - robiły budżetowe wrażenie.
 5. Przeszukałem kilka ostatnich stron i nie widzę Rangera. Już się znudziły ?
 6. Swieżynka, akurat przy biurku ale generalnie zegarki noszę a nie leżakuje więc cieszę się że jeszcze bez rys.
 7. Ciekawe czy projektant czymś się inspirował ? Znajomo wygląda.
 8. W bonusie fajny filmik z epoki słusznie minionej. https://youtu.be/bl8uiFvW8wM U Pana Kobuszewskiego na ręku radziecka Elektronika ?
 9. Casio Gw5610 od 11 lat trzyma poziom akumulatora na H.
 10. Mały to on nie jest ... Proszę o dopisanie do listy.
 11. Jeżeli nie był to oryginał to Rolex powinien cofnąć sprzedawcy autoryzację. Dla mnie wielkie rozczarowanie, nie zagłosowałbym swoimi pieniędzmi na żaden z Tudorów.
 12. Tudor na żywo bardzo mnie rozczarował. Wskazówki wydały się wręcz tandetne. Breitling jest świetny, moze nie każdy ale ten jest cacy. Duży plus za antyrefleks.
 13. Ostatnio wyciągnąłem z szuflady dw6930. Wersja na 30lecie, z metalową szlufka i deklem w PVD i przyciskami w miedzianym kolorze. Klasyczny klasyk, od standardu różni się jeszcze znaaaaacznie lepszej jakości tworzywem i wyraźniejszym wyświetlaczem.
 14. wytrych

  Motocykle

  Kurcze, kiedyś się chwalilem KTMem. No więc to już przeszłość , przeszedł w obce ręce, żeby im je urypali w okolicach łokci Udostepnijcie proszę na FB, może ktoś trafił na giełdzie , albo zobaczy jakieś podejrzane ogłoszenie ... https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1539084729458090&id=100000697331319
 15. Do mnie przyszedł taki. A dzień i tak mam do d.... Jeżeli możecie udostepnijcie dalej https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1539084729458090&id=100000697331319
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.