Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

przepraszam za wcinke ale opis koperty z linka az ocieka marketingiem..taki opis bardziej pasuje do DW5000SL :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że zegarek ma srebrne wykończenie i już dla sprzedawców w magiczny sposób staje się stalowy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam G-9300 od tygodnia i dzisiaj coś dziwnego się zdarzyło, byłem na siłowni i telefon zostawiłem w szatni przy telefonie komórkowym, gdy skończyłem trening zauważyłem, że zegarek się wyłączył, po wystawieniu na światło sam się włączył lecz się zresetował i bateria wskazywała H.

 

Wiem też, że telefon dzwonił. Czy to możliwe, że zegarek wyłączył się i zresetował przez telefon??

 

Pozdrawiam,

Paweł 


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest poprostu włączona funkcja power save która sprawia ze jeśli zegarek leży w ciemnym miejscu przez dłuższy czas to ekran się wyłącza w celu oszczędzania baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest poprostu włączona funkcja power save która sprawia ze jeśli zegarek leży w ciemnym miejscu przez dłuższy czas to ekran się wyłącza w celu oszczędzania baterii ?

 

ale czemu się zresetował??

 

No i wcześniej też był 2 razy w szafce i nic z nim nie było.

Edytowane przez Deco79

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Power save włącza się tylko w godzinach nocnych (23:00 - 6:00).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to, że czeka go serwis. Zegarek ma 4 dni więc mogę go jeszcze oddać  :angry:


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam wadliwy akumulator.

Być może, że doszło do głębokiego rozładowania (długo leżał zamknięty w pudełku) i stracił pojemność.

Jeżeli masz taką możliwość to się nie wahaj i go oddaj bo wada ta na pewno się będzie pogłębiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja obstawiam wadliwy akumulator.

Być może, że doszło do głębokiego rozładowania (długo leżał zamknięty w pudełku) i stracił pojemność.

Jeżeli masz taką możliwość to się nie wahaj i go oddaj bo wada ta na pewno się będzie pogłębiać.

 

 

Jak pisałem wcześniej, po resecie zegarek ciągle wskazywał naładowanie baterii na H
 
Zagadka rozwiązana powodem resetu był telefon a dokładnie dzwoniący telefon  :wacko:
 
 
Dziwne bo w tej klasie zegarków nie spodziewałem się, że coś takiego może się zdarzyć.
Edytowane przez Deco79

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1

Przedwczoraj kupiłem AW-590-1A w Worldtrade24, wszystko jak najbardziej w porządku.  :) 

Niestety wczoraj pryskając się offem na grillu prysnąłem przypadkiem na zegarek i teraz po lewej stronie zegarka jest pełno zaschniętych kropek. :angry:  Ma ktoś pomysł jak to teraz bezpiecznie wyczyścić? 

Edytowane przez Patryk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to gshock!

Szczoteczka+ mydlo I po krzyku!

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć niektóre z tych środków zostawiają nieusuwalne ślady na tworzywach sztucznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1

7 skąd ta informacja? Nic nie mogę znaleźć na ten temat.

Co to szczoteczki to na 100% zostawi ślady i nie wiadomo czy uda się ściągnąć te plamki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1

Nie znam za dobrze angielskiego... a więc nie wyczyszczę tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEET jest rozpuszczalnikiem, który nie brudzi, a trwale odbarwia plastik. Zatem jeśli to faktycznie ten środek to raczej nie ma tu co czyścić...

 

 

Podobny przypadek z WUS (jeden z wielu).

 

photo32.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1

Na moim G plamki wyglądają tak samo... bardzo psuje wygląd, :( do tego jestem czuły na takie rzeczy. Zegarek przyszedł we wtorek, więc może spróbuję go zwrócić.  :mellow:

Edytowane przez Patryk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim G plamki wyglądają tak samo... bardzo psuje wygląd, :( do tego jestem czuły na takie rzeczy. Zegarek przyszedł we wtorek, więc może spróbuję go zwrócić.  :mellow:

 

 zakup z aledrogo czy ubuj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1

Zegarek dobrze byłoby zwrócić w stanie nienaruszonym. ;)

 

Nie musisz uciekać się aż do takich rozwiązań, bezele do tego modelu są bardzo tanie:

 

http://www.kraina-czasu.pl/bezel-casio-aw-590-aw-591-awg-100-awg-101-awg-m100,3,17465,17413

Nie wiedziałem, że można kupić bezel, może spróbuję wymienić. Jak trudna jest taka wymiana?

 

 zakup z aledrogo czy ubuj?

Jak już wcześniej pisałem G kupiłem w Worldtrade24.

Edytowane przez Patryk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trudna jest taka wymiana?

Kwestia odkręcenia czterech śrubek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1

Po wymianie bezela i paska byłby jak nowy. Możesz napisać jak wygląda wymiana paska? 

Edytowane przez Patryk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze prościej niż wymiana bezela - mocowany jest na zwyczajnych teleskopach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1

Całość kosztowałaby 107 zł, trochę drogo, ale bezel kupię na pewno. Dzięki za pomoc.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.