Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tasix95

Kolory fajne gdyby nie cena to juz bym mial kolekcje 18 wybranych modeli w roznych wariantach kolorystycznych a tak pozostaje tylko czekac ;) Jedyny to ten czerwony mi nie odpowiada ;)

 

Tapnięte Z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie TT znajdziesz do 500pln GW6900, a jeszcze istnieje opcja negocjacji ceny. Moim skromnym zdaniem warto dopłacić do funkcji Tough Solar i Wave Ceptor.

http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12335,12363,1102-0-0-GW_6900_1ER.html

http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12335,12363,4411-0-0-GW_6900A_9ER.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nalfi, a męskich kolorów nie było?! :D Jaki masz rozmiar nadgarstka, bo te co zaprezentowałeś, do najmniejszych nie należą...

W dzisiejszych czasach co to znaczy męski,szczególnie w przypadku g-shocka,kolorowy  zegar to fajny sposób na wyróżnienie się w tym smutnym świecie ^_^

A jeśli w grę wchodzi taki przedział cenowy to rzeczywiście warto zainwestować w zegar z tough solar i wave ceptor,co noc synchronizacja i dokładny czas na zegarze masz.

Edytowane przez willek777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach co to znaczy męski,szczególnie w przypadku g-shocka,kolorowy  zegar to fajny sposób na wyróżnienie się w tym smutnym świecie ^_^

O o o w tym rzecz ;) Zakup będe dokonywał jakoś w wakacje więc można powiedzieć że odrobinę ceny mogą zejść w dół. :) Mam propozycje orginalnego modelu g7900-a kolor czerwony :) cene i zdjęcia później podeśle jak coś :) Od znajomego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O o o w tym rzecz ;) Zakup będe dokonywał jakoś w wakacje więc można powiedzieć że odrobinę ceny mogą zejść w dół. :) Mam propozycje orginalnego modelu g7900-a kolor czerwony :) cene i zdjęcia później podeśle jak coś :) Od znajomego ;)

Uważaj na ten model,na rynku jest bardzo dużo podróbek,jak zdobędziesz zdjęcia podeślij do oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie o kolorowych g-shockach, jak to się przetarcia i odbarwienia od ciuchów robią i wtedy już nie ma za bardzo czym się wyróżniać... :P Kiedyś g-shock był do tyrania, a teraz casio wypuściło niektóre wersje modowe i tak, to jest, że im bardziej ,,oczojebny'' kolor tym bardziej cool... Jak już wspominałem, kto co lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu niespodzianka polska cena to....? 2499 zł

https://www.facebook.com/G.SHOCK.polska?hc_location=timeline

 

czyli znowu będzie trzeba brać w USA

tak sobie teraz myślę - swojego MTG kupiłem za 900$ (cena sugerowana) w USA - tak luźno licząc 2700zł - cena polska 4444zł - czyli ok 65% więcej

teraz Gulfmaster ma cenę w USA 500$ - 1500zł - dodać do tego ok 65% i wychodzi 2500zł

dobrze że na tańszych zegarkach nie narzucają takiej marży - bo wtedy G-Shocki w Polsce byłby dobrem ekskluzywnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ZIBI chciało to by pewnie było taniej :) skończy się na tym, że wszyscy będą go sprowadzać zamiast przepłacać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach co to znaczy męski,szczególnie w przypadku g-shocka,kolorowy  zegar to fajny sposób na wyróżnienie się w tym smutnym świecie ^_^

O to to...

Tylko warto pamiętać, żeby do torebki i szpilek pasował.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 biale i pasek żółknie od samego leżenia w szkatule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to...

Tylko warto pamiętać, żeby do torebki i szpilek pasował.

Pamiętaj kolego że kolekcja na trzydziestolecie g-shocka Rising Red jest wlaśnie czerwona,poza tym co to hejting!?!

Żyj i pozwól żyć innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie o kolorowych g-shockach, jak to się przetarcia i odbarwienia od ciuchów robią i wtedy już nie ma za bardzo czym się wyróżniać... :P Kiedyś g-shock był do tyrania, a teraz casio wypuściło niektóre wersje modowe i tak, to jest, że im bardziej ,,oczojebny'' kolor tym bardziej cool... Jak już wspominałem, kto co lubi ;)

Teraz,oto link do strony na której zamieszczone są wszystkie g-shocki,w linku zegar m.in z 1995 roku:

http://watchshock.com/archive/Casio/G-Shock/Code_Name/DW-8500B-4/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj kolego że kolekcja na trzydziestolecie g-shocka Rising Red jest wlaśnie czerwona,poza tym co to hejting!?!

Żyj i pozwól żyć innym.

Oj tam, oj tam... ;)

Jak bez emotikonki na końcu to od razu hejting?


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... ;)

Jak bez emotikonki na końcu to od razu hejting?

spoko,za wcześnie wstałem i to nie jest dobra pora na wpisy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie moge w żaden sposób dodac zdjęc. Robię upload na róznistych stronach i za każdym razem nie chce wrzucic tu na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej po prostu bezpośredni link do zdjęcia (ten z .jpg na końcu) w ten sposób:

 

[img=http://link-do-pliku.jpg]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba dziala tylko jak zdjecie jest w necie a jak jest na dysku to trzeba uploadowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście miałem na myśli adres pliku już załadowanego na jakiś hosting. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zdjęcia Panowie :) Do tego org. Box

10451329_728408360534858_550654986825943

 10425084_728408330534861_22604324026228310406553_728408283868199_82524383768064410401866_728761517166209_369033116096736

 

 

 

 

Legit :)?

Edytowane przez nalfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie potrzebuje takich czarnych elementow do swojego G. Nie musza byc czarne. Chodzi o te czarne zakladki przy pasku od wewnetrznej strony.

Ma ktos cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.