Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie o takim cudzie?

Chętnie bym przytulił - ale chyba poczekam aż cena spadnie do jakiś 1200zł

Ja też bym przytulił ale cena w okolicy 4000pln,moim zdaniem przegięcie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bralbym samego analoga.

Nie podoba mi sie to rozwiazanie ze w analogu wciskane sa wyswietlacze cyfrowe.

Albo analogowy albo cyfrowy bo analogowo-cyfrowy lub cyfrowo-analogowy to mozna na komunie dostac lub na komunie komus dac.

Od niedawna posiadam ten model w wariancie 1 i jest mega. Prawda jest to, ze bransoleta sie wytarla ale wlasnie odebralem przesylke od zibi z nowiutka, czarna bransoleta, koncowkami oraz tulejkami za 237 pln wiec nie jest tak zle.

A tak przy okazji to skoro mam juz bransolete to moge po kosztach oddac pasek do tego modelu. Oryginalny, zero sladow uzytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie modelu ga 110sn 3a, I o jego brudzenie.

 

Brudzi sie caly bezel z paskiem I nie mozna tego doczyscic?? Tylko wymiana??

 

Teoretycznie czarny kolor ma taka sama fakture I jest lakierowany rowniez jak modele wielobarwne..

Ratunkiem jest tylko wymiana??

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem że ma być w cenie 1800zł

http://www.casio.com/products/Watches/G-Shock/GWN1000B-1B/ - tu masz cenę $500 - więc europejska nie powinna być aż 3 razy większa

W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd,ale jeśli cena zaczynać będzie się od ok.1800zl to za jakiś czas ktoś na pewno będzie chciał się pozbyć używki za 1200:)

rangemana też można już znaleźć za 850zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie modelu ga 110sn 3a, I o jego brudzenie.

 

Brudzi sie caly bezel z paskiem I nie mozna tego doczyscic?? Tylko wymiana??

 

Teoretycznie czarny kolor ma taka sama fakture I jest lakierowany rowniez jak modele wielobarwne..

Ratunkiem jest tylko wymiana??

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Niestety przed brudzeniem się nie uchronisz,jak nie zwykły brud to odbarwi bezel ciemna rękawiczka w zimę albo mankiet ciemnej kurtki,mi osobiście kolorkiem zabarwił bezel czerwony mankiet wykonany z lycry w kurtce do snowboardu.Niestety nic nie usunęło odbarwienia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd,ale jeśli cena zaczynać będzie się od ok.1800zl to za jakiś czas ktoś na pewno będzie chciał się pozbyć używki za 1200:)

rangemana też można już znaleźć za 850zł

to już wole kupić nowego http://www.ebay.com/itm/Casio-GSHOCK-GW9400-3-Watch-Rangeman-Triple-Sensor-Atomic-Authentic-Casio-GShock-/301207384902?pt=Wristwatches&hash=item46215bf346

za swojego MTG polskiej ceny (czytałem gdzieś że cena sugerowana 4444zł i tylko 6 egzemplarzy na Polskę) też bym nie zapłacił - a w US $900

 

PS szkoda że nie bywam w Japonii - wtedy to bym miał czym się chwalić :P

 

PS2 przejrzałem trochę japońską ofertę g-shockow - fajne są nie które modele wogole niedostępne w europie i US

PS3 może wiecie czemu japońscy sprzedawcy (np z ebaya) nie wysyłają do krajów europejskich? Jakiś odgórny zakaz casio?

Edytowane przez redlum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię kupować "używki" można znaleźć niezłe cukierki,jak na przykład ten:post-72281-0-17890800-1402401694_thumb.jpg

RAYSMAN pierwszy G-SHOCK napędzany TOUGH SOLAR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.allegro.pl/casio-zegarek-g-shock-dw-6900-extra-sportowy-i4303656541.html

 

Poprosil bym o ocene zegarka pod wzgledem autentycznosci I czy warto.

 

 

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Wygląda jak standardowy dw-6900,starsza wersja jakaś,ma plastikową klamerkę,poza tym,moim zdaniem wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja 7710 w negatywie jest czytelna?

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy instrukcję do G-1400 w języku ojczystym można skądś ściągnąc albo kupić?

Może jakas zyczliwa dusza podrzuci? :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja 7710 w negatywie jest czytelna?

Wiadomo, że w bezpośrednim porównaniu w ciemniejszym świetle nie będzie tak czytelny jak G-7700, ale jako posiadacz i użytkownik nie mam do niego zastrzeżeń pod tym względem, aczkolwiek używam go niemal wyłącznie w warunkach outdoorowych. ;) Do czasu pojawienia się GD-350 ten model uchodził za najbardziej czytelny negatyw w ofercie Casio.

 

 

Witam

Czy instrukcję do G-1400 w języku ojczystym można skądś ściągnąc albo kupić?

Może jakas zyczliwa dusza podrzuci? :)

Niestety nie ma szans, bo ten model nie występował na polskim rynku, ale możesz posiłkować się instrukcją od GW-4000, jako że poza radiem i Tough Movement nie ma pomiędzy nimi żadnych innych różnic. Instrukcja od GW-3000 też będzie dobra, układ subtarczek jest nieco inny, ale to bliskie krewniaki i obsługuje się je w identyczny sposób. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie paska na nowa bransolete w GW-3000BD i bransoleta wyglada i nosi sie zdecydowanie lepiej. Zegarek jest cięższy i nabiera ekskluzywnego wygladu.

Kilka fotek ponizej.

Dodatkowo moj GW-3000BD ma bezel w innym kolorze co tez dodaje mu orginalnosci.

Co myslicie?

Sorry za kiepskie fotki.

post-71916-0-42532100-1402437027_thumb.jpg

post-71916-0-20789500-1402437048_thumb.jpg

post-71916-0-96555100-1402437070_thumb.jpg

post-71916-0-65424200-1402437133_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dw 6900cr ma moze autopowtarzanie? Czy bardzo swieci sie w swietle dziennym, na aukcjach przeraza mnie wlasnie jego "oczoje*nosc"

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dw 6900cr ma moze autopowtarzanie? Czy bardzo swieci sie w swietle dziennym, na aukcjach przeraza mnie wlasnie jego "oczoje*nosc"

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Co masz na mysli piszac czy bardzo sie swieci? Chodzi o illuminator czy jego kolor zewnetrzny? Jesli zewnetrzny to jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dw 6900cr ma moze autopowtarzanie? Czy bardzo swieci sie w swietle dziennym, na aukcjach przeraza mnie wlasnie jego "oczoje*nosc"

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Ten model ma autopowtarzanie odliczania.

7 na to odpowiedzial a ja potwierdzam, bo mam ten model i sprawdzilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma szans, bo ten model nie występował na polskim rynku, ale możesz posiłkować się instrukcją od GW-4000, jako że poza radiem i Tough Movement nie ma pomiędzy nimi żadnych innych różnic. Instrukcja od GW-3000 też będzie dobra, układ subtarczek jest nieco inny, ale to bliskie krewniaki i obsługuje się je w identyczny sposób. :)

Dzięki za informację :)

Niestety, instrukcji do w/w też w sieci nie znalazlem.

Jest troche tych zegarków na forum, ktoś się podzieli?


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach ten czarny aligator wyglada jakby byl pokryty czyms bezbarwnym co sie bardzo swieci:) dlatego pytam.

 

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 na to odpowiedzial a ja potwierdzam, bo mam ten model i sprawdzilem.

Czy moglbym cie poprosic o zdjecie tego zegarka (6900cr) na nadgarstku?? Od razu jakbys mogl napisac ile cm masz :P

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie paska na nowa bransolete w GW-3000BD i bransoleta wyglada i nosi sie zdecydowanie lepiej. Zegarek jest cięższy i nabiera ekskluzywnego wygladu.

Kilka fotek ponizej.

Dodatkowo moj GW-3000BD ma bezel w innym kolorze co tez dodaje mu orginalnosci.

Co myslicie?

Sorry za kiepskie fotki.

Zdecydowanie lepiej na bransie,niestety z doświadczenia wiem że czarne bransolety casio szybko łapią rysy :(

Choć z drugiej strony wyglądają jak rany odniesione w boju,niech Ci się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbym cie poprosic o zdjecie tego zegarka (6900cr) na nadgarstku?? Od razu jakbys mogl napisac ile cm masz :P

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Szerokosc mojego nadgarstka to 7 cm.

post-71916-0-56714600-1402491609_thumb.jpg

post-71916-0-03341200-1402491622.jpg

post-71916-0-64912400-1402491633_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie paska na nowa bransolete w GW-3000BD i bransoleta wyglada i nosi sie zdecydowanie lepiej. Zegarek jest cięższy i nabiera ekskluzywnego wygladu.

Kilka fotek ponizej.

Dodatkowo moj GW-3000BD ma bezel w innym kolorze co tez dodaje mu orginalnosci.

Co myslicie?

Sorry za kiepskie fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie wyglada fajnie chodź bedzie sie ona wycierać od noszenia tak jak w moim starym gw-2500bd. Znacznie lepiej jest ze srebrna w moim drugim g-shocku mtg-1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie paska na nowa bransolete w GW-3000BD i bransoleta wyglada i nosi sie zdecydowanie lepiej. Zegarek jest cięższy i nabiera ekskluzywnego wygladu.

Kilka fotek ponizej.

Dodatkowo moj GW-3000BD ma bezel w innym kolorze co tez dodaje mu orginalnosci.

Co myslicie?

Sorry za kiepskie fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.