Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ten 9052 to straszny brzydal  :unsure:

Miałem go, jest dość gruby i średniej wielkości jak na G. Funkcje tak jak prawisz, nędzne  -_-

Kupiłem za parę złociszy i jeszcze za mniej sprzedałem  ;)

Faktycznie te atrapy które są przykręcone do koperty z osłonką niby teleskopu pod deklem to porażka  :(

I po co one są to nie mam pojęcia facepalm.gif

Do pozostałych nie mam zastrzeżeń, uwielbiam klasyka DW-5600 mimo też nędznych funkcji. Seria g-7700 też fajna z wieloma funkcjami (rozbudowany timer i stoper) dla sportowca który potrzebuje interwałów.

G-7900 skrzydełka rewelacja  :) , G-8900 u mnie źle się układał z uwagi na odstający pasek od koperty, raczej na większe nadgarstki.

GD-100, GD-110 nie mój gust i na większe łapki. 

G-9000 też suuuper! - klasyk  :)

To był mój:

1.jpg

 

A tu był z kolegami szykowany na wypad urlopowo-wakacyjny  ;) . Został się tylko Riseman. Nie ma czasu na półśrodki, lepiej od razu kupić coś dobrego (tak-droższego) i się cieszyć na dłużej.

Wiem to z własnego doświadczenia  ;)

2.jpg

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje ze tak obszernie sie rozpisałem :)

Te zaślepki da sie sciągnąć ?;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale będzie widać wkręcone surowe śrubki, chodź to pewnie będzie lepszy widok  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak czytam opinie o parowaniu to mam wrazenie ze niektorzy pracuja w na serio ciezkich warunkach :D

czesto zdarza Wam sie tak zmieniac temp.?

do tego wystarczy przeczytac instrukcje i skoro producent o tym napisal to ciekaw jestem jak uzasadnicie reklamacje... tym że to inne parowanie niż przewiduje Casio?  :P

mnie bardziej irytuje wysokosciomierz ktory ma skoki +/- 100m i jakos nie interesuje mnie czy jest atmosferyczny czy nie, tylko to jest niezla sciema jak ktos potrzebuje wskazac realna wysokosc a tu pomiary jak z automatu do wrozenia z dloni  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No droższy napewno na dłużej jednak nie moge sobie teraz na to pozwolić.

 

Walka miedzy : 9052, 6900, 8900. Co doradzacie ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech najbardziej mnie się podoba 8900 ale na mojej łapce źle leżał, tak jak pisałem odstawał od nadgarstka przy kopercie poprzez sztywny pasek (ta harmonijka) i nie dolegał do ręki  <_<

Musisz gdzieś przymierzyć  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak ma dzialac wysokosciomierz baryczny,zmienia sie cisnienie zmienia sie wysokosc -proste. Dla mnie to ma sens i dziala ok. Zerujesz i mozesz mierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok, ja to wiem, ale zakladam ze 90% uzytkownikow mysli ze to wysokościomierz taki sam jak np. z gps'u :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitt, raczej nie kupuje się czegoś za kilkaset zł. nie wiedząc jak działa  ;)

bylbym w stanie sie zalozyc ze jednak nie jest tak jak piszesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto czytał instrukcję i zasady działania Rangemana zanim go kupił?

Hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak,ale dzisiaj w dobie internetu jak ktos chce to sie moze wszystkiego dowiedziec tym bardziej ze 9400 nie kosztuje 100zł i nie ma go w sklepie z gazetami. Raczej zakup taki to wczesniejsze wieksze lub mniejsze"podchody"':)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tak jak z prawem

jego nieznajomosc nie uprawnia do lamania go :)

kupując zegarek masz prawo zapoznac sie z zasadami gwarancji, zreszta zawsze mozesz odstapic od zakupu, wiec nie ma problemu ;)

mi żaden zegarek nigdy nie zaparował, więc temat jest dla mnie obcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wracając do tematu.

Nie ma nikt z Was w szufladzie modelu DW-004?

Potrzebuje na części.

Pozwólcie, że cacytuje sam siebie ale nikt nie znajdzie u siebie koperty od starego DW-004?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto czytał instrukcję i zasady działania Rangemana zanim go kupił?

Hehe ;)

Ja  :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  :)

Szacun, jeśli wnikałeś w zasady działania zegarka przed zakupem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior zasady znałem bo mam GDF-100 :) O funkcjach trochę czytałem :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też oczywiście czytałem ale bez wnikania w instrukcję.

Bo wiecie o co kaman, gdyby mi zależało na poprawnym odczycie ciśnienia lub wysokości to nie szukałbym tego w zegarku tak samo jakbym chciał wiedzieć TYLKO która godzina mając zegarek w telefonie lub na wieży kościoła ;) to nie wydawałbym tysiąca na zegarek naręczny ;) a już tymbardziej dwudziesty któryś do kolekcji.

Należy takie bajery zawsze traktować jako gadżety i nie wymagać od nich precyzyjnych wskazań danych parametrów, które dyplomatycznym z resztą językiem, są opisane w instrukcji obsługi.

Oczywiście wskazane jest o tym porozmawiać, wymienić się spostrzeżeniami itp ale pamiętajmy, że to tylko zegarki, wynalazki, gadżety i dizajnerskie, często modowe produkty, które mają obudzić w miłośnikach gatunku pragnienie ich posiadania.

No i stąd takie ceny tego kawałka plastiku ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój najnowszy nabytek.

Wcześniej przerabiałem już GA-1000FC ale imo ten z wyglądu jest dużo ładniejszy. Najbardziej podobał mi się 1BER ale gdy zobaczyłem zdjęcie tego modelu w Styczniu od razu chciałem go mieć :)

W drodze jest GWN1000B-1B i moja mała kolekcja będzie (na tą chwilę)  w komplecie :)

 

20150226_075634.jpg

Hejka ,

Muszę przyznać, że na żywo wygląda jeszcze lepiej, wielkie gratki !

IMO chyba najciekawsze połączenie kolorów, które powoduje, że zegar wygląda na dużo większy niż jest naprawdę.

Ale bransoletę to będziesz musiał kiedyś dokupić ;-)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ale pamiętajmy, że to tylko zegarki, wynalazki, gadżety i dizajnerskie, często modowe produkty, które mają obudzić w miłośnikach gatunku pragnienie ich posiadania.

No i stąd takie ceny tego kawałka plastiku ;)

 

Święte słowa , polać mu :D

 

 

Ale bransoletę to będziesz musiał kiedyś dokupić ;-)

 

 

Zaprawdę o gustach nie powinno się dyskutować, ale jak do zegarka "sportowego" , zwykłego "gumowca" (do tyrania jak niektórzy to nazywają na tym forum) można założyć bransoletę która kojarzy się z zegarkami typu złoty rolex (elegancja , błękitne lub białe koszule , drogie garnitury itp. sprawy) ?

Edytowane przez tomery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa , polać mu :D

 

 

 

 

Zaprawdę o gustach nie powinno się dyskutować, ale jak do zegarka "sportowego" , zwykłego "gumowca" (do tyrania jak niektórzy to nazywają na tym forum) można założyć bransoletę która kojarzy się z zegarkami typu złoty rolex (elegancja , błękitne lub białe koszule , drogie garnitury itp. sprawy) ?

Tak jak piszesz, gust jest jak tyłek, każdy ma swój ;-)

Dla mnie nie jest to zwykły gumowiec, a bransoleta, która do niego pasuje jest typu combo wiec nie koniecznie kojarzyć się może z zegarkiem typu Rolex ;-)

Dla mnie widzisz zegar do tyrania to np. Mudman, Rangeman czy Gulfmaster.

Napisałem o bransolecie, gdyż z doswiadczenia wiem, że pasek jest IMO najsłabszą częścią tego modelu, która jakościowo znacznie odbiega od samego zegarka. Kto nosił model GA-1000 doskonale wie o czym piszę ;-)

Poza tym Kyo to mój bardzo dobry Ziomek, i sam przyznał,że czeka go jeszcze bransoleta w przyszłości ;-)

W innym razie nie smialbym "pouczać" czy tez "doradzać" takich rzeczy, żebym nikogo nie uraził ;-)

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Kyo to mój bardzo dobry Ziomek, i sam przyznał,że czeka go jeszcze bransoleta w przyszłości ;-)

 

 

Nie wiem kto to jest , nie znam goscia.

 

Ale tak sobie pomyślałem przy tej okazji, że muszę poszukać do mojego złotego rolexa paska (pewnie na karbonie,  bo będzie wytrzymalszy) od jakiegoś g-shocka. Tylko nie wiem , brać czarny czy camo ?

 

Gust , to gust , myślę że będzie mi się taka konfiguracja podobała.

 

PS

Sorry Matej , bez urazy , ale nie mogłem się powstrzymać :) .

Edytowane przez tomery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to jest , nie znam goscia.

 

Ale tak sobie pomyślałem przy tej okazji, że muszę poszukać do mojego złotego rolexa paska (pewnie na karbonie,  bo będzie wytrzymalszy) od jakiegoś g-shocka. Tylko nie wiem , brać czarny czy camo ?

 

Gust , to gust , myślę że będzie mi się taka konfiguracja podobała.

 

PS

Sorry Matej , bez urazy , ale nie mogłem się powstrzymać :) .

Spoko, absolutnie nie gniewam się ;-)

Przecież forum jest właśnie po to, żeby wymieniać się spostrzeżeniami itp.

Tak BTW jak juz zalozysz pasek do rolka do wrzuc foto ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.