Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

a ja chyba odchudzę swoja kolekcje o gulfmastera :)

jest fajny, ale rangeman w zupelnosci mi styknie do sportu...

a poza tym 10 zegarkowa szkatułka jest pełna i nie ma miejsca na kolejny zakup :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba odchudzę swoja kolekcje o gulfmastera :)

jest fajny, ale rangeman w zupelnosci mi styknie do sportu...

a poza tym 10 zegarkowa szkatułka jest pełna i nie ma miejsca na kolejny zakup :D

No widzisz PiTT a u mnie było zupełnie inaczej, RANGE nie przypadł mi do gustu i zamienilem go na Gulfmaster'a i ten zegar w pełni spełnia moje oczekiwania. Ale każdy powód jest dobry żeby kupić nowego G ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba odchudzę swoja kolekcje o gulfmastera :)

jest fajny, ale rangeman w zupelnosci mi styknie do sportu...

a poza tym 10 zegarkowa szkatułka jest pełna i nie ma miejsca na kolejny zakup :D

 

 

PiTT czy przypadkiem wpierw nie chciałeś  pozbyć się Rangemena swego czasu?  :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak bylo... ale stwierdzilem ze rangeman bardziej nadaje sie na rower i ew. silke + basen

gulfmaster jest na serio spoko, tylko szkoda mi by bylo zaliczyc ew. glebe na rowerze i nim przeszurac (odpukac nie zdarzylo mi sie jeszcze :))

rangeman jest idealnych rozmiarow wlasnie do takiego uzytkowania, gulfa chetnie bym nosil po prostu np. na wakacjach... ale mam inne sportowe zegarki ktore tez chetnie bede nosil... moze znajomy jednak sie rozmysli i go nie wezmie to wtedy po problemie bo raczej nie bedzie go wystawial tu na gieldzie lub allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój dawca ;)

Już jedzie do mnie drugi taki tylko niebieski w podobnym stanie ;)

Jako, że mam już czerwone G to z tych dwóch złoże tego niebieskiego ;)

 

post-71916-0-86815300-1427731530_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się jeszcze ten żółty podoba, fajny ma pasek :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki oto prezent czekał na mnie w domu, od mojej kochanej :-) słabe zdjęcie hehe. Gls8900-1er

 

ac3baa3c44747e1ab0a7f4216cf59268.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cook znowu pojawił się czarny za dobrą kasę w PL.

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-9400-g-shock-gw-pl-wawa-krk-i5203204298.html

Bylem dzis w sklepie -niestety został tylko oliwkowy....:-(

P.s A trafić do sklepu to wyzwanie , sprzedają wełnę i włóczkę..:-) :-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, smieszny ten sklepik mają na spółę z włoczkami :) z tym trafieniem do nich nie jest aż tak źle..   ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne za 899 schodzą w kilka godzin z aukcji :) Mi 3 aukcje przeleciały sprzed nosa zanim zdążyłem.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czarny był na bazarku. Z tel nie sprawdzę, czy aktualne.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kolega z bazarku chce 950PLN..  Sprzedaje go też na allegro za 985PLN plus przesyłka więc średnio na jeża atrakcyjna cena..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No tak. Ceny nie pamiętałem, jedynie, że <1k.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx jest za 990 do negocjacji. Napisz ze dajesz 900 z wliczoną przesyłką i może się uda ;)

 

A kolega z bazarku to tak sztywno trzyma tą cenę?

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior na OLX to ten sam   ;)

Raczej sztywno trzyma cene, ale to już trzeba by się z nim targować. Ostatnio jak z nim pisałem opuścił mi cenę z bazarku ale nieznacznie, więc pewnie kwestia dogadania.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie zdzierać z kolegów na forum :/

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisał i dzwonił do mnie....nie chce zejść z ceny:-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal pozostaję bez "zbajerowanego woła roboczego". Niby zdecydowałem się na PRW-2500 i już go nawet zamowiłem (920 pln). Okazało się jednak, że jest czasowo niedostępny. Na chwilę obecną dostałem info, że zegarek jest na stanie, ale... Zawsze to, "ale" ;-). Zacząłem przeglądać internet w poszukiwaniu zdjęć PRW-2500 po przejściach, czyli takiego zegarka, który jest używany w terenie. Przyznam, że z odpryskami czarnej farby na górnym pierścieniu srednio mi się podoba. Kurcze, chyba jednak wrócę do wyboru pomiędzy Reismanem, a Mudmanem chociaż PRW-2500 posiada wszystko czego potrzeba mi do szczęścia. Jednak ja nie zamierzam "oszczędzać" tego zegarka...

__

Mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ark a Rangeman Ci nie przypadł do gustu?

Ciężką masz teraz sprawę... też kiedyś miałem ten problem z wyborem ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ark a Rangeman Ci nie przypadł do gustu?

 

Jakoś tak najmniej ze wszystkich, ale może jednak przekonam się do niego ;-).

 

Edit: Powiedzcie proszę, czy kolorowe G-Shocki maja tendencję do przebarwień. Konkretnie mam na myśli - oliwkę, bo naczytałem się, że z białymi jest problem.

Edytowane przez Ark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oliwka po pewnym czasie też zacznie się przebarwiać na krawędziach... a biały to już w ogóle jest jakaś maskara :D

Ark Rang, Rysiek i Mud są świetnymi zegarami, najlepiej przemyśl jakich potrzebujesz funkcji, a najważniejsze to przymierz wszystkie i zdecyduj. Mud kiedyś mi się tak bardzo podobał, ale jak się nim pobawiłem to zmieniłem zdanie chociaż na mojej łapie leżał najlepiej... Rang jest ok, jest cool, ale do pracy w terenie jeśli masz zamiar go nosić jak zwykły zegarek (nie zakładać na ubranie tylko pod) to może czasem okazać się zbyt haczący o wszystko, Rysiek znów jest tak niewielki i lekki, że czasami miałem wrażenie, że go zgubiłem... ale on był nadal pod ubraniem :)

W chwili obecnej gdybym miał wybrać typowo użytkowy zegarek do pracy pod chmurką to chyba byłby Rysio.

A i pamiętaj, żeby mieć max 2-3 zegarki bo powyżej tej liczby wpadniesz w głupie uzależnienie i depresję spowodowaną niemożnością noszenia wszystkich naraz :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ark, jeśli masz taką możliwość, to zrób przymiarkę na rękę. Wszystko Ci się wyjaśni, jak założysz zegar na rękę. Co do przebarwień, to wiedz, że wymiana bezela np. w rangemanie (w tym przypadku bezel, to ta gumowa oprawa zegarka), to niewielkie pieniądze, około 35 zł. Więc w tym przypadku przebrawieniami, zarysowaniami itp. raczej nie masz się co martwić. Rangeman oliwka ma trochę militarny charakter, i na pewno pasowałaby do Twojej "leśnej" pasji. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.