Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej więcej już nie pisz o tym tutaj i nie rozpowiadaj nikomu ;) na pewno ktoś z Zibi tu czasem zagląda.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jakiekolwiek działania na zegarku w nieautoryzowanym punkcie niwelują gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma się precyzyjne wkrętaki - ja np używam śrubokrętów do komputerów - to pewnie, zwłaszcza jeżeli ma się oddawać to "przypadkowego" zegarmistrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir jest strasznie ciężko zarysować , ale jak już to polerowanie jest prawie nie możliwe. Mam kilka zegarków z szafirem , jeden od jakiś 4 lat był używany jako EDC, na szkle żadnej rysy. Przejrzystość szafiru też jest lepsza.

Jak bym brał tylko z szafirem.

Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sam to wyczyścił a nie dawał do jakiś partaczy.

Z tym ze juz w serwisie jak wyciągano moduł to sensor padł wiec pewnie było cos pewnie na stykach, wilgoć czy cos jak któryś kolega przypuszczał na forum. I jeżeli za pierwszym razem sam podjąłbym sie rozkręcenia i padłby sensor to miałbym pretensje do siebie. Po tym wszystkim boje sie sam otwierać zegarek. Dzis przekaże go koledze i jak bedzie miał czas to zawiezie do zegarmistrza we Wrocławiu którego polecano mi na forum. W zasadzie pozostaje juz tylko wyjecie tej nitki czy co to za cholerstwo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, patrząc na jakość ich usług to niewiadomo jak to było do końca z tym sensorem.

Równie dobrze moduł po wyjęciu mógł im spaść na podłogę i ktoś mógł na niego nadepnąć.

Nikt tego nie wie a powiedzieli Ci co chcieli.

Ważne, że działa.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Właśnie dla tego mam gdzieś gwarancję zibi, wolę ewentualne ryzyko. G serwisuję sobie sam, jeżeli jest jakiś problem. Mniej nerwów  <_<  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej więcej już nie pisz o tym tutaj i nie rozpowiadaj nikomu ;) na pewno ktoś z Zibi tu czasem zagląda.

 

Też mam taką nadzieję, może się wezmą za robotę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do GW-4000, Roman w cale nie jest taki wielki, jedyna różnica to wysokość koperty.

Graty super zestaw,jak wrażenia z romana w niebieskim kolorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podali informacje że G-STEEL jest już dostępny niestety nie podali gdzie i o jaki konkretnie model się rozbija.

Zdjęcie wkleili GST-S100 bez WC a Elixir chce kupić GST-W100 Z TS i WC. Są dwie wersje tego zegarka z WC i bez i teraz pytanie który tak na prawdę będzie u nas dostępny. Swego czasu ktoś z forum napisał ze od Zibi dostał info ze u nas dostępny będzie GST-W100. To info na FB jest mało precyzyjne niestety.

Zdjęcie na poście to GST-W100D-1A4. I ten model ma WC i Solar. U nas będzie dostępny ten model oraz GST-W110 w wersji na gumowym pasku jak i na bransolecie.

 

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego, model ze zdjęcia z postu na FB to GST-S100D-1A4 a to model bez WC.  :P

Co będzie u nas dostępne w oficjalnej dystrybucji to się okaże jak już faktycznie ten model będzie dostępny namacalnie w salonach TT bo na razie to taki  trochę zegarek widmo, niby już jest ale nigdzie go niema.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad morze zabrałem 4 zegarki (dziewczyna pukała się w głowę) 9200,9300,9400  i GDka żeby się przekonać bardziej do niego. A przed wyjściem na plażę co by się oświadczyć o zachodzie słońca to ja zamiast myśleć co powiem to myślałem jaki zegarek włożyć i padło na 9200. Od teraz ten zegarek jest dla mnie jeszcze bardziej wyjątkowy bo misja wykonana :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć.

mam pytanie do siedzących w temacie:

 

czy warto brać zegarek casio G Shock Gundam DW 8300

mam już kilka g a widzę że nie jest to zbyt pospolity zegarek

pojawił się za rozsądne pieniądze i tak się zastanawiam czy nie powiększyć swojej kolekcji


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć do kolekcji to jak najbardziej ale chyba raczej było by obciachowo wyjść w tych czasach w takim zegarku chociaż nie mówię, że nie wolno :)  Największy G-Shock jaki powstał nawet Król nie jest tak duży :P

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od stanu. też na niego chorowałem ale do kolekcji przydał by się w idealnym stanie a to albo dużo szczęścia albo 1-1,5k. Pasek do niego łatwo kupić ale elementy gumowe koperty to raczej nie możliwe. Na ebayu się sprzedają dziwnie widziałem w licytacji jak poszedł lekko zniszczony za coś koło 300 zł i w NOS za 1900 zł. Cena uznaniowa raczej niż oparta na czymkolwiek. Jak nie ma wytartych napisów albo uszkodzeń części gumowych to dla fanaberii można kupić.

Edytowane przez dwatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny egzemplarz do kolekcji.

Trzeba jednak uważać, bo elementy plastikowe w modelach 20sto letnich potrafią na zdjęciach wyglądać idealnie ale przy dotykaniu lub np zmianie baterii, lekkej sile działającej na kopertę potrafią się rozsypać w drobny mak.

Doświadczyłem na DW-5300 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż - poczekamy zobaczymy

jak do mnie przyjdzie to wkleję fotkę


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad morze zabrałem 4 zegarki (dziewczyna pukała się w głowę) 9200,9300,9400  i GDka żeby się przekonać bardziej do niego. A przed wyjściem na plażę co by się oświadczyć o zachodzie słońca to ja zamiast myśleć co powiem to myślałem jaki zegarek włożyć i padło na 9200. Od teraz ten zegarek jest dla mnie jeszcze bardziej wyjątkowy bo misja wykonana :)

 

No to gratuluję zaręczyn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5600 miałem w wersji eric haze

też fajny ale jakoś 5500 z solarem bardziej mi pasuje


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.