Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie to mają na... znaczy się pokręcone w tych głowach :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki,czy ktos mial problem z ręcznym wymuszeniem synchro w gwn-1000 pomimo udanej pierwszej synchronizacji po zakupie,dodam ze dwa pozostałe zegary z wave ceptorem co noc łapią sygnał bez problemu. W gwn po przejściu do ekranu RC i wciskaniu prawego dolnego przycisku nic się nie dzieje nie wyskakuje RC!. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz włączony alarm BARO ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to kiedyś przeżyłem w rangemanie, tylko niestety nie miałbym gdzie wysłać więc stres przeszedł w panikę :D

na szczęście szybko sobie przypomniałem o alarmie.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trzema zegarkami na działke :D

Trzy zabieram minimum  :D

Na urlop to wezmę z pięć  :lol:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kliknąłem poor man MTG czyli GST-W110D.

Miałem już już brać GW-A1100 ale w końcu zrezygnowałem, dokupienie bransolety od GW-A1000D to prawie 500 złotych dodatkowych kosztów a koniecznie chciałem na kajdanie (miałem kiedyś GW-A1000D i stalowa bransoleta bardzo mi pasowała).

Co prawda w GST-110D nie będzie barometru i Touch Mvt ale już solar i radyjko jak najbardziej a ten stalowy tak jakoś wpadł mi w oko.

Będzie u mnie w środę, zobaczymy, czy się przyjmie...

 

Poza tym czekam już drugi tydzień na GWN-1000C ale to jeszcze potrwa... ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do serwisu do Hong Kongu to raczej nie! Ale od czego jest forum;)teraz lapie słońce bo caly czas na M,woytec60 a skąd idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woytec60 a skąd idzie?

Który?

GWN-1000C z MWH, ostatnio zmienili nazwę na WZ.

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żem, dżiszoki się nie liczą  :P

Pewnie po wakacjach i tak pójdą do ludzi.

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na forum kto zamówiłby mi cos na pacparts?:> nie ma doświadczenia z ta stronka a ktoś napewno juz cos kupował stamtąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

A ja właśnie kliknąłem poor man MTG czyli GST-W110D.

Miałem już już brać GW-A1100 ale w końcu zrezygnowałem, dokupienie bransolety od GW-A1000D to prawie 500 złotych dodatkowych kosztów a koniecznie chciałem na kajdanie (miałem kiedyś GW-A1000D i stalowa bransoleta bardzo mi pasowała).

Co prawda w GST-110D nie będzie barometru i Touch Mvt ale już solar i radyjko jak najbardziej a ten stalowy tak jakoś wpadł mi w oko.

Będzie u mnie w środę, zobaczymy, czy się przyjmie...

 

Poza tym czekam już drugi tydzień na GWN-1000C ale to jeszcze potrwa... ;)

Bardzo dobry wybór, zegarek wygląda świetnie i ma dobre podświetlenie

 

kasprzak1991 ja czasem kupowałem, ale teraz będę zamawiał we wrześniu, czeka się ponad miesiąc. Teraz problem z celnikami, poza tym opłaca się dużo kupić bo wysyłka droga

Edytowane przez Dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chciałem czesc za 4$...

Chodzi mi o ten decorative piece

 

64aaee29f9626ab771c7311a4dc72a43.jpg

 

Ogolnie to jest u nich dostępne bo juz sam nie wiem. Chodzi o to ze 2 tygodnie bedą to sprowadzać do siebie?

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Tak mało części mają na stanie. Ja zamówiłem do gw-3000 i czekam trzeci tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys zamawiał to mógłbyś mi to wziąć? Widziałem chyba jeszcze można za 2$ jakaś taśmę dwustronna do tego zamówić to tez bym potrzebował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Dobrze jak będę zamawiał to odezwę się na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.