Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki za odpowiedz rowniez jak poczuje przyplyw gotowki pomysle nad kupnem jednego z tych wiekszych modeli moze bedzie nim wlasnie Mudman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No no qq...niezłe cacko :wink: ..a gdzie zdjęcie "nadgarstkowe ze sweterkiem", które stanowi dopiero o "smaczku"? :twisted:

 

 

pozdr,

shakal

post-5303-0-62755700-1330697770.jpg A prosze cie bardzo SHAKALU jest zdjecie nadgarstkowe ze sweterkiem mowisz i masz hehe ze mna jak z dzieckiem :mrgreen: A teraz cos zdecydowanie znacznie bardziej lepszego moj obecny wyrobniczek KWINTESENCJA G SHOCKA :idea: :!: :arrow: :mrgreen:post-5303-0-33569400-1330697772.jpg post-5303-0-06327100-1330697777.jpgPozdro all :)

Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
A teraz cos zdecydowanie znacznie bardziej lepszego moj obecny wyrobniczek KWINTESENCJA G SHOCKA :idea: :!: :arrow: :mrgreen:

 

Hmm...kwintesencja powiadasz?...hmm....

 

post-0-0-68787900-1330698663.jpg

post-0-0-95628800-1330698671.jpg

post-0-0-88299000-1330698673.jpg

 

no i masz kochaniutki świętą rację :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

pozdr,

shak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny sprzet prawie jak nowy po moim to widac ze troszke juz przeszedl ale czeka go pewnie maly tuning wiec bedzie wygladal jak funkiel nowka nie smigana.Super mamy cacuszka :!: :!: :!: :arrow: :idea: :mrgreen: POZDRO


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto i mój nowy nabytek w pełnej okazałości.

W czasach kiedy jeszcze telefony komórkowe nie były tak rozpowszechnione, możliwość dokonania 100 wpisów do pamięci tego zegarka to było naprawdę coś :lol: .

Ale to nic dziwnego, w końcu to był jeden z droższych modeli "G".

Przy cenie ponad 600PLN tylko niektóre z "masters of g" mogły się pod tym względem z nim równać.

 

U mnie na nieseryjnym pasku:

tgzv.jpg

gqwj.jpg


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTG-960DE czyli zegarek który kupiłem od niechcenia, a wyszło, że jest to mój drugi ulubiony "G", po DW-(5600C/5200C)

 

Dopiero gdy stałem się szczęśliwym posiadaczem tego modelu, przekonałem się jak wspaniale jest mieć zegarek którego nie trzeba ustawiać i który zawsze idzie prawidłowo :!: Po prostu WAVE CEPTOR w "g" to błogosławieństwo :lol:

viib.jpg

mygo.jpg


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm...kwintesencja powiadasz?...hmm....

no i masz kochaniutki świętą rację :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

pozdr,

shak

 

Widzę tu wersję 'GOLD'. Piękna rzecz :lol:

Sam zastanawiam się nad taką wersją 'G', pasowała by mi do obrączki :wink:


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

Hmm...ciekawy ten 8800...żałuję, że nie licytowałem, ale nie chciałem Ci się wcinać - w końcu byłeś pierwszy....i tego właśnie żałuję :wink:

No i ta cena :shock: gratulacje!

Swoją drogą ten distress kod na deklu to duża ciekawostka - wszystkie 8800 go mają? I tu refleksja - sprzedający nie raczył go wyeksponować na aukcji....na Twoje szczęście :wink:

 

Co do havy metala golda - faktycznie stan utrzymania jest bardzo dobry - choć przyszedł do mnie bardzo uchlewiony (nie rozumiem jak można zapuścić tak zegarek :shock: )...musiałem go rozebrać na części pierwsze i wszystko doczyścić...

Niestety ma uszkodzony iluminator :? ...szukam teraz do niego modułu (1288) może ktoś słyszał..

 

 

Cały czas zastanawiam się nad jakimś VC i nie mogę się zdecydować...

Na razie, jutro powinien dojść do mnie oryginalny Mission Impossible I... z żaróweczką :lol:

Póżniej chyba MI II ...mam słabość.

 

pozdr.

shak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegow. Jako, ze ostatnio zachorowalem na dzi chcialem sie poradzic co do zakupu. Bylem zdecydwoany na mudmana. Niestety wersja 1V odrzucala mnie czerwonymi przyciskami, az znalazlem wersje cala czarna. Tak mi sie wydawalo poki nie zobaczylem jej na zywo....okazalo sie ze jest to zielony mud:( Prtzegladajac ebaya zaczalem zastanawiac sie nad gulfmanem. Co mozecie powiedziec o serii, warta uwagi? Macie moze jakis zaufanych userow na ebeyu? Nie chcialbym trafic na mine, a ceny nieporownywalne z polskimi, jak i wybor oczywiscie. Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko w kwestii G-SHOCK.

Co sądzicie na temat tych zegarków i jakie są pomiędzy nimi różnice?

G2310-1V

G2300B-2V

G2300B-1V

Zamierzam kupić i zastanawiam się czy to dobry wybór?[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
Witam szanownych kolegow. Jako, ze ostatnio zachorowalem na dzi chcialem sie poradzic co do zakupu. Bylem zdecydwoany na mudmana. Niestety wersja 1V odrzucala mnie czerwonymi przyciskami, az znalazlem wersje cala czarna. Tak mi sie wydawalo poki nie zobaczylem jej na zywo....okazalo sie ze jest to zielony mud:( Prtzegladajac ebaya zaczalem zastanawiac sie nad gulfmanem. Co mozecie powiedziec o serii, warta uwagi? Macie moze jakis zaufanych userow na ebeyu? Nie chcialbym trafic na mine, a ceny nieporownywalne z polskimi, jak i wybor oczywiscie. Z gory dziekuje za pomoc

 

Witam kolegę....rozumiem Twoje rozterki co do kolorystyki obecnego muda :wink:

Sam mam mieszane odczucia co do czerwonych przycisków...choć wersja 9000-3V z odwrotnym wyświetlaczem i z ciemnoliwkową obudową i paskiem raczej zagości w mojej kolekcji.Wcześniej czy później....chyba, że:

Oczywiście ideałem (dla mnie przynajmniej) będzie poprzedni mud w wersji real black.Nie produkowany już i raczej nie do zdobycia na europejskim rynku (nawet wtórnym), ale można poszperać na azjatyckich witrynach i spróbować go ściągnąć...w miarę możliwości - także finansowych :wink: I to jest alternatywa dla 9000-3V.

 

Co do gulfmana - czy seria warta uwagi? Moim zdaniem warta. Wszystkie te modele z dodatkowym przekierowaniem na konkretną cechę (mudman, gulfman, frogman, raysman, lungman, seeman ect) czyli do specjalnego przeznaczenia cieszyły i cieszą się dużym uznaniem wśród userów i wielbicieli marki.Niektóre serie stają się kultowymi np. taki frogman.Nie wspominając nawet o specjalnych edycjach tychże np. ver I.C.E.R.C. bo nam za długi post wyjdzie :lol:

Faktem jest, że obecne modele to już nie to co kiedyś (stalowe koperty, zakręcane dekle itd), ale gulfman (tytanowe wykończenie+dekiel) to będzie zawsze gulfman...a one zawsze zyskują na wartości kolekcjonerskiej po pewnym czasie...po wejściu nowszych modeli. :lol:

Nie napisałeś o której wersji mówisz (może z VC?)...więc ew. jak "się sprecyzujesz" to chętnie wrócimy do tematu...a i może ktoś jeszcze się przyłączy.

 

Nie znany jest mi też powód, dla którego chcesz go kupować na ebayu...gulfmany są dostępne w Polsce w różniastych wersjach. Mając w perspektywie 6 lat gwarancji chyba bym się nie zdecydował na ebaya...nawet kosztem różnicy w cenie.

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
Ja mam takie pytanko w kwestii G-SHOCK.

Co sądzicie na temat tych zegarków i jakie są pomiędzy nimi różnice?

G2310-1V

G2300B-2V

G2300B-1V

Zamierzam kupić i zastanawiam się czy to dobry wybór?[/img]

 

Przecież wszystkie te różnice można w sieci znaleźć...kolego leniu :twisted:

Z całą pewnością jedną z ich cech wspólnych jest to, że nie są oferowane w europejskiej (w tym polskiej) oficjalnej sieci sprzedaży.To jest pewien dyskomfort w razie awarii. Oficjalny serwis Casio nie będzie dysponował częściami nawet przy próbie naprawy odpłatnej.

Nie wypowiem się co do solidności gwarancji (a raczej próby jej egzekwowania) udzielanej przez sprzedawców z allegro bo nie korzystałem.....ale skłaniam się ku tezie, że polega on na prostym założeniu: g-shocki się nie psują...a w ostateczności "wysokoupiardliwemu" klientowi w razie usterki można wymienić na inny egzemplarz.Nie sądzę, żeby zegarmistrze z którymi podpisali umowy dla celów powstania owej gwarancji byli w stanie naprawić np. muduł.Wymienić też nie wymienią bo go po prostu nie będą mieli.

Osobiście jednak nie chciałbym przejść tej drogi z pozycji klienta.Ale to moje zdanie w tym temacie :wink:

 

Co do samych zegarków: Konstukcyjnie niczym się nie różnią, mają ten sam moduł i funkcje (m.i. baterię słoneczną czy databank na 30 wpisów)

i te same wymiary...różnią się designem, kolorem wyświetlacza i paskami (2300 mają nylon a 2310 tworzywo).

I jeszcze czymś: G2310 wystąpił w "Alien vs Predator" :lol:

 

Czy to dobry wybór? Zegarki są na pewno ciekawe i raczej niszowe na naszym podwórku.Produkowane od paru lat więc bez wad wieku dziecięcego.Na pewno solidne z czytelnymi wyświetlaczami i dobrze rozmieszczonymi funkcjami. Pozostaje tylko ta nieszczęsna gwarancja i kibel w razie awarii szczególnie po okresie gwarancji.

Wybór należy do Ciebie :wink:

 

Nie ukrywam, że 2300-9V (bursztynowy wyświetlacz) też chodzi mi po głowie :lol:

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sprecyzowania to znowu mam problem jak przy zakupie kazdego zegarka :wink: Potrzebuje mocnej maszyny. Mam narazie w swojej kolekcjii Seiko White Knight'a, O&W Mirage II, ale z racji tego, ze pracuje w branzy budowlanej szkoda jest mi zakladfac takie zegarki do pracy no chyba ze udaje sie na spotkanie z klientem. Ostatnio rycerz a dokladnie jego koronka wybila mi niezla dzire na dloni przy prezentacji ubijaka :wink: Od zawsze w sumie interesowaly mnie G, ale jakos odkladalem zakup na pozniej. Teraz sie zakochalem no i musze miec G, nawet nie wiecie jak bardzo :wink: Oto modele, ktore wpadly mi w oko:

 

http://cgi.ebay.com/CASIO-G-SHOCK-FROGMAN-...1QQcmdZViewItem

 

Piekny frogman, klasyczny czarny i to dla mknie najwazniejsze

 

http://www.allegro.pl/item252030959_casio_...m_6_lat_gw.html

 

tu interesuje mnie wersja czarna oczywiscie

 

http://www.allegro.pl/item251646266_g_shoc...eptor_200m.html

 

w nowszej wersji drazni mni etroche srebne wykonczenie. Nie wiem takze czy jest sens placic 2x tyle za funkcje z ktorych nie bede korzystal. Poza tym za te cene zdecydowanie wolalbym kupic frogmana z ebay

 

Zalezy mi na mocnym zegarku, bez zbednych bajerow i za przyzwoite pieniadze, ale kolejny raz napisze: ten frog strasznie mnie kusi :wink:

 

Jednak idac za glosem rozsadku najbardziej iptuje przy g9100. Niestety moja druga pasja, ktora sa motocykle, pochlania mi caly zapas gotowki, zwlaszcza teraz przy przesiadce na nowy sprzet i kazda zlotowka sie dla mnie liczy. Wszytskiego miec nie mozna, niestety... :wink: Jesli mielibyscie jakies propozycje prosze o zdjecia i z gory serdecznie dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Jakie jest podsietlenie w gulfmanie wersji czarnej. Czy takie samo jak w granatowej?

Moze kto juz widzial i wie czy jest dostepny nowy Mudman, wersja na 2007 rok. Widzialem zcarnucha i wpadl mi w oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm...ciekawy ten 8800...żałuję, że nie licytowałem, ale nie chciałem Ci się wcinać - w końcu byłeś pierwszy....i tego właśnie żałuję :wink:

No i ta cena :shock: gratulacje!

Swoją drogą ten distress kod na deklu to duża ciekawostka - wszystkie 8800 go mają? I tu refleksja - sprzedający nie raczył go wyeksponować na aukcji....na Twoje szczęście :wink:

 

Co do havy metala golda - faktycznie stan utrzymania jest bardzo dobry - choć przyszedł do mnie bardzo uchlewiony (nie rozumiem jak można zapuścić tak zegarek :shock: )...musiałem go rozebrać na części pierwsze i wszystko doczyścić...

Niestety ma uszkodzony iluminator :? ...szukam teraz do niego modułu (1288) może ktoś słyszał..

 

 

Cały czas zastanawiam się nad jakimś VC i nie mogę się zdecydować...

Na razie, jutro powinien dojść do mnie oryginalny Mission Impossible I... z żaróweczką :lol:

Póżniej chyba MI II ...mam słabość.

 

pozdr.

shak

 

Dziękuję że pozwoliłeś mi kupić ten zegarek w atrakcyjnej cenie, bo jak byśmy zaczęli sie licytowac to pewnie juz taka by nie była :)

 

Kody na dekielku mają wszyskie podstawowe DW-8800, limitowane edycje moga mieć coś innego (np DW-8800 A.D.M.A. którą miałem ma z tyłu wygrawerowaną głowe Huskiego) Całkowicie sie z Tobą zgadzam, że fakt iż zegarek nie był wyeksponowany na aukcji pomógł mi kupić go w atrakcynej cenie, szczerze to sam się nie spodziewałem że za tyle go zgarnę :!: Oczywiście czego sie domyślałem pasek jest do wymiany ok 80 PLN nowy, i zegarek był strasznie zasyfiony pod bezelem, jednak po wyczyszczeniu wyglada super (widać ślady noszenia na bezelku ale co najważniejsze szkiełko jest nietknięte a dekielek bez wyraźnych rysek)

 

Jak mi się rzuci w oczy modół do Twego sprzętu to dam znać:)

 

-Miałem MI I (DW-5300) fajny sprzęt z klasycznym modułem takim jak w moim ulubionym 5600C

-MI II mam w wersji I.C.E.R.C. a w wersjj GOLD to był mój pierwszy 'G'

-MI III ostatnio na allegro za 250PLN poszedł, niezbyt wygórowana cena moim zdaniem, choć swego MTG-960DE który jest do MI III bardzo podobny, dostałem w lepszej :lol:

 

Pozdrawiam i rzyczę owocnego poszukiwania wymarzonych 'G' :!:


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
(...)Jednak idac za glosem rozsadku najbardziej iptuje przy g9100. Niestety moja druga pasja, ktora sa motocykle, pochlania mi caly zapas gotowki, zwlaszcza teraz przy przesiadce na nowy sprzet i kazda zlotowka sie dla mnie liczy. Wszytskiego miec nie mozna, niestety... :wink: Jesli mielibyscie jakies propozycje prosze o zdjecia i z gory serdecznie dziekuje za pomoc

Ho ho...na bike'a to tylko 056B 8VER :lol:

 

post-0-0-72167100-1330699335.jpg

Bez kitu...jak go dobrze obejrzeć to wcale nie jest taki głupi.Stonowany, obły i płaski.Akurat....

 

Ale jeśli Cię stać to jednak frogman jest bezkonkurencyjny...ideowo :lol:

Tylko ew. bez serwisu i części.Ale zawsze to frogman.

 

W tej wersji gulfa z VC to srebrne wykończenie, które Cię drażni to tytan.Szybko sciemnieje.Muszę przyznać, że w realu b.ładnie wygląda.

A VC w moim odczuciu nie jest wcale nieprzydatnym gadżetem. Dobrze mieć jakiś wzorcowy czas...choćby dla innych domowych mierników czasu.

Dla mnie taka kolejność (w Twojej kategorii - ja mam inne cele :wink: ) :

1.Frogman,

2.056B

3.GW9100

4.GW9000A

5.G9100 (podświetlenie jest to samo w obu ver.)

 

Nie kojarzę - jakie Mudmany na 2007? Najnowsze to te z czerwonymi przyciskami i te z VC:

post-0-0-86223000-1330699336.jpg

Dostępne wszędzie.

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

A oto moje Mission Imposiblle I (z żaróweczkom!) :lol:

 

post-0-0-99703300-1330699338.jpg

post-0-0-67128100-1330699340.jpg

post-0-0-40663500-1330699342.jpg

 

 

(...)Dziękuję że pozwoliłeś mi kupić ten zegarek w atrakcyjnej cenie, bo jak byśmy zaczęli sie licytowac to pewnie juz taka by nie była :lol:

Nie ma za co - kumple z Wietnamu muszą trzymać się razem :)

Dobrze, że Twój nick na allegro był oczywisty....

 

Mam jeszcze prośbę do Ciebie: jeśli jeszcze masz tego seemana - zrób i wklej parę dobrych, poglądowych fotek...bo ta poprzednia to taka..sobie :?

A chodzi mi on po głowie...

Pozdr i również życzę owocnych łowów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A oto moje Mission Imposiblle I (z żaróweczkom!) :)

 

Nie ma za co - kumple z Wietnamu muszą trzymać się razem :)

Dobrze, że Twój nick na allegro był oczywisty....

 

Mam jeszcze prośbę do Ciebie: jeśli jeszcze masz tego seemana - zrób i wklej parę dobrych, poglądowych fotek...bo ta poprzednia to taka..sobie :?

A chodzi mi on po głowie...

Pozdr i również życzę owocnych łowów :)

 

Postaram sie w weekend to zrobić.

 

PS.

Piękny ten DW-5300 czyżby nowy :?:


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-7161-0-26157900-1330699407.jpg

 

Hmmmm....intrygujący model pojawił się na hotyzoncie :)

Co o nim myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAJNY aczkolwiek............... :mrgreen: :arrow: :idea: :?:


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
(...)

Piękny ten DW-5300 czyżby nowy :?:

Ymy...nowy stan magazynowy z 2000r..z roczną gwarancją.

 

(..)Co o nim myślicie?

 

Hmm...podsumujmy:

- stalowa koperta,

- zakręcany dekiel,

- high tech (7 mini silniczków)

- VC (+/- 1s/1mln lat)

- jako jedyny z g-shocków podoba się mojej żonie :)

- jest naprawdę the best

...i cena jak na niego - jak najbardziej wysoce akceptowalna.

 

Tylko że....wskazówkowy (jak dla mnie) :x

 

QQ - co się z Tobą dzieje?!!! Czemu tak mało tu bywasz? Kampania wyborcza pochłonęła Cię do reszty??? :mrgreen:

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec byl;em dzis przymierzyc 9100 i......szczerzez to myslallem ze jest wiekszy, a na moim nadgarstku to taka malota :) Nie do zebym mial niewiadomo jaki przegob, ale zawiodla mni ejego wielkosc. Poza tym nawet calkiem calkiem. Tyle, ze po codziennym noszeniu nurkow na branzolecie, ktore jednak troche waza takiego G z bateryjak w ofgole nie czuc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
A wiec byl;em dzis przymierzyc 9100 i......szczerzez to myslallem ze jest wiekszy, a na moim nadgarstku to taka malota :) Nie do zebym mial niewiadomo jaki przegob, ale zawiodla mni ejego wielkosc. Poza tym nawet calkiem calkiem. Tyle, ze po codziennym noszeniu nurkow na branzolecie, ktore jednak troche waza takiego G z bateryjak w ofgole nie czuc:)

 

Zgadza się...wielkością nie absorbuje i nie przytłacza - nie jest to jego dominująca cecha :wink:

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie zastanawiam sie nad zielonym mudmanem z czarnym wyswietlaczem.

czy ma on funkcje podzialu czasu mierzonego przez stoper? jest przycisk oznaczony split/reset ale wole sie upewnic.

i jeszcze jedno pytanie co sadzicie o czarnych wyswietlaczach czy sa dobre, czy sie nie psuja czy moze sa duzo gorzej czytelne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.