Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość shakal

Jeżeli chodzi Ci o podwójny pomiar (z wspólnego startu) to oczywiście ma.Odwrotne wyświetlacze są gorzej czytelne szczególnie w dzień..bez dwóch zdań.Co do statystyki awaryjności - nie wypowiem się, nie wiem - w serwisie trzeba zapytać....ale nie słyszałem o takim problemie.

 

Osobiście lubię te wyświetlacze i poluję na 5600 z takim (już wyprzedane na krajowym rynku).

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, podwojny, potrojny itd. Duzo biegam wiec to dla mnie istotne. Startuje sobie, wciskam przycisk i potem co skonczone okrazenie wciskam split. dzieki temu mam czas kazdego okrazenia.

 

Jezeli czarne wyswietlacze sa gorzej czytelne to niestety chyba odpada gdyz potrzebuje go uzywac podczas jazdy na motocyklu, gdzie nie ma czasu na wpatrywanie sie w zegarek.

 

Bardzo podoba mi sie jeszcze model g2900f. Z tego co widze on tez ma funkcje split. Rozumiem, ze cokolwiek kupie z G to i tak bedzie dobry wybor a jezeli mi sie zepsuje to po prostu bede mial sporego pecha? Warto brac tego g2900f? oprocz tego ze jest ladny to troche tanszy od mudmana.

 

http://allegro.pl/item252279469_casio_g_sh...ja_zobacz_.html

 

EDIT: zapomnialem zapytac o model GW330 na allegro jest kilka za jedyne 199zl http://allegro.pl/item253493963_zegarek_g_...ylka_darmo.html

 

no i wlasnie po pierwwsze odstrasza mnie brak gwarancji bo zegarek bedzie wyslany z USA.

po drugie czy wave receptor bedzie dzialac u nas w europie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z kolegami z forum, czarne wyświetlacze są dużo gorzej czytelne. W dzień przy dobrym świetle to jeszcze pół biedy, jednak gdy braknie światła, to trzeba się wysilić żeby coś zobaczyć.

Co do funkcji 'split' to ma ją każdy model 'G' posiadający stoper.


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
(...)

po drugie czy wave receptor bedzie dzialac u nas w europie?

 

W tym modelu nie będzie...on ma strojenie sygnału na 60kHz a w Europie sygnały mają: 77,5kHz Niemcy i 66kHz Anglia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc. zdecyduje sie chyba na g2900f. ma czytelny wyswietlacz i po prostu mi sie podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem nowe fotki SEAMANa do ogłoszenia.

Zapraszam do obejżenia :D

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....p=231137#231137


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ma ktos do sprzedania jakiegos fajnego G? granica cenowa za uzywanca to 100-120zl. caly czas sie waham nad tym g2900f, ale jak u kogos lezy w szufladzie cos fajnego, to po co ma sie kurzyc? :lol: wazne zeby mial split.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze ma ktos do sprzedania jakiegos fajnego G? granica cenowa za uzywanca to 100-120zl. caly czas sie waham nad tym g2900f, ale jak u kogos lezy w szufladzie cos fajnego, to po co ma sie kurzyc? :lol: wazne zeby mial split.

 

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=18031


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze ma ktos do sprzedania jakiegos fajnego G? granica cenowa za uzywanca to 100-120zl. caly czas sie waham nad tym g2900f, ale jak u kogos lezy w szufladzie cos fajnego, to po co ma sie kurzyc? :lol: wazne zeby mial split.

 

Każdy 'G' ma 'split'


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy. z tego co widze to dw5600 nie ma http://image.blog.livedoor.jp/m-43_48031/i.../5/e5deb41f.JPG

 

To popatrz tu (plik 1545 - instrukcja do tego zegarka)

http://www2.casio.co.jp/manual_pdf/wat/en/...amp;submit.y=10

 

Tu piszą coś innego niż widzisz na zdjęciu :)


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez emocji :) a co do funkcji split to powinny miec ja np. posiadam stary i bardzo prosty model casio f 105 i ma taka funkcje wiec mysle ze g-shocki jako zegarki sportowe powinny ja miec a co do Gulfmana to fakt warto bylo go kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ogloszenie juz nieaktualne, a szkoda :)

 

O dżizas :):):):)

 

http://skocz.pl/G-shocki_do_200

 

idiote ze mnie robisz?

 

mialem nadzieje na zakup jakiegos klubowego uzywanca. koszty mniejsze a za dodatkowy sentyment nie zaplacisz karta master card.

 

Wybacz, że nie ma w dziale oferuję tylu używańców :cry: :cry: :cry: :cry:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorry po prostu nie lubie jak ktos zgrywa madrale. no offence.
DAMIANO nikt nie zgrywa madrali poprostu AMEL jest "obcykany" w temacie i tyle.Dal ci konkretny namiar na instrukcje ze stronki CASIO a ty patrzysz na jakies zdjecie badziewnej jakosci i foch zamiast luknac w instrukcje :?NIE MA potrzeby by sie podniecac niezdrowo :wink: I PAMIETAJCIE AMEL MA PRAWIE ZAWSZE RACJE HEHE :mrgreen: :idea: :arrow: :!:Pozdro all i nie klucta sie bo w czache HE HE :)

Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzilo mi o amela.

 

lawnowerman, mialem na mysli kogos kto ma moze z 5 g-shockow w szufladzie i moglby jednego odsprzedac pomimo tego ze nie przewidywal oficjalnej oferty. wyszedlbym na hipokryte gdyby ktos zaoferowal swojego g do sprzedania a ja i tak bym kupil na allegro od handlarza.

 

no ale juz i tak po ptakach. wlasnie odebralem swoj zegarek! chcialem sie pochwalic:

 

post-2105-0-43037200-1330700781.jpg

 

pozdrawiam nosicieli G! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lawnowerman, mialem na mysli kogos kto ma moze z 5 g-shockow w szufladzie i moglby jednego odsprzedac pomimo tego ze nie przewidywal oficjalnej oferty.

 

Luz.... :):):):)

 

Chodziło mi tylko o to, ze g-shock w tej kategorii cenowej jest bardzo popularny.

Ja sam uznaje tylko G-100 albo DW-6600 - i takie nowe kosztuję <180 zł więc szukanie okazji za 120 było dla mnie bezsensem - kiedy można mieć nowy z allegro (np.: za 170) od ręki bez łaski i czekania.

 

Co innego gdybyś szukał czegoś, co już nie jest produkowane, albo rzadkie....


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze male te G. Mierzylem Gulfmana i w porownaniu do mojego Bialego Rycerza jest malenstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze male te G. Mierzylem Gulfmana i w porownaniu do mojego Bialego Rycerza jest malenstwem.
A to co za sprzecik posiadamy ze sie tak zapytam?:)

Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa tajemnica :)

 

A tak na powaznie to juz pisalem, ze mam w swojej kolekcji Seiko White Knight i O&W Mirage II no i te G, ktore do tej pory widzialem to przy niz malenstwa, niestety. Lubie duze zegarki i zawsze tak mi sie kojazyly G, ale jak zaczalem mierzyc to sie zawiodlem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.