Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Tomaliusz Ty chyba nie bierzesz wszystkiego do siebie co? Mnie już by tu nie było gdybym brał ;)

A może o to chodziło i powinienem...

Niżej masz odpowiedź  ;)

Tomek zna się na żartach aż za dobrze:)

:)

 

Dodam tylko, że jestem też na forum zegarkowym - czwarty wymiar a tam nie ma nikogo kto by się nie znał, tam dopiero się dzieje w tej materii    :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Never Give Up" with your dreams ;)

 

Gratulejszyn niech się dobrze nosi :D

Fajny zegar ale mógłby być mniejszy, albo nieco inaczej mieć rozwiązany patent łączenia bransolety z kopertą - to dla mnie absolutny max jeśli chodzi o g-shock'a.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn niech się dobrze nosi :D

Fajny zegar ale mógłby być mniejszy, albo nieco inaczej mieć rozwiązany patent łączenia bransolety z kopertą - to dla mnie absolutny max jeśli chodzi o g-shock'a.

Dzięki Daito, wiesz GPW był większy ale nie przypuszczałem, że srebrny MTG jest tak duży i ciężki - wcześniej miałem okazję przymierzyć tylko wersję BD i sprawiała wrażenie dużo mniejszej.

Jestem mega zadowolony

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wjechało takie żółtko

post-33253-0-48941900-1487691142_thumb.jpg

 

miał być na lato, ponieważ aktualnie nic żółtego nie mam w kolekcji, ale to chyba jednak nie to czego szukałem.

 

Natomiast wyjechał GWG-1000, już żałuję ... ale tylko trochę :wacko:


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn niech się dobrze nosi :D

Fajny zegar ale mógłby być mniejszy, albo nieco inaczej mieć rozwiązany patent łączenia bransolety z kopertą - to dla mnie absolutny max jeśli chodzi o g-shock'a.

O co chodzi Daito z tymi mocowaniami? Moze masz za małą łape? Ja znowu uwazam ze fajnie, że nie jest mniejszy, taki kawał bydlaka, wyrożnia sie od innych i rzuca sie w oczy. Wiadomo ze przez tą wielkość nie nadaje sie dla każdego bo może wyglądać śmiesznie na mniejszych nadgarstkach , ale i o nich Casio pomyślało wypuszczajac GST. A sa chłopy z takimi łapami ze MTG znika na nadgarstku :)

Także każdy wybiera rozmiar pod siebie, aczkolwiek na pewno jest pare osób którym sie bardzo podoba, ale bylby na nich za duży.

 

Poprostu zegarek nie dla każdego, ale czy jest za duży, uważam ze nie.

post-93923-0-22206400-1487693349_thumb.jpg

Edytowane przez Kot20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ja znowu uwazam ze fajnie, że nie jest mniejszy, taki kawał bydlaka, wyrożnia sie od innych i rzuca sie w oczy. Wiadomo ze przez tą wielkość nie nadaje sie dla każdego bo może wyglądać śmiesznie na mniejszych nadgarstkach , ale i o nich Casio pomyślało wypuszczajac GST. A sa chłopy z takimi łapami ze MTG znika na nadgarstku :)

Także każdy wybiera rozmiar pod siebie, aczkolwiek na pewno jest pare osób którym sie bardzo podoba, ale bylby na nich za duży.

Poprostu zegarek nie dla każdego, ale czy jest za duży, uważam ze nie.

Pełna zgoda Wojtek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda Wojtek :)

No to jak zgoda to.....jeb boomba! :)

jak coś to Mrg jest mniejszy i lżejszy tylko wtedy portfel musi być wiekszy i cięższy :D

post-93923-0-98352800-1487693714_thumb.jpg

Edytowane przez Kot20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ładne 003 ;)

Prawie tak ładne jak żółty :)

Kot20 możesz mi ten budzik puścić na raty?

 

Za późno, Waldek juz zdetonował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin fotka Ci wyszła, mega :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin fotka Ci wyszła, mega :)

A dzięki:) czasem jakąś wyjdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi Daito z tymi mocowaniami? Moze masz za małą łape? Ja znowu uwazam ze fajnie, że nie jest mniejszy, taki kawał bydlaka, wyrożnia sie od innych i rzuca sie w oczy. Wiadomo ze przez tą wielkość nie nadaje sie dla każdego bo może wyglądać śmiesznie na mniejszych nadgarstkach , ale i o nich Casio pomyślało wypuszczajac GST. A sa chłopy z takimi łapami ze MTG znika na nadgarstku :)

Także każdy wybiera rozmiar pod siebie, aczkolwiek na pewno jest pare osób którym sie bardzo podoba, ale bylby na nich za duży.

 

Poprostu zegarek nie dla każdego, ale czy jest za duży, uważam ze nie.

 

Pewnie mam za małą łapę jak piszesz... ;)

 

Jakby mi ktoś pół roku temu powiedział że napiszę o jakimś zegarku że jest "za duży" to bym nie uwierzył... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Daito, poradzimy... :D

 

No przestań - na chwile obecną mam w obwodzie nadgarstka 21cm, latem będzie więcej - chodzi mi o to że MT-G jest raczej płaski, i przy bransolecie "ułożonej" tak jak lubię - czyli jedno ogniwo wypięte i mikro regulacja na zapięciu na ostatniej dziurce - z trudem "wepchnę paluch" pod bransoletę na przy zapięciu, za to bez problemu "wepchnę paluch" pod bransoletę w miejscu jej łączenia z kopertą, nie sprawia mi to jakiegoś dyskomfortu, ale taki stan rzeczy wystawia zegarek na "kolizję" o jakieś elementy zewnętrzne na wysokości "uszu" - czyli w tym wypadku śrub mocujących bransoletę do koperty, a "nad te śruby" wystaje element w który są wkręcone - mogło to być nieco inaczej wymyślone ;) Nie byłoby to tak "problematyczne" gdyby zegarek był nieco mniejszy - jak np GW-A1000 który, ma podobne mocowanie bransolety do koperty a jest, moim zdaniem, wygodniejszy ;)

Ręce opadają....

 

Dobre... :D :D :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przestań - na chwile obecną mam w obwodzie nadgarstka 21cm, latem będzie więcej - chodzi mi o to że MT-G jest raczej płaski, i przy bransolecie "ułożonej" tak jak lubię - czyli jedno ogniwo wypięte i mikro regulacja na zapięciu na ostatniej dziurce - z trudem "wepchnę paluch" pod bransoletę na przy zapięciu, za to bez problemu "wepchnę paluch" pod bransoletę w miejscu jej łączenia z kopertą, nie sprawia mi to jakiegoś dyskomfortu, ale taki stan rzeczy wystawia zegarek na "kolizję" o jakieś elementy zewnętrzne na wysokości "uszu" - czyli w tym wypadku śrub mocujących bransoletę do koperty, a "nad te śruby" wystaje element w który są wkręcone - mogło to być nieco inaczej wymyślone ;) Nie byłoby to tak "problematyczne" gdyby zegarek był nieco mniejszy - jak np GW-A1000 który, ma podobne mocowanie bransolety do koperty a jest, moim zdaniem, wygodniejszy ;)

 

 

Wiem o co Ci chodzi, żeby koperta byla bardziej wyprofilowana i obejmowala nadgarstek.

Patrzac na GWA 1000 z profilu widac ze mocowanie paska jest jakby obnizone wzgledem koperty w porownaniu z MT-G. Ale w MTG niestety to by nie zdało egzaminu bo jest za ciężki i zmienilby sie środek ciężkości, krótko mówiąc zegarek mialby ogromną tendencje do przekrecania sie na nadgarstku i uciekania w dół. GWA jest lzejszy wiec mogli obnizyc troche mocowania.

Np Dw 8300 stargate, choc lekki i plastikowy jest takim "ziemniakiem" na nadgarstku i ucieka na boki nadgarstka, przypuszczam ze z MTG byloby duzo gorzej przy jego wadze i ciągnąłby Ci nadgarstek caly czas.

Edytowane przez Kot20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przestań - na chwile obecną mam w obwodzie nadgarstka 21cm, latem będzie więcej ...

Czekałem kiedy odszczekniesz i zdusisz w zarodku mały swój nadgarstek  :D

Masz łapsko prawie jak drwal a mimo tego czujesz delikatny dyskomfort  ^_^

Może po prostu traktujesz trochę MTG jako G do zadań specjalnych, sportów i e.t.c., a to raczej taki już zegar wizytowy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w MTG niestety to by nie zdało egzaminu bo jest za ciężki i zmienilby sie środek ciężkości, krótko mówiąc zegarek mialby ogromną tendencje do przekrecania sie na nadgarstku i uciekania w dół. GWA jest lzejszy wiec mogli obnizyc troche mocowania.

 

Może i racje i ten patent nie zdałby egzaminu ale da się duży zegar "osadzić" na łapie zeby nie było tego efektu "klocka", no i nie przesadzajmy z tym "ciężkim zegarem" bo MT-G wcale jakoś specjalnie ciężki nie jest.

 

 

Może po prostu traktujesz trochę MTG jako G do zadań specjalnych, sportów i e.t.c., a to raczej taki już zegar wizytowy  ;)

 

No właśnie MT-G traktuję jak garniturowca prawie - nawet "folijki" mu na szkło nie naklejałem przecież :huh:

 

 

 

 

 

 

 

 

:D :D :D :D :D :D :D:lol:

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają....

 

Opis alarmu rozbraja - ficzer roku :D A ktoś zauważył że na fotce jest gw5000hr-1 a nie dw5600?  :D Ten profil ma 100k fanów...masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis ustawień alarmu to akurat pikuś bo pokrywa się z tym który jest w DW-5600, bardziej rozbija się o to właśnie że pomylili zdjęcia i zamiast DW-5600 wkleili GW-5000. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.