Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Recommended Posts

P4280059.JPG

 

P4280061.JPG

Edited by MJRegul

 Breitling, Citizen, Dan Henry, G-Shock, Hamilton, Tag Heuer 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a):

Może ktoś będzie wiedział, który to może być rocznik 🤔🤔🤔

 

 


Od roku 2011 stosowano moduł 3230 więc pewniak, że to rocznik przed 2011 bo ma moduł 1289 gdzie kalendarz kończy się na roku 2039.
Dodatkowe info, że raczej to starszy wypust to to "0" pod szybką po lewej na dole. ALE ciekawi mnie to "MADE IN CHINA", nie wiem od kiedy produkcja była w Chinach. 

Jak miałbym strzelać to początek (2005?) nowego millenium bo jeszcze sie nie "roztopiła" czarna plastikowa tarcza z przodu za którą jest moduł a tak się dzieje w starszych modelach, robi się świecąca, "mokra". 

Jak ktoś ma większą wiedzę niech mnie poprawi.


 Breitling, Citizen, Dan Henry, G-Shock, Hamilton, Tag Heuer 

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minut temu, MJRegul napisał(-a):


Od roku 2011 stosowano moduł 3230 więc pewniak, że to rocznik przed 2011 bo ma moduł 1289 gdzie kalendarz kończy się na roku 2039.
Dodatkowe info, że raczej to starszy wypust to to "0" pod szybką po lewej na dole. ALE ciekawi mnie to "MADE IN CHINA", nie wiem od kiedy produkcja była w Chinach. 

Jak miałbym strzelać to początek (2005?) nowego millenium bo jeszcze sie nie "roztopiła" czarna plastikowa tarcza z przodu za którą jest moduł a tak się dzieje w starszych modelach, robi się świecąca, "mokra". 

Jak ktoś ma większą wiedzę niech mnie poprawi.

Dzięki 🤗 🤗 🤗 

48 minut temu, MJRegul napisał(-a):

Dodatkowe info, że raczej to starszy wypust to to "0" pod szybką po lewej na dole.

A ja nawet nie wiedziałem że to "0" myślałem że to jakiś paproch 🤷🤷🤷

IMG_20250429_095758.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

20250430_131851.jpg


 Breitling, Citizen, Dan Henry, G-Shock, Hamilton, Tag Heuer 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak by ktoś szukał tańszej alternatywny dla czerwonego paska G 9300.

IMG_20250501_095136.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale czy tam nie jest TWIN SENSOR ? Trochę się nie będzie zgadzać napis, a jak ma się już nie zgadzać to nie lepiej zamiennik bez napisów za 1/3 ceny ? 

Nie wiem sam, kolor fajny, zamiennik na pewno będzie bardziej różowy .. może więc tak dobrze jest jak mówisz. Ech 🙂

Edited by G-szok

Instagram: @dailygshocker

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, G-szok napisał(-a):

Ale czy tam nie jest TWIN SENSOR ? Trochę się nie będzie zgadzać napis, a jak ma się już nie zgadzać to nie lepiej zamiennik bez napisów za 1/3 ceny ? 

No ja wiem, ale jednak oryginalny Casio i taki kosztuje koło 100 🤔🤔🤔

Screenshot_2025-05-01-20-04-45-81_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Edited by TomcioMiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.