Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że te starsze modele byłyby w stanie wytrzymać taki upadek. Ale nowe wyglądają zdecydowanie delikatniej.

 

O... mam pomysła... jak mi wytrzyma moja podróbka frogmana to i oryginał musi. :)


=====================

DW-6900BD-6T + G-303B-3AVER + GW-9200-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik

No ja ,musze przyznac ze dzisiaj sie sprawdził....dzisiaj zaliczylem około 20 zjazdow (downhill) i zegarek bajka działa :P

 

Zjazdy ze Skrzycznego :D czymajcie za mnie kciuki bo jutro zawody ale juz na 100%

 

 

BTW: 97 kmh poleciałem dzisiaj na rowerku...wynik extra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość magpie

No i stalem sie posiadaczem slicznego G-shocka, G-2900. Jak bede mial aparat to porobie fotki, na poczatku dziwnie do niego podchodzilem ale po 1 dniu noszenia jestem mega zadowolony :P Niepokoi mnie tylko fakt, ze zdaje mi sie, ze bateria jest slaba (mimo, że to ta 10 letnia)... Ale może tylko mi sie zdaje i tak ma byc, bo w inncyh sklepach ten zegarek wyswietlal tak samo dziwnie (troszke blade cyfry, kiedy patrzysz pod kontem 90 stopni). Ma ktos tez taki zegarek? czy to norma, czy bede musial zaraz zmienic baterie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, no te żagle...

Jak oni mogli to zaprojektować :P

Całe szczęście jesty tyle modeli, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Pozdrawiam


=====================

DW-6900BD-6T + G-303B-3AVER + GW-9200-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość magpie

Hmm, te żagle są spoko, moze na fotkach nie wyglada to dobrze, ale juz tak na rece i wogole, to jest dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paluch213

magpie, też mam podobnie, jak patrze pod kątem 90 to cyfry są jakieś takie blade. Te typy już tak mają :? . Moim zdaniem żagle i kółko są zupełnie niepotrzebne i nie dodają zegarkowi uroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-zas, fajne te wasze G-:shock:'i

 

takie radośnie kolorowe 8) :twisted:

 

A kolega od testowania nowego zegareczka lepiej niech odstąpi...

 

chłopaki nie maltretować nowych forumowiczów, gdy Ci są pozbawieni pełni świadomości :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Satyr

ale mi sie teraz kojarzysz z FIX KNOOR(celowo pisownia do kitu :wink: )

-FikThor :wink:

 

czemu sobie nie sprawisz wiosennego G

:?:

 

pozdrawiam

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sobie sprawie Seiko albo Victorinoxa :D jeszcze nie wiem

 

a poza tym w G-:shock:'ach nie widzę tego czegoś... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość magpie

paluch213- juz chyba wiem co jest grane. To sprawa, jak mi sie wydaje, tego, ze to jest "10 year battery", poprostu. Moge sie mylic, ale moze to ma cos wspólnego. Widzialem kilka w sklepie i maja tak samo, wiec przestałem się martwic :D A co do zagli kolka, niby nie sa potrzebne, ale nie szpeca go, mi nie przeszkadzaja, a wygladaja fajnie, pozatym 15 minut przed alarmem, mrygaja inaczej, nawet fajne :D Zastanawiam się nad zmianą paska na parciany (był w tym modelu taki na rzep, jak w starych G, taki zapinany dodatkowo na klamre :) ), jakos podoba mi sie :) ale to pozniej. Narazie jestem BARDZO zadowolony z tego sprzetu :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW 5600 :!:

 

 

 

 

...a jak nie to ten pierwszy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałbym tego pierwszego - prawie klasyk - czarny, zwykły wyświetlacz i wogóle :) Biały do G nie pasuje wg mnie, a te ciemne wyświetlacze to porażka, w moim ciemna jest górna połowa wyświetlacza i trzeba dobrze sie wpatrzyć aby cokolwiek odczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość magpie

Pierwszy spoko, drugi, ehh, czarny wyświetlacz spoko wyglada, ale jest niepraktyczny, szybko stracisz baterie na podswietlanie heh... A bialy... Mi sie tam bardzo pogoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz pierwszego :)

Chociaż ten drugi też całkiem całkie.

Biały to chyba dla niegrzecznych dziewczynek :) hehe


=====================

DW-6900BD-6T + G-303B-3AVER + GW-9200-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy coraqz bardziej mi się podoba i mam w związku z tym pytanie - gdzie go kupujesz i za ile ? Poza tym czy wewnętrzną koperte ma z tworzywa czy stalową i czy dekiel pokryty jest plastikiem (który potem odstaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olek
Ten pierwszy coraqz bardziej mi się podoba i mam w związku z tym pytanie - gdzie go kupujesz i za ile ? Poza tym czy wewnętrzną koperte ma z tworzywa czy stalową i czy dekiel pokryty jest plastikiem (który potem odstaje)

 

 

jest to model g-9000, który będzie dostępny w Polsce w sierpniu. Cena 340 zł. Z ciekawych finkcji posiada dual illuminatror

 

post-0-0-64086300-1330519828.jpg

 

w wersji czarnej i zielonej podświetlanie jest niebiesko białe. Natomiast w GW 9000 (sterowany radiem) podświetlanie jest tradycyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKI 08

jakis taki nietypowy ten G-SHOCK! Niby taki typowy styl ale wyglod wyswietlacza pachnie czyms nowym! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

znajomy kształt koperty,

tylko do środka wsadzili komputerek

-ale napewno ciekawy

-tylko pytanie dla kogo zrobili takie cosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.