Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

DW-D5600P to odświeżona wersja klasycznego modelu DW-5600. Pisałeś ze zależy Ci na solarze DW-56XX go nie mają. Za to GW-M5610 ma zarówno solar jak i radio wiec jeśli masz zapłacić 420PLN za DW-5600P tylko dlatego ze Ci się podoba Twój wybór ale za niewiele więcej masz praktycznie taki sam kwadratowy zegareczek z tym że bardziej funkcjonalny i w dodatku bez obsługowy ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega bardzo nerwowy. Na motor zakładaj G a potem z pudełka wyciągnij i zmień zegarek. Casio jest dobry na wszystko oprócz koszuli :)

 Czemu? Do flaneli jak znalazł...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie gorszy ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, jak pisze GitBit.

5600 to zwykły "golas" i skoro za 5610 warto dać te 4 stówki to proporcjonalnie ten powinien kosztować max 2 stówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz wiem o co chodzi. W takim razie wybór już padł, teraz tylko pozostaje zakupić :D

 

Dzięki Panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gitara, na pewno nie powinieneś żałować wydanych pieniędzy.

Pochwal się zatem nowym zakupem jak już go otrzymasz ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam nowego g-shocka.
Miałem kiedyś mało urodziwego dwx-100, który miał jedną bardzo fajną funkcję.
Centralny przycisk podświetlenia znajdujący się pod ekranem, na poziomie stopera i timera przyjmuje funkcje start/stop. Szukam kolejnego zegarka z taką opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g-7700 ma podwójny timer interwałowy ale nie da się go uruchomić ani zatrzymać środkowym przyciskiem. Da się nim tylko wyłączyć pikanie timera, który leci dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza 7700 i 7710, cos odpowiedniego do treningów interwałowych ??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Jest jeszcze gwx-8900, gwx-5600 i grx-5600 z takim timerem.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWX-5600 i GRX-5600 to kwadraciaki przecierz..

Chyba ze masz na myśli DW-5600 ale on ma zwykły pojedyńczy timer.. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaleś o G z interwałowym timerem więc kolega DamianDe napisał Ci które G maja jeszcze taki timer..

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam teraz jakiegoś fajnego czytelnego negatywa i nic ciekawego nie widzę a jak już to nie dostepne w PL tak jak 5600KG-3 albo 6900KG-3 fajne połączenie wojskowej zieleni i pomarańczowych napisów. Ale najlepiej jak by zegarek był czarny (za dużo problemów z kolorowymi) i matowy (lakierowany jakiś taki odpustowy w moim odczuciu).


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczytelniejszy negatyw to GD-350. Drugi w kolejności jest G-7710, a potem długo, długo nic. Najgorszy (podobno) jest GRX-5600GE.

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GD350 jest za duży dla mnie i w tej cenie można mieć zegarek z radiem i solarem. Natomiast 7710 widzialem na zywo i bylem zauroczony tym negatywem ale mam zwyklego 7700 a nie podoba mi sie wizja 2 zegarkow takich samych w roznych kolorach chociaz jeszcze to rozwazam. Podoba mi sie jeszcze 6900 MS bo ma fajne tłuste i grube cyfry ale nie przemawia do mnie czerwony negatyw a faworytem jest GDX6900-1 caly czarny i tłuste biale cyfry  ale za duze bydle :(


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.