Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Po powrocie bede chciał kupić czarne ubranko dla mojego GW-A1100 - macie jakies dobre sprawdzone miejsca z dobra cena?? Czy szukac na allegro albo zamawiac w Zibi?? Potrzebny bedzie pasek i bezel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki juz napisałem zapytanie o cene ....

Szuwar1978, udaj się do zegarmistrza na Franciszkańską i tam zapytaj - kupiłem u nich bransoletę do gw-a1100 dużo taniej niż w Zibi z założeniem i skróceniem gratis ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcialem sie upewnić czy bezel i pasek od GW-M5610MR jest matowy i czy bedzie kompatybilny z GW-M5600?

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Matej... kupiłem u nich seiko i ceny maja fajne. Podjade do nich jak wroce.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcialem sie upewnić czy bezel i pasek od GW-M5610MR jest matowy i czy bedzie kompatybilny z GW-M5600?

 

Tapnięte z fona.

 

Pasek i bezel od tego modelu jest matowy i bedzie pasował do GW-M5600  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze myślałem.

Dzięki

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym ze najprawdopodobniej w tym tygodniu dojdzie mi gdf100bb chciałem was zorientowanych kolegów zapytać jakie jest praktyczne zastosowanie jego funkcji głownie barometru. Bo wysokościomierz to taki bajer dla bajer chyba ;) dzięki barometrowi można w przybliżeniu przewidzieć zmianę pogody?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Witam witam ;-),

właśnie w trybie stopera sprawdzałem i nic ;-) ani godzinowa ani minutowa nie mają takiego odchylenia jak na filmiku.

Ale tak jak piszesz, z tego co pamiętam w instrukcji jest napisane, że przy mocnym uderzeniu wskazówki mogą się odchylić i dlatego jest opcja korekty wskazówek ;-)

ale czy to nie chodzi o mocne uderzenie I przesuniecie sie wskazowek na trzpieniu?? /nie wiem jak sie to fachowo nazywa/

-od zwyklego pukania w koperte chyba nie moze cos takiego wystepowac,tak mi sie wydaje..bo nie odnotowalem takich przypadlosci w starszych wskazowkowcach od g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przewidywać pogodę na podstawie tendencji ciśnienia czyli teoretycznie gdy ciśnienie spada to pogoda się popsuje, a gdy ciśnienie rośnie to pogoda się poprawi. Niestety w gdf-100 nie ma wykresu ciśnienia, więc jest to utrudnione. Chyba, że co jakiś czas sprawdzasz ciśnienie i w miarę pamiętasz czy wzrosło czy spadło. Po za tym jest wskaźnik w kółku o ile zmieniło się ciśnienie od ostatniego pomiaru.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odp;) czytając forum na temat rangemana właśnie cos takiego kojarzyłem szkoda ze nie ma tego wykresu jak w Romku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy to nie chodzi o mocne uderzenie I przesuniecie sie wskazowek na trzpieniu?? /nie wiem jak sie to fachowo nazywa/

-od zwyklego pukania w koperte chyba nie moze cos takiego wystepowac,tak mi sie wydaje..bo nie odnotowalem takich przypadlosci w starszych wskazowkowcach od g

Dlatego napisałem, że u mnie nie występuje takie przesunięcie jak na filmiku - tam koleś najzwyczajniej w świecie puka w zegarek.

Szczerze mówiąc to nie wiem czy na trzpieniu czy nie, ale jest możliwość skorygowania położenia wskazówek na godzinę 12 jeżeli by się przesunęły po mocnym uderzeniu ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe ze u Ciebie wskazowka sie nie przestawia... ja w dwoch roznych zegarkach mam to samo koledzy w roznych modelach zglaszaja to samo zachowanie co u mnie... hm.... zaczyna mnie to zastanawiac. Kto ma teraz cos nie tak :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale MTG i GPW to wyższa półka :)

Chyba napisze do zibi z ciekawosci czy ta wskazowka ma latac czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale nie powinno mieć to wpływu na takie wady.

GW-A też nie należą do najtańszych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak i dlatego rodzi sie pytanie czy to faktycznie wada... napisałem do zibi z ciekawosci zobaczymy co odpisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Wczoraj mój DW5600 parę razy oberwał o ścianę przy ciężkich pracach i dziś przestał działać przycisk Mode. Zegarek jest na gwarancji, więc odeślę go do sprzedawcy. To moje pierwsze Casio, które ma awarię ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bezel przyblokował przycisk ..

Widzisz jakieś odkształcenia bezela przy przycisku?

Swoją drogą musiałeś ładnie przydzwonić, że przycisk uszkodziłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój DW5600 parę razy oberwał o ścianę przy ciężkich pracach i dziś przestał działać .

To moje pierwsze Casio, które ma awarię ; /

 

To nie awaria.

To uszkodzenie mechaniczne z winy niewłaściwego użytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Na przycisku widzę ryski (może nawet wgniotki), więc chyba przydzwoniłem w sam środek w jakiś sposób, ale równie dobrze mogły powstać wcześniej. Bezel szczególnych uszkodzeń nie ma, oprócz tego, że jest poharatany jak to bezel. Dziś przestawiałem funkcje, żeby ustawić timer na pasteryzowanie kompotu z czereśni i od tamtej pory lipa. Zobaczymy, mechanicznych uszkodzeń na obudowie jest wiele, ale to przecież normalne. Zegarek nigdy nie był otwierany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.