Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Policzmy Sarb'y

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Pomimo nadgarstka 18,5cm widzę u siebie tylko wersję 35mm - na taki właśnie czekam :)

Mam sporo zegarków vintage i w nich się najbardziej odnajduję.

Jeśli dobrze kojarzę, to też masz właśnie taką wersję, prawda?

 

To już w tym miejscu pogratuluję  :) Kozacki i klimatyczny zegarek, pełen smaczków no i na hesalicie  ;) Nawet oryginalny pasek jest niezłej jakości. Jasna czy ciemna tarcza? 

 

Tak, u mnie 35 mm, na jasnej tarczy  :)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! :) U mnie będzie konkurował z Omegą Constellation vintage o miejsce na nadgarstku na ślubie, zobaczymy który wygra  :D

Wersja z jasną tarczą i złotymi wskazówkami dauphine.

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwajam swoją liczbę SARB-ów. Dochodzi 033, z którym się melduję w temacie.

 

post-64675-0-57843600-1553105422_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia nt. SARB033.

 

Wiem, napisano o nim wszystko ale każdy ma swoje spostrzeżenia.

 

Po otwarciu pudełka...szok! Malutki, niepozorny, o co chodzi? Alpinist (w takim samym rozmiarze) porwał mnie od pierwszej minuty, a tu? Rozczarowanie.

 

Zdjęcia z netu pokazują fajne wykończenie koperty, indeksy. Opisy chwalą ciekawą tarczę, odmienną w zależności od oświetlenia. Gdzie to jest? Nie widać na żywo.

 

Na dodatek świeci się jak błyskotki na odpuście i zbiera paprochy jak magnes. Poza tym nie mogę dobrze dopasować bransolety, mikro niewiele daje.

 

Podsumowując - stracone 408 USD (+ opłaty na granicy).

 

Ale...dziś dzień trzeci. I chwyta! Powoli, metodycznie, ale już wiem że będzie dobrze  B) Już nie jest taki malutki, już tarcza zaczyna pokazywać co dobre...

post-64675-0-05018000-1553279881_thumb.jpg

Edytowane przez Horizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bo to taki typ, który zdecydowanie zyskuje właśnie przy bliższym poznaniu i trzeb po prostu dać mu szansę :-) A co do kajdana, to zawsze można pójść w kierunku czegoś od Strapcode, a wówczas z regulacją będzie zdecydowanie lepiej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dniem będzie bardziej cieszył, tylko trzeba mu dać szansę  :)

 

edit:

Rafał mnie ubiegł ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Sarb033 to nie jest zegarek dla wszystkich. Ja miałem 2 podejścia i za każdym razem coś mi nie pasowało. ( najpierw rozmiar, potem bransoleta) 3 raz byłem blisko zakupu ale zrezygnowałem. Zegarek ma bardzo fajną lumę, taka idealna do dress watcha.

 

PS. Na plus jeszcze to że jest sygnowana koronka S ;). Daj mu trochę czasu.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Nomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybkie odpowiedzi :)

 

Oczywiście że dam mu szansę. Nie jestem w gorącej wodzie kąpany. Tym bardziej gdy wydaję spore dla mnie pieniądze.

 

Po prostu to jeden z tych zegarków dla których trzeba czasu, w przeciwieństwie do SARB017 o którym pisałem, lub SARX045 w którym się zakochałem od pierwszego wejrzenia.

 

Fidelio, mam bransoletę ze Strapcode do Alpinista i jestem bardzo zadowolony. Więc przemyślę podmianę, choć słyszałem że ostatnio się coś zmieniło z opłatami i zrobiło się bardzo drogo u nich. Na razie daję szansę oryginalnej...

Edytowane przez Horizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na stronę Strapcode i twierdzą, że np. jedna bransoleta Angus Jubilee pasuje do 033, ale już nie do 035  :blink:

 

O co chodzi? Bredzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie, nie bredzą. Musi być jakaś minimalna różnica, gdy chodzi o kopertę, skoro mają dwie różne bransolety. Ja mam to Jubilee do O35 i było dobierane właśnie pod ten model, po nr seryjnym bransolety. Sam byłem bardzo zdziwiony tym faktem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie bredzą. Musi być jakaś minimalna różnica, gdy chodzi o kopertę, skoro mają dwie różne bransolety. Ja mam to Jubilee do O35 i było dobierane właśnie pod ten model, po nr seryjnym bransolety. Sam byłem bardzo zdziwiony tym faktem :-)

 

Całe życie się człowiek uczy. Byłem pewien że są identyczne, poza kolorem tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Różnią się też kolorem datownika ;-) Do tego w 033 datownik jest w kolorze tarczy, a w 035 jest biały, podczas gdy tarcza jest kremowa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnią się też kolorem datownika ;-) Do tego w 033 datownik jest w kolorze tarczy, a w 035 jest biały, podczas gdy tarcza jest kremowa :-)

 

-Komisarz Przygoda.

-To dobrze. Szczególarz.

 

Cytując "Vabank" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

-Komisarz Przygoda.

-To dobrze. Szczególarz.

 

Cytując "Vabank" :)

No jakoś tak wyszło, że kiedyś miałem okazję poprzyglądać się 033, a aktualnie w kolekcji 035 :-) A coraz bardziej znowu zaprząta mi głowę Alpinist (leśnik) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tak wyszło, że kiedyś miałem okazję poprzyglądać się 033, a aktualnie w kolekcji 035 :-) A coraz bardziej znowu zaprząta mi głowę Alpinist (leśnik) ;-)

 

Trzeba brać, póki jest. Później z drugiej ręki i drogo będzie pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pewnie, szkoda tylko, że wszystkiego mieć się nie da ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sprawiłem sobie wczoraj 033 (dzięki Konrad :-)) i teraz moja 017 ma fajnego kolegę. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to masz fajną parę SARBów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sprawiłem sobie wczoraj 033 (dzięki Konrad :-)) i teraz moja 017 ma fajnego kolegę. ;-)

Bez zdjęcia się nie liczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No właśnie, są pewne zasady i musimy się ich trzymać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czyli oficjalnie, gratuluję :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.