Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
pawelb29

ZELOS WATCHES

Recommended Posts

Guest Kwiatek

Zachorowałem na Horyzonta, 

post-69581-0-37365300-1556022014_thumb.jpg

Ale jak widzę zdjęcia kolegi powyżej to trochę mi się odechciewa... ciekaw jestem wykonania.

Guest fidelio

Miałem 3 Zelosy - Mako 500, Swordfish i helmsman 2 w brązie. I na mój gust, jakość wykonania (patrząc oczywiście przez pryzmat ceny tych zegarków), była ponadprzeciętna. Poczekaj, pewnie za jakiś czas pojawią się jakieś recenzje i może wówczas będzie wiadomo, czy to nadal stary dobry Zelos (czyt. dobrze wykonany), czy może jednak obniżyli loty? ja stawiam jednak na to pierwsze  ;)

Guest Kwiatek

Kurcze tylko tutaj nie ma co się zastanawiać ponieważ cena do 19 maja jest jeszcze w miarę do zaakceptowania, później już średnio... ;)

Guest fidelio

Później znajdziesz coś na Serious Watches i też będzie dobra cena ;-)

Kurcze tylko tutaj nie ma co się zastanawiać ponieważ cena do 19 maja jest jeszcze w miarę do zaakceptowania, później już średnio... ;)

Zelos cenowo i chyba jakościowo idzie w górę. Brać, brać, lepiej nie będzie. No chyba że jakieś Holiday promotion

Ja z moich zelosow jestem bardzo zadowolony.

W f1 wołaliby box, box, box...

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Guest Kwiatek

Tylko jest jeszcze jeden zawodnik który również kusi, a mianowicie Baltic AQUASCAPHE... Tylko jakoś nie wiem dlaczego ciągnie mnie do tej tarczy z meteorytu.

W Balticu trochę przegruwa to, że będzie tam bransoleta którą już mam... Bez sensu trochę.

Guest fidelio

Jakbym miał coś rekomendować, to biorąc pod uwagę moje doświadczenia z Zelosem, rekomenduję ...brać :-) Nawet w ciemno :-) Bo jak dla mnie, NIC nie wskazuje na to, że ten nowy Zelos to lipa ;-)

Zgadzam się.

Bym się z Kwiatkiem zapisał na jedną paczkę, bo też mnie palec swędzi . Ale skusilem się na zodiac super sea wolf 68. Chyba do mery chrysmes mam szlaban na zegarki ze stali

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Guest Kwiatek

Jakbym miał coś rekomendować, to biorąc pod uwagę moje doświadczenia z Zelosem, rekomenduję ...brać :-) Nawet w ciemno :-) Bo jak dla mnie, NIC nie wskazuje na to, że ten nowy Zelos to lipa ;-)

Być może nie wskazuje na to, że to lipa, ale Baltic też nie wygląda źle (dla mnie w czarnej tarczy i kremowych indeksach) ;)

Zgadzam się.

Bym się z Kwiatkiem zapisał na jedną paczkę, bo też mnie palec swędzi . Ale skusilem się na zodiac super sea wolf 68. Chyba do mery chrysmes mam szlaban na zegarki ze stali

Zofiac bardzo fajny, ale masz już takie wskazówki w Amfibii ;)

No i jak będzie szlaban na stal, to jest jeszcze w czym wybierać B)

Właśnie je porównywałem. Nie są identyczne, ale bardzo bardzo podobne. Na pierwszy rzut oka identico.

Jednak cały zegar zodiac robi wrażenie, dobry zakup.

Amfibia jest u mnie też wysoko. Nie leży w czeluściach zapomnianych szuflad.

Brązy w preorderach czekają na realizację

Edited by abir

Powitoł

Rzeknijcie mi, jak się tą dodatkową szczałę GMT w zelosie ustawia?

Czy tylko kręcąc dodatkowym bezelem można drugą strefę wskazywać?

U mnie nadal w ukryciu, ale ponaszam jak Żonki nie ma :D

Świetny, a jakby miał 2mm więcej po szerokości/długości to byłby doskonały :)

zm2H5wj.jpg

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Guest fidelio

W tym Helmsmanie nie ma GMT.

Edited by fidelio

Guest Kwiatek

Masz w wewnętrznym ringu podane godziny, szczałe ustawiasz na odpowiednią dla Ciebie strefę czasową a minuty czytasz z "normalnej" wskazówki minutowej.

Guest fidelio

No to jasne :-) Nowy jest na 2893-2, więc obsługa wskazówki GMT co do zasady tak jak dla przykładu w Airmanie 18 od Glycine. Koronka wyciągnięta do pozycji "1" i kręcąc w jedną stronę datownik, a w drugą właśnie wskazówka GMT. Jeśli bezel jest obrotowy, to po prostu pozwoli na odczyt w kolejnej jeszcze strefie.

Guest Kwiatek

Poprosiłem o real foto, i dalej nie wiem...

uVu4HoA.jpg

Guest fidelio

Ok, ale co konkretnie budzi jakieś Twoje wątpliwości po tych zdjęciach?

Guest fidelio

Wow, no to jest argument ;-) Ale żeby nie było, ten z meteorytem faktycznie taki sobie ;-)

Guest Kwiatek

Tak zupełnie serio, nie ma w ogóle efektu wow. Na ich stronie podobno są zdjęcia prawdziwego zegarka, tam wygląda to spoko. 

No nic, ja odpuszczam ;)

Edited by Kwiatek

Na Fejsie jest grupa Zelos Timekeepers, tam są zdjęcia tego modelu i w ogóle Elan wrzuca wszystkie nowe wieści na temat Zelosów. ;-)

Guest Kwiatek

:wub:

Czekawe jak długo trzeba będzie czekać...

3twVHYT.jpg

Guest fidelio

Brąziak wyglada bardzo zachęcająco :-)

To prawda. Wspomniałem o tym projekcie w wątku brązowym