Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
patjan

Pytanie o autentyczność A. Lange & Sohne

Recommended Posts

Witam.

Krótkie pytanie o autentyczność.

Przepraszam za zabrudzony tył, zdjęcia dostałem od kolegi.

Żadnych oznaczeń modelu nie widać.

Zastanawia mnie fakt napisu "A.Lange & Sohne" w górnym prawym rogu, wszystkie zegarki które znalazłem tej firmy miały napis na środku lub centralnie u góry.

Zdjęcia: https://photos.google.com/share/AF1QipPrilOzIBcGp_5H7peprJnq_OxbOo4JoyHl2dk5k__uKujvsBGDlJ-Ek43pFNWqew?key=OXlXTGhxM3ZWcjdUbkg0X0JCaUliX2Z3NFlaX0J3

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Nie jest to oryginał...

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Guest _gosc_

Muszę przyznać, że to jedna z najgorszych podróbek ALS jakie widziałem.

Podróba. Tył nie jest zabrudzony. Jest to (wymyślona przeze mnie jednostka chorobowa) łuszczyca chromowa.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Podróba. Tył nie jest zabrudzony. Jest to (wymyślona przeze mnie jednostka chorobowa) łuszczyca chromowa.

hahaha :-) diagnoza dermatozegarmistrza :-)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Przyznam, że jestem dosyć dumny z wymyślenia tej zegarkowej (podróbkowej) przypadłości ^_^

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By m20arcin
      Witam, taki oto zegarek wpadł w moje posiadanie. Chciałbym się dowiedzieć kiedy został wyprodukowany, czy coś go wyróżnia spośród innych zegarków? Zegarek niestety nie działa. Znacie kogoś w Krakowie kto zajmuje się naprawą/ renowacją i jest godny polecenia? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

• By worientom
      Strona, na której sami przyznają się, że oferują"repliki". Mało tego, linkują temat: jak kupić podrobiony zegarek (sic!). Ale zdjęcia zamieszczają chyba oryginałów, z sieci? Czy da się podrobić zegarek tak dobrze, że praktycznie nie odróżni się go od oryginału? A raczej, czy opłaca się tak podrobić zegarek z tej półki cenowej, bo że da się, to wiadomo, ale da się i opłaca się wyłacznie w odniesieniu do zegarków luksusowych.

A zatem... o co tu chodzi? Kopalnia podróbek nie różniących się od oryginałów? A zatem pytanie o tzw. rynek wtórny: czy bać się np. kupić monstera, który wygląda i świeci jak monster, ale sprzedawca nie ma paragonu, dokumentów i nie zna historii zegarka? Bo np. sam kupił taki od kogoś...
    • By Niusio30
      Witam, dostałam od dziadka zegarek kieszonkowy Cccp 1941-1945. Dziadek pochodzi z Ukrainy mówi że to oryginalny zegarek.
      Na internecie jest ich dużo, ale ponoć wzór z przodu na zegarze który ja posiadam jest bardzo rzadki.
      Może ktoś z was wie czy to prawda że ten model jest taki rzadki , czy jest to oryginalny zegarek?
      Nie mogę coś dodać zdjęć więc specjalnie wystawiłam go na "sprzedaż" ponieważ inaczej nie zobaczycie go.
      Wstawiam link do aukcji że zdjęciami

https://www.gumtree.pl/a-zegary/zielona-gora/rosyjski-zegarek-1941+1945/1006791597990911270368709
      Zdjęcia
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.