Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

(BITWA ZAMKNIĘTA)WYZWANIE, "ZEGAREK NA RĘKU W CZERNI I BIELI"

bitwa  

25 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to widzę inaczej...

 

I teraz, gdy wskazałeś które zdjęcie jest moje   w trwającej  bitwie z @clusca, mamy ją zamknąć, czy niech trwa dalej?

Pytam dla porządku.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, czy jakieś zdjęcie było oryginalnie czarno białe?, ..sądzę że każdy użył filtra,inny ramki i ok.

Ustawiłem efekt klasyczny- a co, jak szaleć to szaleć ;) Ma się takie super funkcje w telefonie sprzed kilku lat, to trzeba korzystać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałem monochrom, by nadać zdjęciu styl retro, taki jak w czasach fotografii czarno białej, nie było wtedy kolorowej, więc jak taką nazwać? :) 

 

 

Bardzo prosto. Zdjęcie w stylu retro zamiast zdjęcie czarno-białe.

 

 

I teraz, gdy wskazałeś które zdjęcie jest moje   w trwającej  bitwie z @clusca, mamy ją zamknąć, czy niech trwa dalej?

Pytam dla porządku.

 

Przepraszam, nie pomyślałem o tym. Myślę jednak, że jeżeli osoba taka jak ja, mająca na forum staż kilku kilku miesięcy, kojarzy że to raczej Twój model, to większość głosujących, mających tu jeszcze lepsze rozeznanie, wie to również i nie wpłynie to na osąd zdjęcia. Ci zresztą którzy chcą oceniać osobę i tak kojarzą jej zegarki niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto. Zdjęcie w stylu retro zamiast zdjęcie czarno-białe.

 

 

 

Przepraszam, nie pomyślałem o tym. Myślę jednak, że jeżeli osoba taka jak ja, mająca na forum staż kilku kilku miesięcy, kojarzy że to raczej Twój model, to większość głosujących, mających tu jeszcze lepsze rozeznanie, wie to również i nie wpłynie to na osąd zdjęcia. Ci zresztą którzy chcą oceniać osobę i tak kojarzą jej zegarki niestety...

Więc jeśli głosujący uznają że zdjęcie to nadinterpretacja, zagłosują na przeciwnika, i ok  :)

To tylko zabawa...

Zawsze można napisać wyzwanie "profesjonalne", z dokładnym uściśleniem obiektu, formy, a nawet użytego sprzętu.

Do czego namawiam.

 

 

Zapytałem dla porządku, tak masz rację, zegarki są "znane" ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to tylko zabawa, więc nie bądźmy tacy rygorystyczni. Mnie też na samym początku zastanowiło, że zdjęcie nie jest BW, ale po chwili sam pomyślałem: "oho, a to przebiegła bestia z tego Yoda ;)", bo zdjęcie jak najbardziej realizowało temat, jedynie interpretacja, ta najbardziej oczywista, krzyczała "gdzie jest BW?". Jednak sztuka, bo to przecież uprawiamy (nikt nie bierze za to pieniędzy, więc to nie rzemiosło) ma między innymi szokować, zmuszać do zastanowienia, czy refleksji. Często sam obraz to za mało, dopiero wraz z tytułem tworzy skończone dzieło.

 

Dla mnie zdjęcie Mistrza Yody całkowicie w BW byłoby atrakcyjniejsze, sam nie bardzo przepadam za mieszaniem koloru z BW. Jakiś "selective color" czasem ujdzie, ale to w uzasadnionych przypadkach. Dlatego głosowałem* na zdjęcie Masu, na które zapewne bym nie zagłosował, gdyby było w "semicolor" ;)

 

* - tak, jako uczestnik pojedynku świadomie zmniejszyłem swoje szanse na zwycięstwo, a w tym przypadku chociażby na współdzielenie z kimś miejsca ostatniego, co czynię wtedy, gdy zdjęcie któregoś z przeciwników podoba mi się bardziej od mojego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgadzam, że jeżeli chcemy mieć pewność, że nie będzie różnego rozumienia tematu, to trzeba napisać opis suchy do granic. Zwrócę uwagę na przyszłość jak będę coś startował, a w przypadku czyjegoś pojedynku najwyżej będę upierdliwie dopytywał, żeby potem nie robić zamieszania. Jeszcze raz gratuluję Ci strzału, bo wiedziałem, że i tak przegram jak zobaczyłem te chmury i statek :)

 

Co do GS, jeszcze raz wybaczcie @Master Yoda i @clusca. Rozpędziłem się głupkowato...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby spuentować: swetry robią różnicę ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby spuentować: swetry robią różnicę ;)

 

Haha. Tak, od dzisiaj nadgarstkowe tylko z porządną tkaniną - zero zimnych łokci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Masu

Ależ ja nie mam czego wybaczać. Sam pewnie zwróciłbym na to uwagę, gdyby nie fakt, że czasem lubię bawić się słowami i wszelkiego rodzaju dwuznaczności "mnie kręcą" ;) Dlatego szybko zrewidowałem swoje podejście na bardziej "nieliniowe" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Masu, napisałem Ci wyzwanie :lol:

I tak się powinno rozwiązywać różnicę zdań. Jak w dobrym westernie - pojedynkiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.