Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
czarlu

Casio G-SHOCK GBA 800. Problem?

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo, chyba mam problem ze świeżo nabytym GBA 800. Mam go od tygodnia i większość funkcji działa jak powinno, poza synchronizacją kroków w telefonie. W zegarku liczba kroków jest wyższa niż w aplikacji. Jakby zliczanie było opóźnione o ok godzinę albo dwie. Szukałem tematu na forum i nie znalazłem. Nie jest to problem dyskwalifikujący zegarek, ale mocno irytuje.

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Nie wiem czy oto chodzi..ale gdzies wyczytalem ze jest mozliwe 'przypadkowe naliczanie kroków' podczas niektórych ruchów nadgarstka

 

no chyba ze wskazania róznia sie od siebie diametralnie..to wtedy bym interweniował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że zegarek zlicza dobrze, tylko przy przesyłaniu do telefonu, jakby nie wysłał wszystkich kroków od razu, tylko te co zliczył godzinę temu. Wyniki różnią się czasem o 200, czasem o 1000. Co dziwne reszta danych schodzi dobrze.

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, widać ten typ tak ma, + czasem apka nie wczytywała "wczorajszych kroków" i mam dni bez ani jednego. Mapa świata w aplikacji też działa jak i kiedy chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GBD 800 :-) i z tego co gdzieś obiło mi się o uszy to aplikacja ściąga dane jakby co pełną godzinę. I to w sumie by się zgadzało. Czyli ściągasz dane parę minut po 22-giej to w aplikacji pokazuję dane na godzinę 22:00.

Edytowane przez adalis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by z grubsza pasowało, mój też przesyła "archiwalne" dane jeśli synchronizuję go o przypadkowej porze, za to przy synchronizacji kilka minut po północy z nowego dnia nie zaliczył nic, zato z dnia poprzedniego przesłał dokładną ilość kroków. Generalnie sprawdziłem że zegarek mimo iż zeruje licznik po północy, to do aplikacji jest w stanie przesłać osiem ostatnich dni, można go np. synchronizować co niedzielę wieczorem, pobierze cały miniony tydzień plus zaktualizuje poprzednią niedzielę do północy.

Edytowane przez Amig0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Wczoraj dałem zegarkowi luz i ręcznie nic nie synchronizowałem. Synchronizował czas i przy okazji liczbę kroków sam. Szło mu dobrze. Ostatni raz po północy (jakoś tak 0:30), ale kroków z dna poprzedniego nie zliczył, czyli stan na 18:30. Zobaczymy, może się ogarnie. To miłe :D , że nie tylko ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Wczoraj dałem zegarkowi luz i ręcznie nic nie synchronizowałem. Synchronizował czas i przy okazji liczbę kroków sam. Szło mu dobrze. Ostatni raz po północy (jakoś tak 0:30), ale kroków z dna poprzedniego nie zliczył, czyli stan na 18:30. Zobaczymy, może się ogarnie. To miłe :D , że nie tylko ja tak mam.

Automatyczna synchronizacja raczej pobierze ci tylko godzinę a nie kroki. Kroki trzeba samemu synchronizować jeśli się nie mylę :-)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, też wam się tak szkło palcuje? Masakra, pewnie przez wysoki bezel nie wyciera się o rękaw, ale bez przesady, to mój pierwszy zegarek gdzie szkiełko niemal ciągłe jest usyfione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna synchronizacja raczej pobierze ci tylko godzinę a nie kroki. Kroki trzeba samemu synchronizować jeśli się nie mylę :-)

A tu akurat nie mogę się zgodzić, bo automatyczna też mi synchronizuje kroki. Cztery razy na dobę, jak w instrukcji.

I tak szkiełko się strasznie paprze.

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.