Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

adalis

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

282 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

668 profile views
 1. Kilka dni temu zegarek zrobił sobie aktualizacje a po włączeniu aplikacji było pytanie czy chce przystąpić jako beta tester czy coś takiego. Zaznaczyłem, że tak i wtedy pokazał się nowy interfejs.
 2. Na początku miałem mieszane uczucia ale teraz już mogę napisać, że podoba mi się ta nowa wersja 🙂
 3. Aktualnie mam 2x solar, poprzedni model też miałem z solar-em. Szału nie ma jeśli ktoś faktycznie nie przebyła całe dnie na słońcu to średnio to działa. W tym sezonie letnim jeździłem sporo na rowerze (włączony GPS) więc w dni słoneczne na pewno procenty z baterii wolniej spadały :-). Za to bardzo się przydaje i korzystam z Garmin Pay :-) a tego już wersje bez solar-a nie mają jak dobrze pamiętam. Bateria ostatnio ładowana 21 października. Z reguły 4 treningi siłownie w tygodniu po około 1:15h. GPS był użyty łącznie 3:30h.
 4. A ja nie mogę się jakoś przełamać choć też mam taki zamiar używania tylko podczas aktywności. Finalnie więc Garmin i tak nie schodzi z ręki.
 5. Tak to wygląda w Instinct 2X Solar
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.