Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GoBo

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zabrze

Recent Profile Visitors

226 profile views
 1. Kupiłem ostatnio GW-B5600BC. Mało wczoraj zawału nie dostałem. Podświetlenie zaczęło dziwnie mrugać na czerwono. Już go chciałem odesłać, gdy oświeciło mnie i doczytałem instrukcję że to ustawiony Reminder tak działa. Nigdzie tego wcześniej nie widziałem przed zakupem. Stara zasada : RTFB 🙂
 2. Ten znak zakazu wjazdu rowerów, nie dotyczący rowerów jednośladowych ma jakiś tam sens. Tylko ile u nas jeździ np. riksz?
 3. i tak nie zatankujesz dopóki dystrybutora nie wyzerują przy płaceniu EDIT podjechanie pod taki niby wolny dystrybutor jest wkurzające i czasem dziwne no chyba że mówisz o dłuższym postoju to tak - do kasy a auto masz przestawione
 4. GoBo

  Wybór pióra.

  Wygooglaj "pióro kulkowe na zwykłe naboje" , moje pisze jak M i starcza na dłuuuugo, a potem wystarczy nabój napełnić strzykawką.
 5. GoBo

  Wybór pióra.

  Dla dzieci to mogę polecić Faber Castell Scribolino lub Platinum Preppy. Przy 30 sztukach można ponegocjować cenę. edit, ale pozostaje kwestia nabojów, ja dzieciom napełniam ale raczej dla klasy trzeba kupić na uniwersalne naboje
 6. Hożuf ? zagadka skojarzyła mi się z wyrazem FZHUT 🙂
 7. Dane mocno nieaktualne, jak to w tym portalu. Co do miast Silesii to najnowsze są takie dane: Raport zieleń_v3 (metropoliagzm.pl)
 8. GoBo

  Wybór pióra.

  Super, nie dopuść by zaschło 🙂
 9. GoBo

  Wybór pióra.

  W necie są opisy piór z NRD serii Matador Garant. Skoro złota stalówka to pewnie jakaś lepsza seria była, na początek wymocz w miękkiej wodzie z płynem do naczyń, ew. zadzwoń do jakiegoś serwisu - magika od piór. Jest ich kilku w kraju, na pewno doradzą czy warto spróbować reanimować i za ile.
 10. GoBo

  Wybór pióra.

  Każde pióro zawsze przychodzi z chociaż jednym nabojem czy też tłuczkiem. Strzykawka i igła za 20 groszy załatwiają sprawę napełniania na lata.
 11. To nie jest jednoznaczne równanie, np. jeśli pierwszy zegarek = 9 to wynik będzie całkiem inny. EDIT: pierwszy zegarek może przyjąć wartość od 7 do 12.
 12. najpierw rzucił a potem go jeszcze pobił
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.