Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GoBo

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zabrze

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Dane mocno nieaktualne, jak to w tym portalu. Co do miast Silesii to najnowsze są takie dane: Raport zieleń_v3 (metropoliagzm.pl)
 2. GoBo

  Wybór pióra.

  Super, nie dopuść by zaschło 🙂
 3. GoBo

  Wybór pióra.

  W necie są opisy piór z NRD serii Matador Garant. Skoro złota stalówka to pewnie jakaś lepsza seria była, na początek wymocz w miękkiej wodzie z płynem do naczyń, ew. zadzwoń do jakiegoś serwisu - magika od piór. Jest ich kilku w kraju, na pewno doradzą czy warto spróbować reanimować i za ile.
 4. GoBo

  Wybór pióra.

  Każde pióro zawsze przychodzi z chociaż jednym nabojem czy też tłuczkiem. Strzykawka i igła za 20 groszy załatwiają sprawę napełniania na lata.
 5. To nie jest jednoznaczne równanie, np. jeśli pierwszy zegarek = 9 to wynik będzie całkiem inny. EDIT: pierwszy zegarek może przyjąć wartość od 7 do 12.
 6. najpierw rzucił a potem go jeszcze pobił
 7. There was no Bulgarian woman in your story.
 8. GD-400 z bullbarem , EDIT: + GD-350 ma wibrację, nie do przecenienia w pracy.
 9. GoBo

  Hydro Mod

  Liczyłem się z tym że AL padnie, ale jak dotąd działa.
 10. GoBo

  Hydro Mod

  Dwa tygodnie temu zrobiłem hydromod GBA-800. Krokomierz działa, AutoLight działa, głęboka czerń tarczy i kontrast na Duży Plus. Przy składaniu wyrzuciłem tylko podkładkę bo się pofałodowała i nie chciała grzecznie leżeć. Jak dotąd pełen zachwyt.
 11. Obserwacja tematów padła jakiś czas temu, np "żarty żartami .." jest aktualnie jeden obserwujący i nie da się ponownie zapisać. Sorry jeśli już było zgłaszane - nie czytałem tego wątku.
 12. Tak dla potomnych -3^5 jest wartością UJEMNĄ
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.