Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcinrado

Prośba o pomoc Oryginał czy Fake ?

Rekomendowane odpowiedzi

Można znaleźć. Zegarek produkowany bodajże do 2010r. Wygląda na oryginalny. Odpowiedz sobie tylko na pytanie,czy chcesz takiego 10 letniego kwarca?

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Rado sintra gent automat chronometer xxl. usiłuje go sprzedać ale ciężko z rzetelną wyceną a tym bardziej klientem, choć jest naprawdę piękny, oczywiście klient dopłaca do mojego, może ktoś z Państwa jest w stanie pomóc w ewentualnej wycenie ??

 

post-110814-0-90139100-1571219110_thumb.jpg

post-110814-0-17252100-1571219234_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nówka, podobna do Twojego, to cena ok 800, jak jest wyprzedaż, to bywa mniej. 

https://www.jomashop.com/rado-sintra-watch-r13690102.html

 

inne modele full ceramik, z automatem startują od ok 500-600 usd.

https://www.jomashop.com/rado-d-star-watch-r15964012.html

https://www.jomashop.com/rado-d-star-watch-r15762102.html

 

Są to ceny ze sklepów internetowych, nie AD, przy sprowadzaniu do Polski dochodzi 25-30% opłat, ale i tak to ułamek ceny w polskim salonie sprzedaży. 

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze myślałem że jest więcej warty. 
Dla doprecyzowania przesyłam tym mojego. czy aby na pewno wartość jest tak niska ?

post-110814-0-68773300-1571225492_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jaspel
      Nowego właściciela poszukuje piękny kapitan, ostatnia-najnowsza ref z 300m na tarczy, mój egzemplarz dodatkowo limitowany do 999egz - u nas chyba nie oferowany, obecnie praktycznie nie dostępny nawet jako używka.
      Limitka w tym wypadku wyróżnia się piękną szara tarczą i matowym szarym bezelem, dodatkowo całą koperta posiada szlify a nie jak w zwykłym - jest cała polerowana i średnio to wygląda.
      Do zegarka dołączony jest zestaw składający się ze skórzanego etui podróżnego, oryginalnego paska skórzanego z klamrą motylkowa Rado (nówka) plus świetnej jakości szare NATO z logowaną klamrą (minimalne ślady użytkowania). Również komplet kart do zegarka posiadam.
      Zegarek wysyłam zapakowany w etui i pudełko od niego, jak na zdj.
      Zegarek jest na oryginalnej, tym razem bransolecie typu flat, a nie BOR jak oryginalnie. Bransoleta w stanie 9/10, z kompletem ogniw.
      Stan zegarka 9.5/10+ bransa mocne 9/10 - ja nic nie widzę.
      Zegarek w uniwersalnym rozmiarze 42mm i niewielkiej grubości - idealnie klei się do łapy (na zdj 17.5 cm).
      W środku najwyższy powermatic z 80h rezerwa.
      Poproszę 7999zl. Przy negocjacjach mogę zatrzymać paski.
      Odbiór Bydgoszcz.
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

























    • Przez Lisssu_
      Hej, przejrzałam już cały internet ,poczytałam forum ale dalej nie wiem zbyt wiele. 
      Nie mam zdjęcia wnętrza chociaż zegarmistrz jakiś czas temu mówił że to oryginalny zegarek. Im więcej czytam tym mniej wiem. Załączam zdjęcia i proszę o podpowiedź. 







    • Przez bazmasta
      Witam wszystkich. 
      Dawno temu zamieściłem na tym forum zdjęcia zegarka który niegdyś otrzymałem od mojego ojca. 
      Zegarek jest stary z lat 70tych
      Jest to Rado Overpole 200
      Jak widać szybka zniszczona jest. Problem w tym, iż do szybki jest doklejony szablon a ja nie chce dorabiać bez tego elementu. 
      Prośba do was zegarmistrzowie i pasjonacji. 
      Gdzie szukać orginału. Wujek Google nie jest w stanie mi pomóc.  Prosiłbym o rady gdzie szukać. Rado Polska nie ma tej części. Jak myślicie gdzie uderzać? 
       


    • Przez agremi
      Czołem koledzy. Czy jesteście w stanie mi pomóc - czy to jest stary citizen?
       
      Mnie to śmierdzi dzisiejszą hinduską produkcją podszywającą się... ale ja się na tych zegarkach nie znam.
       
      Z góry dziękuję!




    • Przez Zator
      Witam,
      Zastanawiam się nad zakupem zegarka ze zdjęć. 
      Pierwszym wyzwaniem dla mnie jest wizualizacja, jak tego typu zegarek prezentuje się na nadgarstku. (Spora "wydłużona -jajowata" koperta i znacznie węższy od niej pasek) Szukałem w internecie zdjęć, ale nigdzie nie znalazłem zegarka na ręce. Może ktoś ma zegarek w podobnym ksztaucie i udostepni zdjęcie na nadgarstku?
      Drugie pytanie to standardowe pytanie czy sądzicie że ten zegarek jest oryginalny?
      Trzecie, prośba o obiektywne i subiektywne oceny i opinie.
       




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.