Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ch24.pl

Rado True Thinline Les Couleurs Le Corbusier

Recommended Posts

Wiele lat temu udowodniła, że ceramika wygląda dobrze na nadgarstku, a nie tylko na stoliku kawowym – firma Rado zawsze była poza mainstreamem i nawet nie próbowała z nim flirtować. Chętnie natomiast współpracowała ze znanymi projektantami, a ostatnio stworzyła kolorową serię na cześć architektonicznej polichromii arcymistrza Le Corbusiera.

Wyświetl pełny artykuł

No nie wiem. Ceramika. Kolorki zacne.

I nie mieszają ich ze sobą, jak niektórzy.

Na dziewczęcych nadgarstkach mogą wyglądać ładnie. Gorzej może być z czytelnością - zaskakujące, jak wielu producentów się tym nie przejmuje.

AM PM :D

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Tak trochę zabawkowo wygląda.

Ale dla mnie cała linia Thinline tak się kojarzy więc pewnie nie jestem obiektywny :)

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Ja powiem tylko tyle, że taki dobór kolorów ze słynnej palety LeCorbusiera jest tak odległym odwołaniem do jego twórczości, że prędzej mi na myśl przychodzi Karim Rashid jak patrze na te zegarki. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.