Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Noodles

Erika's Originals

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles

W ostatnich tygodniach znana i lubiana Pani manufakturująca paski:

 

https://www.erikasoriginals.com

 

Podniosła ceny z 50 EUR do 75 EUR (~320 PLN) za sztukę. Z grawerowaniem, specjalną sprzączką tudzież dodatkowymi, nadrukowanymi numerami da się nawet lepiej, można przebić zawrotne 100 EUR za pasek (screenshot :D ).

Mam obie wersje, stwierdziłem że napiszę temat. Może się komuś przyda...

Do rzeczy. Co się realnie zmieniło jeżeli chodzi o sam pasek? Zauważyłem 3 różnice (patrz: zdjęcie kolażowe. Po lewej z szarą linią wersja stara, po prawej, z białą ta nowa):

 

1. Klamerka ma inny kształt. W nowej wersji język jest węższy. Trochę łatwiej się zapina. Na plus.

2. Pasek jest ładnie wykończony z obu stron. Starsze wersje były z jednej strony inaczej zaszyte (kolaż, środkowe zdjęcia). Ta nowa jest ładnie wykończona z obu stron. Też na plus.

3. Splot materiału w nowszej wersji jest trochę bardziej elastyczny, odrobinę mniej sztywny. Co kto lubi. Mi odpowiada.

4. Grawer z logo ten sam, można w nowych wersjach za dodatkową opłatą zamówić własny. Wtedy logo MN wędruje na język. Ponownie, co kto lubi.

 

 

Tyle. Czas oczekiwania w moim wypadku to były równe 2 tygodnie od złożenia zamówienia. Jeżeli chodzi o cenę, to czy ona ma realne uzasadnienie? Oczywiście, że nie - to jest świat zegarków tu stosunek cena/jakość często leci za burtę i przepłacamy :D Sam osobiście bardzo lubię paski Eryki. Jeżeli przełknąć cenę to mamy bardzo wygodny, szyty i wykonany od początku do końca u niej (zdjęcie nr 3) pasek. Nie ma problemu za luźnego bądź zbyt ciasnego zapięcia (płynna regulacja, przy zakupie podaje się grubość nadgarstka, pasek zostaje do niej docięty). Do wyboru jest pierdyliard opcji do kastomizacji, można poszaleć. Obecnie wielu producentów oferuje tego typu paski, albo chamskie podróby albo nieznacznie zmieniony projekt. I wg mnie nie umywają się do oryginału. Zawsze coś z nimi nie tak, albo długość albo jakość materiału albo w reku czuć taniochę.

 

A Wy co myślicie? Dobre paski? Guma od gaci? Można gdzieś kupić dobrą alternatywę? ph34r.png

post-108913-0-02349000-1575189745_thumb.jpg

post-108913-0-70197700-1575189751_thumb.jpg

post-108913-0-89494300-1575189760_thumb.jpg

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opis własnych doświadczeń.

Ja ostatecznie nie zdecydowałem się na MN, a wziąłem TheStewart i co, wolę jednak skórę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

A co Ci w Stewardzie nie grało? Ja wziąłem EO bo tez z stewarda miał za dużo warstw materiału jak dla mnie. Ile Cię wyniósł ten pasek od stewarda? Masz może jakąś fotkę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak cena - fakt jest taki, że to Erika wprowadziła na rynek taki produkt z oryginalnej vintage taśmy spadochronowej, więc jest to oryginał a oryginał kosztuje. Druga sprawa, każdy pasek jest "bespoke", czyli całkowicie pod klienta robiony. Myślę że przy 75 euro chętnych nie braknie, bo nadal jest to niedrogo w świecie gdzie często oryginalne paski cielęce czy nato kosztują 200 euro.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci w Stewardzie nie grało? Ja wziąłem EO bo tez z stewarda miał za dużo warstw materiału jak dla mnie. Ile Cię wyniósł ten pasek od stewarda? Masz może jakąś fotkę? :)

Nie chodzi o to, że coś nie grało. Poprostu paski materiałowe nie są dla mnie.

Zaletą Stewart jest to, że żadna warstwa nie wchodzi pod kopertę.

3172630321d52d39a08671df00d821d3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Bardzo fajnie ten Airman wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.